reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny tak bardzo zmartwil mnie nagły zanik moich objawów, że napisałam do lekarza - kazał mi przyjechać jutro na USG żeby sprawdzić czy wszystko ok.. trzymajcie za nas kciuki, tak bardzo się martwię...
Trzymam kciuki kochana! Ale ja od 2 dni nie mam w ogóle npbólu piersi A to był mój wiodący objaw A ostatnie 2 dninic nawet przy dotykuA z dzidzia wszystko w porządku... ❤ mam nadzieję że z Ciebie też będzie ok .. hormonu uderzają falami więc mozee to chwilowa cisza przed atakiem:p
 
Nie wiem, chyba też zależy od budowy ciała i innych czynników, czy jest podobieństwo między matką a córką. U mnie np wszystko jest inne niż u mojej mamy :)


Szczerze mówiąc, to ja też nie wytrzymałam do wizyty na 18.06 :) byłam u gina wczoraj. Zarodek był malutki i miał 4,9 mm (7w2d)... Nie wiem co Ci doradzić. Może u Ciebie też coś już będzie. Wiem, że ta niepewność jest najgorsza!!!
Nie wiem, chyba też zależy od budowy ciała i innych czynników, czy jest podobieństwo między matką a córką. U mnie np wszystko jest inne niż u mojej mamy :)


Szczerze mówiąc, to ja też nie wytrzymałam do wizyty na 18.06 :) byłam u gina wczoraj. Zarodek był malutki i miał 4,9 mm (7w2d)... Nie wiem co Ci doradzić. Może u Ciebie też coś już będzie. Wiem, że ta niepewność jest najgorsza!!!
Wiadomo, że na to co będzie w brzuszku wpływu nie mam ale cieszę się że miałam wpływ na wcześniejszą wizytę 😁. Już jestem spokojniejsza bo gdzie tam 18.06... ale 18.06 też pójdę 😄
 
Trzymam kciuki kochana! Ale ja od 2 dni nie mam w ogóle npbólu piersi A to był mój wiodący objaw A ostatnie 2 dninic nawet przy dotykuA z dzidzia wszystko w porządku... ❤ mam nadzieję że z Ciebie też będzie ok .. hormonu uderzają falami więc mozee to chwilowa cisza przed atakiem:p
Czyli jakie objawy pozostały? Pociesz mnie bo u mnie zostala tylko wrażliwość piersi 😂😂😱
 
u mnie jest w drugą stronę, partner się boi 😆
To tak jak u mnie .. mówię że nie koniecznie pierwsze 3 miesiące ponieważ ciąża obarczona ryzykiem ale później możemy spróbować za zgodą Pani ginekolog.. Zapomnijcie... za dużo chyba teorii w jego głowie haha no ale nie będę wywierała presji😅😂
 
Czyli jakie objawy pozostały? Pociesz mnie bo u mnie zostala tylko wrażliwość piersi 😂😂😱
U mnie została wrażliwość piersi i to że jestem mega zmęczona i mogłabym cały dzień spać gdybym tylko miała taką możliwość... Od wczoraj przestało mnie mulić, więc być może te moje mdłości były bardziej ze stresu związanego z wizytą 🤔 teraz tylko jak głodna jestem to tak delikatnie muli a wcześniej jak byłam głodna to mnie aż naciągało (bo głodna jestem ciągle... ) ale za to zmęczenie jest masakryczne, na nic siły nie mam, a tu energiczny 3,5 latek w domu 😆
 
U mnie została wrażliwość piersi i to że jestem mega zmęczona i mogłabym cały dzień spać gdybym tylko miała taką możliwość... Od wczoraj przestało mnie mulić, więc być może te moje mdłości były bardziej ze stresu związanego z wizytą 🤔 teraz tylko jak głodna jestem to tak delikatnie muli a wcześniej jak byłam głodna to mnie aż naciągało (bo głodna jestem ciągle... ) ale za to zmęczenie jest masakryczne, na nic siły nie mam, a tu energiczny 3,5 latek w domu 😆
Pocieszające są takie wypowiedzi, bo ja oczywiście wiem, że objawy są i ich nie ma czasem, ale lepiej nie być w tym samą 😂😂
 
Czyli jakie objawy pozostały? Pociesz mnie bo u mnie zostala tylko wrażliwość piersi 😂😂😱
Mam zaparcia ale to moja Pani ginekolog mówi, że od utrogestanu i żelaza w witaminach plis ciąża więc kumulacja ... nikomu nie życzę. Mdłości mam raz na dzień albo raz na dwa dni zależy jak leży ... dziś zdarzyło mi się pierwszy raz 🤮... zdziwiłam się bardzo.. I włosy mi wypadają garściami ale to też od dodatkowego progesteronu. Mój typowy objaw ciąży to brak apetytu schudłam już 3 kg... I ból plecow od kilku dni 🤷‍♀️🤦‍♀️😂 i cycki które już mnie nie bolą... Ale pani ginekolog mówi że jeszcze zaczną i mam się cieszyć urlopem.
 
reklama
Do góry