reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dlaczego odstawili Ci acard?
Mam sporego krwiaka. Acard zażywałam profilaktycznie ze względu na wcześniejsze poronienia. Po zdiagnozowaniu krwiaka Pani hematolog kazała mi kategorycznie odstawić acard. Ginekolodzy w szpitalu mieli różne opinie na ten temat, ale ostatecznie przystali i kontrola w następny czwartek.
 
Mam tak jak miałam wcześniej dupka 3x1, kwas foliowy, w razie bólu brzucha nospa, ale dalej nie boli i nie plamię, w sumie jest ok...
A w którym jesteś tygodniu :)? Ja 8+5. Daj proszę znać jakie dostałaś zalecenia i co mówili przy wypisie i czy ten krwiak jakoś zanika. U mnie w ciągu tygodnia się najpierw powiększył, a potem jakby delikatnie obkurczył.
 
Dziewczyny, a co myślicie o naszych ciążach w czasie pandemii? Czy spotkałyście się z jakimiś negatwnymi komentarzami na ten temat?

Na wizycie u gin (ale nie mojej, tylko z ubezp z pracy) usłyszałam z przekąsem "No już za późno na rozważania o ciąży w koronawirusie" 😑
 
Cześć dziewczynki :) kilka dni mnie tu nie było, a tu nadrabiania i nadrabiania :) super :) moja nieobecność spowodowana jest głównie dlatego, że pracuje zawodowo niestety stacjonarnie więc daleko dojeżdżam i nie dość, że bardzo wcześnie do tej pracy wstaje to jeszcze walcze całymi dniami z przeokropnym zmęczeniem i musze popołudniami dosypiać :) na usg byłam kilka dni temu i biło juz piękne serduszko :) szkrab miał ok 6mm, ale gin znalazła też krwiaka - więc mam się oszczędzać- przepisała mi dupka 2x1, do tego 2x1 rutinoscorbin i zamieniła mi folik na prenatal :) mąż nie mógł niestety wejść ze mną do gabinetu :( ale gin ma nadzieje, ze na nastepnej wizycie 16.06 już go wpuści :) wszystkim Wam kochane serdecznie gratuluje pięknych zdjęć pociech :) do dziewczyn z krwiakami - trzymam za Nas kciuki, bedzie wszystko dobrze :)
 
A w którym jesteś tygodniu :)? Ja 8+5. Daj proszę znać jakie dostałaś zalecenia i co mówili przy wypisie i czy ten krwiak jakoś zanika. U mnie w ciągu tygodnia się najpierw powiększył, a potem jakby delikatnie obkurczył.
7+4, mój doktor powiedział, że dopóki się nie zmniejszy to mnie nie wpisze, więc liczę, że trochę się wchłonie... Chyba, że znowu jakieś cuda będą, ale mam nadzieję, że już nie.
Malinowa_959
Mówiła czemu folik na prenatal?
 
dziewczyny, dziś ja chyba będę panikować. wczoraj wzięłam pierwszą globulkę i dziś rano na papierze zobaczyłam dwie/trzy nitki krwi. czy jest się czym przejmować? 😔
 
7+4, mój doktor powiedział, że dopóki się nie zmniejszy to mnie nie wpisze, więc liczę, że trochę się wchłonie... Chyba, że znowu jakieś cuda będą, ale mam nadzieję, że już nie.
Malinowa_959
Mówiła czemu folik na prenatal?
Kochana to super, że chcą Cię trzymać w szpitalu i mieć wszystko pod kontrolą. Wiadomo domek to domek ale tak to będziesz spokojniejsza i będziesz wiedziała, że wszystkiego dopilnuja. A jak Ty się czujesz? Mentalnie i fizycznie? Silna babka jesteś! 🧡
 
reklama
Witajcie mamuśki wczoraj bardzo miałam źle samopoczucie chyba pogoda na mnie też źle działa brak apetytu i ciągłe mdłości. Spałam już o 20 i wstałam o 7 rano ale w nocy wędrówka na siku 5 razy. Dziś zaczynam 10 tydzień matko jeszcze tyle czasu bardzo mi się dłuży. Pozdrawiam i miłego dnia 🙂
 
Do góry