reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny mam wyniki tokso i mam igg 277 a igm 0,2.. Jak mam to interpretować bo na internecie to nie rozumiem jak jest wyjaśnione..
 
reklama
Dzisiejszy dzień to jakiś dramat. Jak tylko podnosiłam głowę to robiło mi się niedobrze i kręciło w głowie do tego wszystkiego tak strasznie chcialo mi sie spać 😥Obłożyłam córkę jedzeniem i piciem i włączyłam jej bajki. Dopiero o 15 moglam się spionizować a godzinę później moje dziecko poszło spać. Mam tak okropne wyrzuty sumienia, że płakać mi się chce. Ginekolog mi mówiła że powinnam rozważyć inna opiekę dla córki ale nie mam jej gdzie teraz dać.
 
Właśnie jestem po wizycie, wszystko ok. Tylko muszę więcej pic wody, ale nie wiem jak ja to w siebie wcisnę. Może jakiegoś kompotu sobie zrobię.
Toksoplazmozy nie mam także będę machać tym przed oczami wszystkim, którzy są przerażeni moja piątką kotów
Piękna Dzidzia 😍😍
Mój lekarz powiedział, że koty i toksoplazmoza to przereklamowana sprawa. Są najmniejszym złem jeśli chodzi o jej przenoszenie 😊
 
Dokładnie o to chodzi. Według zusu płaciłas chorobowe i nie miałaś przerwy więc świadczenia Ci się należą i nie ma do tego wątpliwości.
Ja też teraz jestem na swojej działalności, pracuje jako pielęgniarka, opłacam składki, od lipca przechodzę na umowę o pracę i idę na l4 i też myślę, że wszystko się ładnie i sprawnie odbędzie 😊
 
reklama
Do góry