reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Tez tak mam... myślałam ze jak minie ten nieszczęsny 6 tydzień to się uspokoję... ale nie..nadal się boje a jestem już W 9 tydz. W środę pierwsza wizyta 🤞🏼 Trzymaj się 😘 będzie dobrze
Serduszko już nie bije. Dostalam skierowanie do szpitala. Jedziemy teraz na izbę przyjęć sprawdzić na innym usg bo tak mi lekarz kazał. Lekarz, który mnie badał pracuje w szpitalu więc dzwonił, że przyjedziemy teraz sprawdzić.
Strasznie mi przykro, nie spodziewałam się takich wieści ☹️☹️☹️☹️
 
reklama
Serduszko już nie bije. Dostalam skierowanie do szpitala. Jedziemy teraz na izbę przyjęć sprawdzić na innym usg bo tak mi lekarz kazał. Lekarz, który mnie badał pracuje w szpitalu więc dzwonił, że przyjedziemy teraz sprawdzić.

Tylko nie to!!! Kochana trzymaj się dzielnie, daj znać co powiedzieli po kolejnym usg 🧡 miałaś na dzisiaj zaplanowaną wizytę kontrolną, czy coś się stało, że pojechałaś do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Ja też teraz jestem na swojej działalności, pracuje jako pielęgniarka, opłacam składki, od lipca przechodzę na umowę o pracę i idę na l4 i też myślę, że wszystko się ładnie i sprawnie odbędzie 😊
Nie chcę Cię martwić ale będziesz pod kontrolą ZUS. Ile byłaś na działalności ? Opłacasz dobrowolna chorobową? Chcesz przejść na etat i odrazu iść na L4? Będziesz przechodzić na umowę o pracę do firmy w której teraz pracujesz na b2b czy inna firma? Dokładnie to samo stanowisko.
 
Nie chcę Cię martwić ale będziesz pod kontrolą ZUS. Ile byłaś na działalności ? Opłacasz dobrowolna chorobową? Chcesz przejść na etat i odrazu iść na L4? Będziesz przechodzić na umowę o pracę do firmy w której teraz pracujesz na b2b czy inna firma? Dokładnie to samo stanowisko.
ZUS place co miesiąc prawie 1400 zł - wszystkie składki, na etat przechodzę na tym samym stanowisku, u tego samego pracodawcy. Ponieważ taka mamy umowę, że jeśli przydarza się ciąża nie ma problemu z etatem. Chce jeszcze w lipcu popracować, A od sierpnia iść na L4 oczywiście jeśli dam radę.
 
ZUS place co miesiąc prawie 1400 zł - wszystkie składki, na etat przechodzę na tym samym stanowisku, u tego samego pracodawcy. Ponieważ taka mamy umowę, że jeśli przydarza się ciąża nie ma problemu z etatem. Chce jeszcze w lipcu popracować, A od sierpnia iść na L4 oczywiście jeśli dam radę.
Masz tylko jedna fakturę dlatego jednego czy więcej klientów? Wg zusu przejdziesz na etat po wyższe świadczenia. Nie możesz przejść już na umowę o pracę?
 
Masz tylko jedna fakturę dlatego jednego czy więcej klientów? Wg zusu przejdziesz na etat po wyższe świadczenia. Nie możesz przejść już na umowę o pracę?
Dwie faktury mam od jednego pracodawcy. Jeśli się uda to od połowy czerwca, a jak nie to od 1 lipca. Zobaczymy. Ogólnie moje koleżanki były już w takiej sytuacji w naszym szpitalu i dobrze to wychodziło. Znaczy bez problemów.
 
Serduszko już nie bije. Dostalam skierowanie do szpitala. Jedziemy teraz na izbę przyjęć sprawdzić na innym usg bo tak mi lekarz kazał. Lekarz, który mnie badał pracuje w szpitalu więc dzwonił, że przyjedziemy teraz sprawdzić.
Bardzo, bardzo mi przykro 😭 Trzymaj się jakoś kochana ❤️😭
 
Serduszko już nie bije. Dostalam skierowanie do szpitala. Jedziemy teraz na izbę przyjęć sprawdzić na innym usg bo tak mi lekarz kazał. Lekarz, który mnie badał pracuje w szpitalu więc dzwonił, że przyjedziemy teraz sprawdzić.
Nawet nie wiem co powiedzieć... Tak mi przykro 😥... to wszystko jest tak niesprawiedliwe. Wysyłam gorace przytulaski. Dużo siły dla Was dla Ciebie i Twojego partnera❤. Daj znać jeszcze co powiedzieli w szpitalu..
 
reklama
Do góry