reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Polecicie jakąś szczotkę? Czy randomowa wystarczy?
Ja wpisalam w Google szczotka do masażu na sucho z twardym włosiem. Wyświetli Ci się tego od cholery i ciut ciut. Są jeszcze średnio twarde i miękkie z tego co pamiętam. Na początku czuć lekki "bol" bardziej dyskomfort ale później hulaj dusza piekła nie ma kocham to uczucie po szczotkowaniu.
 
reklama
Dziękuję, że pytasz :) od kilku dni lepiej z rana, za to muli mnie wieczorem, wczoraj po południu tak mocno wymiotowałam, że popękały mi naczynka w oczach... także tak... liczę z końcem pierwszego trymeatru poczuje się lepiej

Może to jednak jakaś dziewczynka daje Ci popalić :) Pij dużo - może jakieś izotoniki domowe albo i te oshee ;)
 
Właśnie czasem myśle jak to będzie , teraz mi to obojętne , ale chciałabym córkę . Jeśli będzie chłopiec to nie wiem czy zajdę w 3 ciąże :) zazdroszczę ludziom parki :)
 
Dziękuję Wam za wsparcie :*. Oczywiście nie przejęłam się tym że nie umiem znaleźć serduszka tym detektorem-zdaje sobie sprawę że jest za wcześnie. Ogólnie miałam złe samopoczucie cały dzień, jakis spadek formy. To chyba hormony :).

Moje zaparcia i wzdęcia odeszły do historii. Teraz nadchodzi czas bólów głowy! Dobrze że te dolegliwości są jakoś dozowanie, wszystkich na raz nie mogłabym przeżyć 😂.

Jeśli komuś dalej dokuczają te nieszczęsne zaparcia, to polecam jeść dużo arbuza! To chyba dzięki temu że jest tak wodnisty :).
U mnie też zaparcia odeszły w sina dal ale jakież było moje zdziwienie kiedy udałam się do toalety w potrzebie i po tylu tygodniach po prostu się udało... uznałam to za jeden z większych sukcesów ostatniego czasu 😂🙄. Mam nadzieję że rozumiecie haha. U mnie jogurty pomogły, arbuz i kiwi... chyba wszystko razem
 
No dobra, bede bardziej ludzka. Co mi przeszkadza I nie u wszystkich to.....
Czesc podczytuje was od poczatku ale nie pisze...... bo.....
Ja dla mnie to nie jest dobre wrazenie. A pierwsze wrazenie jest wazne.
Z drugiej strony to....
Czesc chcialabym podlaczyc do was termin mam na..... blablabla
Nawet jezeli ona czytala forum od dechy do dechy ale pominela ta informacje, osobisci wywarla na mnie lepsze wrazenie I tyle.
To jest tylko I wylacznie moja opinia. A to ze czesc zaczela pisac po stwierdzeniu robimy priv to moze byc zbieg okolicznosci albo zamierzone dzialanie.
Kto chce niech sie na mnie fochuje mnie to wisi. Mam prawo do wlasnego zdania I tyle. Kazda z nas napisalatego pierwszego posta I tyle. Dla mnie on jest tak samo wazny jak uscisk dloni nowo poznanej osoby. Duzo mowi o czlowieku
Rozumiem doskonale i masz prawo do własnego zdania. Ja was nie czytam od początku bo na tym etapie nie wiedziałam nawet ze jestem w ciąży :) po prostu samo forum znałam wcześniej bo zaglądałam do staraczek. I naszło mnie wczoraj żeby dołączyć do grupy, przejrzałam pare stron żeby zobaczyć jak to wyglada i to by było na tyle. Nie mam nic do ukrycia i nie jestem nawiedzona laska co szpieguje różne fora z nudów :D
[/QUOTE]
Cos nam te cytowanie ujowo idzie dzis :-D
 
reklama
U mnie też zaparcia odeszły w sina dal ale jakież było moje zdziwienie kiedy udałam się do toalety w potrzebie i po tylu tygodniach po prostu się udało... uznałam to za jeden z większych sukcesów ostatniego czasu 😂🙄. Mam nadzieję że rozumiecie haha. U mnie jogurty pomogły, arbuz i kiwi... chyba wszystko razem
Kiwi też jadłam, bo dziewczyny tutaj na forum pisały że pomaga. Zjadłam pół arbuza sama w 1 dzień, kiwi i normalnie czuję się lekka jak piórko 😂.
 
Do góry