reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja jak bym miala wybierac to chcialabym druga babe. Ale wezme co bedzie :rofl2:

Ja po 8 latach wrocic. No powodzenia w ojczyznie psiapsiule. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie powrotu. Wyjechalam majac 19 lat
 
reklama
Rozumiem doskonale i masz prawo do własnego zdania. Ja was nie czytam od początku bo na tym etapie nie wiedziałam nawet ze jestem w ciąży :) po prostu samo forum znałam wcześniej bo zaglądałam do staraczek. I naszło mnie wczoraj żeby dołączyć do grupy, przejrzałam pare stron żeby zobaczyć jak to wyglada i to by było na tyle. Nie mam nic do ukrycia i nie jestem nawiedzona laska co szpieguje różne fora z nudów :D
Cos nam te cytowanie ujowo idzie dzis :-D
[/QUOTE]
Ja z cytowaniem i wczoraj miałam problem haha zastanawiałam się czy to tylko ja tak ale widzę, że przeszło na was też hahah 😂
 
Być może wielu z Was mój post się nie spodoba, ale też napiszę swoje zdanie. Nie będę operowała nickami, bo poprostu ich nie pamiętam. Zaczyna się robić tutaj nerwowa atmosfera, a w forum chyba nie o to chodzi. Nikt z nas nie ma monopolu na władzę tutaj, każda jest sobie równa. Ja mam termin na 30 stycznia, dołączyłam niedawno i naprawdę nie uważam, że ktoś kto dołączył o wiele wcześniej ma prawo decydować o wszystkim. Dopiero niedawno zostało założone te forum i uwierzcie mi dziewczyny, że należę do forum czerwcowek z 2009 roku i jedne z fajnieszych osób to te które dołączyły nawet pod koniec ciąży lub po porodzie. Nie znamy osób po 2 stronie, nawet te osoby z którymi piszemy prawie codziennie, nie rozumiem zaskoczenia, bo chyba każda z nas zdawała sobie sprawę, że jest to forum publiczne. Jak chciała się wyżalić to są od tego przyjaciółki i nie można mieć pretensji, że przeczyta to zamiast kilka osób to 100 więcej o których nie mamy pojęcia. Kolejna sprawa to uważam, że każdy powinien pisać na temat który chce, można pominąć, ale bez przesady, że każda będzie tylko słodzić i pocieszać te osoby, które bardzo często bezpodstawnie się martwią. Rozwaliło mnie jak któraś z nas wróciła z wizyty, wszystko ładnie pięknie na wizycie po czym ona znowu, że jednak się boi i się martwi. Pominęłam ten post i zostawiłam bez komentarza. Zachowajmy zdrowy rozsądek, większość postów jest o żarciu i panice. Sama często pisałam o jedzeniu, bo to ostatnio u każdej z nas jest na tapecie, ale dajmy szanse się wypowiedzieć też osobom co przeżywają stratę. Szacunek należy się każdej z nas, nie ważne czy ktoś już kupi wózek czy wstrzyma sie z wyprawką do 8 miesiąca. Pamiętajcie tylko, że na forum prywatnym też nie znamy osób po 2 stronie i czasami lepiej pewne rzeczy zachować dla siebie, na wielkie zwierzenia przyjdzie czas gdy się poznamy i sobie zaufamy.
 
Dziękuję Wam za wsparcie :*. Oczywiście nie przejęłam się tym że nie umiem znaleźć serduszka tym detektorem-zdaje sobie sprawę że jest za wcześnie. Ogólnie miałam złe samopoczucie cały dzień, jakis spadek formy. To chyba hormony :).

Moje zaparcia i wzdęcia odeszły do historii. Teraz nadchodzi czas bólów głowy! Dobrze że te dolegliwości są jakoś dozowanie, wszystkich na raz nie mogłabym przeżyć 😂.

Jeśli komuś dalej dokuczają te nieszczęsne zaparcia, to polecam jeść dużo arbuza! To chyba dzięki temu że jest tak wodnisty :).
Oh jak ja się cieszę, że ten arbuz wam pomaga 😅 tak jak wczoraj wspominalam popić jeszcze kawką 😅😊
Ja tez mam etap bólów głowy... 🤷🏻‍♀️
 
A jeśli chodzi o płeć, to jest mi to obojętne. Gdybym sama miała wybierać, to nie potrafiłabym się zdecydować i na szczęście to natura decyduje za nas. Ale może to dlatego bo to 1 dziecko :).
 
Mój mąż bardzo kocha to dziecko. W momencie gdy dowiedziałam się ilo ciąży wpadłam w taką histerię że szukałam w internecie tabletek wiecie jakich 😩 i już byłam skłonna je zamówić już prawie robiłam przelew 600 zł i w tym momencie przyjechali moi rodzice mama mnie pocieszała i przytulała Jezu płaczę jak to pisze 😭😭 tata też że nam pomogą itp że bardzo się cieszą. Mąż powiedział mi wtedy wieczorem że nie wybaczyłby mi gdybym to zrobiła że on zrobi wszystko żeby maxymalnie się zaangażować w opiekę ( jesteśmy obydwoje na terapii psychologicznej od 8 mcy) tak mi wstyd że to wszytsko pisze miałam to zostawić na zamknięta grupę ale cóż życie nie jest takie piękne jak nam się wydaje.
Lepiej, że się podzielisz A nizeli miałabyś się z tym wszystkim sama męczyć i "katować". Przyjdzie moment kiedy pokochasz to dziecko, nie wiem czy w ciazy czy wtedy kiedy je zobaczysz ale wierzę że tak będzie. Życie czasami zaskakuje nas w najmniej spodziewanym momencie nie zawsze tak jak byśmy tego chcieli i moim zdaniem masz prawo do obaw, strachu i pewnego rodzaju "rozczarowania" ... Nie obwiniaj się. Wszystko z czasem nabierze innego koloru i wymiaru. Pozwól sobie na emocje ❤❤❤
 
reklama
Do góry