reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Oj tak szczotkowanie ciala na sucho kocham! Tez pomaga na właśnie wrastajace włoski ale na nogach hahah 😂👌 nie miała bym odwagi na szczotkowanie pitahaji 😂😂😂. Ja też kocham gładkie ciało ale to tak szybko odrasta golisz odwracasz głowę A one znowu są! Ja teraz z pielęgnacja mam problem. Nie wszystkie kosmetyki mój nos toleruje a zanim dowiedziałam się o ciąży zamówiłam z notino takie piękne zamówienie 😂 .

Polecicie jakąś szczotkę? Czy randomowa wystarczy?
 
A ja wam powiem tak co siedzi w mojej głowie bardzo zawsze przeżywam każda stratę dzidzi na każdym etapie i w głowie mi tylko wtedy siedzi że jest to takie nie sprawiedliwe że są kobiety które tak bardzo pragną dziecka a ja dalej jeszcze nie potrafię się oswoić że będę je miała i nie czuję jeszcze wiezi tak jak z moimi poprzednimi ciążami które były zaplanowane i nie chce tego napisać w prost co czuje ale chyba wiecie o co mi chodzi 😞😞😞😞. Musiałam to wyrzucić z siebie ehhhhh
Nie wyrzucaj sobie takich odczuć. Ja Cię rozumiem życie poukładane, dzieci odchowane a tu nagle wiadomość o małej istotce która ma się pojawić. Inne są odczucia kobiet które się starają miesiącami a inne tych co wpadły. Życzę Ci aby już niedługo twoje odczucia były zupełnie inne, a to maleństwo było Twoim oczkiem w głowie. Moja ciotka miała już synów dorosłych, a moją kuzynkę urodziła mając 43 lata pamiętam jak mówiła o wielkim szoku i odczuciach podobnych do twoich. Teraz moja kuzynka ma już 19 lat i z rodzicami ma większą więź niż jej starsi bracia.
 
Ja czuję że chłopiec ale wolałabym dziewczynke bo było by mi łatwiej na przyszłość z pokojem bo by go musiała dzielić z siostrą i jak będzie chłopiec to będzie mi gorzej zaakceptować wiem że najważniejsze zdrowe ale dziewczyny co w mojej głowie siedzi to szok [emoji20]
Ja czuję dziewczynkę j tak bardzo jej chce! Boje się swojej reakcji jak się okaże, że to 3 chłopak...
 
Ostatnia edycja:
Ja się odezwałam wczoraj nie analizując wgl tego czy ma być jakaś grupa prywatna czy nie. Dopiero później zrobiła się o to burza. Bywałam wcześniej na forum, tez między innymi udzielałam się chwile w staraczkach, nie chciałam się zapisywać nigdzie bo mam termin na koniec stycznia, dodatkowo na początku miałam plamienia i czarne myśli. Nie czytałam waszych wątków jako rozrywki do kawki, po prostu widziałam ze jest wątek i kiedy poczułam ze czuje się stabilnie to dołączyłam. A trochę wszystkie jesteśmy wrzucane do jednego wora teraz jakbyśmy niewiadomo po co przyszły i co chciały stad wynieść.
[/QUOTE]
No dobra, bede bardziej ludzka. Co mi przeszkadza I nie u wszystkich to.....
Czesc podczytuje was od poczatku ale nie pisze...... bo.....
Ja dla mnie to nie jest dobre wrazenie. A pierwsze wrazenie jest wazne.
Z drugiej strony to....
Czesc chcialabym podlaczyc do was termin mam na..... blablabla
Nawet jezeli ona czytala forum od dechy do dechy ale pominela ta informacje, osobisci wywarla na mnie lepsze wrazenie I tyle.
To jest tylko I wylacznie moja opinia. A to ze czesc zaczela pisac po stwierdzeniu robimy priv to moze byc zbieg okolicznosci albo zamierzone dzialanie.
Kto chce niech sie na mnie fochuje mnie to wisi. Mam prawo do wlasnego zdania I tyle. Kazda z nas napisalatego pierwszego posta I tyle. Dla mnie on jest tak samo wazny jak uscisk dloni nowo poznanej osoby. Duzo mowi o czlowieku
 
Ja czuję że chłopiec ale wolałabym dziewczynke bo było by mi łatwiej na przyszłość z pokojem bo by go musiała dzielić z siostrą i jak będzie chłopiec to będzie mi gorzej zaakceptować wiem że najważniejsze zdrowe ale dziewczyny co w mojej głowie siedzi to szok 😞
Pewnie to przejściowe kochana ❤ale nie łatwe mimo wszystko. Każda z nas ma pewnie taki słabszy moment ja ostatnio mimo że ciąża wyczekana zastanawiałam czy będę dobra mama, czy będę potrafiła zająć się dzieckiem, czy będę je kochała tak jak chciałabym kochać... moim zdaniem każda z nas ma prawo się bać. Przyjdzie dzień kiedy poczujesz się zupełnie inaczej. Rozmawiałaś o tym z mężem albo partnerem albo masz kogoś kto cię rozumie i potrafi się wesprzeć?
 
Ja się depiluje codziennie maszynka bo nienawidzę włosków , wiec mój mąż się śmieje ze tyle wody to chyba nikt nie zużywa w bloku. Ale uwielbiam ten moment kiedy wybija 19 , zamykam się w łazience i robię domowe spa :) piana peelingi maseczki , właśnie całe ciało gładkie , szczotkowanie ciała , balsamy ;)
Szczotkujesz się w ciazy?
 
Dziękuję Wam za wsparcie :*. Oczywiście nie przejęłam się tym że nie umiem znaleźć serduszka tym detektorem-zdaje sobie sprawę że jest za wcześnie. Ogólnie miałam złe samopoczucie cały dzień, jakis spadek formy. To chyba hormony :).

Moje zaparcia i wzdęcia odeszły do historii. Teraz nadchodzi czas bólów głowy! Dobrze że te dolegliwości są jakoś dozowanie, wszystkich na raz nie mogłabym przeżyć 😂.

Jeśli komuś dalej dokuczają te nieszczęsne zaparcia, to polecam jeść dużo arbuza! To chyba dzięki temu że jest tak wodnisty :).
 
reklama
Do góry