reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

dziewczyny z tego co wiem nie wolno jeść oscypków. 😔
Ale właśnie chyba sery robione w wysokiej temperaturze chyba tak, bo tak samo o ile dobrze pamiętam jest z plesniowymi, że normalnie niby nie można a jak poddasz wysokiej temperaturze to już można, no nie wiem chyba że to się tyczylo czegoś innego i to pomyliłam 🤔
 
reklama
Ej laski A jak u Was wygląda z depilacja miejsc intymnych i nie tylko ? Używacie normalnie maszynki czy może kremów? Ja się boję zapalenia mieszków włosowych a mam do tego tendencję... I teraz myślę. Czytałam u mamy ginekolog że faktycznie używać maszynki jednorazowej i od razu wywalać albo spróbować z krememi do depilacji bo nie ma przeciwwskazań.. W ogóle ja mam wrażenie że teraz co depilacja to bardziej robię się umałpiona 😂😂👌
Ja używam maszynki, raczej nie mialam tendencji do zapalenia mieszków, tylko martwi mnie jak już brzuch nie pozwoli się ogolić i ci wtedy lusterko chyba😉
dzięki piękne za podpowiedź [emoji4]
a miałaś też wtedy takie mocne kłucie w lewym boku? bo nie mam pojęcia od czego to jest
Kłucia jako takiego nie kojarzę ale w ciąży kłucia, ból , rozpieranie to chyba normalne, zdrówka życzę.
 
Dziękuję Wam za wsparcie :*. Oczywiście nie przejęłam się tym że nie umiem znaleźć serduszka tym detektorem-zdaje sobie sprawę że jest za wcześnie. Ogólnie miałam złe samopoczucie cały dzień, jakis spadek formy. To chyba hormony :).

Moje zaparcia i wzdęcia odeszły do historii. Teraz nadchodzi czas bólów głowy! Dobrze że te dolegliwości są jakoś dozowanie, wszystkich na raz nie mogłabym przeżyć 😂.

Jeśli komuś dalej dokuczają te nieszczęsne zaparcia, to polecam jeść dużo arbuza! To chyba dzięki temu że jest tak wodnisty :).
Z tym arbuzem może tak być, bo ja raz się najadlam jak głupia nim i zaraz potem miałam rozwolnienie 😁
 
A ja wam powiem tak co siedzi w mojej głowie bardzo zawsze przeżywam każda stratę dzidzi na każdym etapie i w głowie mi tylko wtedy siedzi że jest to takie nie sprawiedliwe że są kobiety które tak bardzo pragną dziecka a ja dalej jeszcze nie potrafię się oswoić że będę je miała i nie czuję jeszcze wiezi tak jak z moimi poprzednimi ciążami które były zaplanowane i nie chce tego napisać w prost co czuje ale chyba wiecie o co mi chodzi 😞😞😞😞. Musiałam to wyrzucić z siebie ehhhhh
Nie przeżywaj tego. Pokochasz. Ja w 1 ciąży, bardzo nie planowanej, bardzo nie w czas, bardzo komplikującej lajtowe życie nie czułam jej realności chyba do usg połówkowego, czułam ruchy, a do dziecka niewiele, raczej nic w kategoriach miłości. Z czasem przychodziła taka troska, "chcenie" tego dziecka, jak się urodziła to dopiero po kilku dniach była całym moim światem, później aż za bardzo i za długo, ale to widzę teraz z dystansu. Będzie ok.
 
reklama
Ja się odezwałam wczoraj nie analizując wgl tego czy ma być jakaś grupa prywatna czy nie. Dopiero później zrobiła się o to burza. Bywałam wcześniej na forum, tez między innymi udzielałam się chwile w staraczkach, nie chciałam się zapisywać nigdzie bo mam termin na koniec stycznia, dodatkowo na początku miałam plamienia i czarne myśli. Nie czytałam waszych wątków jako rozrywki do kawki, po prostu widziałam ze jest wątek i kiedy poczułam ze czuje się stabilnie to dołączyłam. A trochę wszystkie jesteśmy wrzucane do jednego wora teraz jakbyśmy niewiadomo po co przyszły i co chciały stad wynieść.
No dobra, bede bardziej ludzka. Co mi przeszkadza I nie u wszystkich to.....
Czesc podczytuje was od poczatku ale nie pisze...... bo.....
Ja dla mnie to nie jest dobre wrazenie. A pierwsze wrazenie jest wazne.
Z drugiej strony to....
Czesc chcialabym podlaczyc do was termin mam na..... blablabla
Nawet jezeli ona czytala forum od dechy do dechy ale pominela ta informacje, osobisci wywarla na mnie lepsze wrazenie I tyle.
To jest tylko I wylacznie moja opinia. A to ze czesc zaczela pisac po stwierdzeniu robimy priv to moze byc zbieg okolicznosci albo zamierzone dzialanie.
Kto chce niech sie na mnie fochuje mnie to wisi. Mam prawo do wlasnego zdania I tyle. Kazda z nas napisalatego pierwszego posta I tyle. Dla mnie on jest tak samo wazny jak uscisk dloni nowo poznanej osoby. Duzo mowi o czlowieku
[/QUOTE]
Rozumiem doskonale i masz prawo do własnego zdania. Ja was nie czytam od początku bo na tym etapie nie wiedziałam nawet ze jestem w ciąży :) po prostu samo forum znałam wcześniej bo zaglądałam do staraczek. I naszło mnie wczoraj żeby dołączyć do grupy, przejrzałam pare stron żeby zobaczyć jak to wyglada i to by było na tyle. Nie mam nic do ukrycia i nie jestem nawiedzona laska co szpieguje różne fora z nudów :D
 
Do góry