reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzień dobry :rofl2:

Gdzie Was tak wymiotło :szok:??
Ja dziś znów grasuję od 6 rano ... torby popakowane :-) M wraca ok. 11 i wyruszamy :rofl2: oby tylko prognozy pogody okazały się jedną wielką ściemą ... bo aż mi się wierzyć nie chce, żeby to piękne słonko mogło nas tak po prostu opuścić ...

Zmykam, bo maleństwo moje 'pijacką' czkawką donosi, że się obudziło ;-)

Miłego weekendu !!!
 
reklama
Dziewczynki, nie mogę pisać z wami, mam nawał spraw do załatwienia, myślę e może w niedzielę doczytam i nadrobię. Melduję, że Filip już ok. Natomiast z tego co pamiętam to Dorciaa i agagsm mają imprezkę, w związku z tym powodzenia życzę, i wam i waszym dzieciom łask bożych i spokojnej mszy. ;-)
 
Ania pogoda MUSIbyc super bo my sie chrzcimy:)

no dobra kogo trzeba ustrzelić zeby te próbki dostać?:)

ja dzis kupiłam jasiowi krem z filtrem 50 tożto słońce nawet w cieniu łapie

zaloguj się na hipp

Dziękuję za życzenia zdrówka-to tak ogólnie do Was dziewczyny.
Labamba jeszcze nie mam terminu bo nie wybieram się.Muszę przetrwać minimum rok,bo nie odpuszczę sobie karmienia.Skoro to zmiana łagodna to chcę narazie tylko obserwować.ściągneli mi z tego 2 strzykawy płynu zeby to pomniejszyć bo było wielkosci jajka kurzego i mam nadzieję ,że to da mi troszkę czasu.Choć zapowiedziano mi ,że szybko bedzie rosło...Ja nawet nie mam z kim dziecka zostawić.Nawet mężowi na tyle nie ufam:sorry:

tulam bidulko:tak:

A wiem co chciałam napisać, wywaliliśmy stary dywan i kupiliśmy nowy - ale uwaga połowę mniejszy i generalnie porażka, nie pasuje jakoś, mogliśmy oddać ale zostawiliśmu, koty już go zdeptały więc musi być.... wygląda jak chodniczek a nie dywan, nyndza i te kwiatki które mnie się w sklepie podobały jakieś bezguście w chacie....
ale pir....to.... w d......, niech se jest.....
Tzn. wiem jaki by pasował, ale słyszałam tylko komentarze- taki nie bo kto go posprząta, u nas są przecież koty.....
no k....przecież wiem..... ale co tam... sruuuu.....

no i wszystko jasne:-):-):-)
toż się nagadała:-D

Hej Mamuśki :-)
Mam do Was ogromną prośbę (zresztą już po raz drugi i tym razem ostateczny). Wybierzcie wśród Was nowego moderatora, bo ja naprawdę nie wyrabiam. Nie mam nawet kiedy nadrobić zaległych postów, a co dopiero mówić o pisaniu na bieżąco i moderowaniu :-( Błagam tylko tym razem mnie nie proście, żebym zmieniła zdanie, bo nie zmienię. Chcę być fair wobec wszystkich. Teraz mam taki okres w życiu, że ciężko będzie się wbić na nowo w rytm BB i pisać na bieżąco.
A tak z innej beczki @ na szczęście łaskawie się dzisiaj pojawiła :-)

szkoda :baffled::-D:szok:

Cześć dziołszki!
Wpadłam się tylko przywitać,my dziś cały dzionek na dworku byliśmy a co trza pogodę wykorzystać bo w majówkę to różnie ma byc ponoć.

A co do fryzjera to co myślicie o takiej fryzurce bo się na nią napaliłam,ale szkoda mi moich włosów mam takie do ramion,a z drugiej strony chcę w końcu coś zmienić.Więc co radzicie ścinać czy nie?

a ile układania:baffled: ogólnie fajna:-)


wczoraj się ważyłam i kurde blade jestem kg do przodu mogłam nie chudnąć, ale nie chcę tyć:szok::baffled:szlak:wściekła/y:

dzisiaj znowu się słońce zapowiada:-) w co ubieracie dzieciaki jak jest tak ciepło bo ja nie mam zielonego i bladego ani nawet różowego pojęcia:-p

wiecie że ja nie wyrabiam na słońcu zaraz jestem taka zmęczona że szok wczoraj ledwo co dojszłam do wyra:-D

i jakoś tak weny brak idę jej poszukać baj baj
 
Hej Dziewuszki :-)

przepraszam ż eostatnio tak mnie tu mało.....ale przygotowania ślubne pochłaniaja mnie całkowicie - do tego w między czasie pisanie pracy mgr a i czasem przeciez musze Amelką się zająć :-D
miałam miec już suknie do odbioru ale wczoraj mi ise nicnie podobało i jeszcze wuchta poprawek jest wrrrr - ale byłam złą- tzn poryczałam się bo mi sie nie podoba sukienka :-D ogólnie wczoraj miałam chumor jak na okres - od fryzjera też wróciłam wściekla bo mnie pofarbowała tak jak nie chciałam - mam brąz a z przodu jakies jaśniejsze refleksy miałybyć a ona mi blond zrobiła - maaatko boska ! na końcu kupie sobie farbe i zafaruje wsztsko bo patrzec nie moge !!

no to się wyżaliłam troszke :-)
 
U mnie godz temu jeszcze slonce . , teraz sie zachmurzylo .Zobaczymy jak bedzie popoludniu. Ja swoja mala wczoraj jak tu bylo 27 st w cieniu ubralam w body z krotkim rekawem koszulke z krotkim rekawem i na to pajacyk z krotkim rekawem bylo jej cieplo w razie czego kocyk byl w pogotowju. Mi lekarka tlumaczyla ze niemowle zawsze sie ubiera o warstwe wiecej niz ty sama a ja wczoraj w koszulce na ramiaczkach i mi bylo goraco.
 
No to ja się witam, dziś przesiadywać nie będę i w wekend pewno bo małż w doma!!!!

Kacha- co do ciąży - no to dobrze, że jest jak jest... Na trzecie dziecko przyjdzie czas kiedy będziesz spokojniejsza...
No i przykre, że w UK nie pomagają w tak niskich ciążach, C pewnie by nie było.....no chyba że kolejny cud....


A co do dywanu - Roxen ja i przeklinanie ależ skąd - tam same kropki były bo nie wiedziałam co za słowa wpisać:-D

A co do kotów to fakt - wielkie, groźne i ciężkie:-D i same tropy zostały;-)

ed52a7c27745a275med.jpg



Gosia- no dobra, tłumaczenie mętne, ale wybaczam brak foty :laugh2:

Miłego dnia!!!!
 
Witam

u nas nocka ciut lepsza, ale to jeszcze nie to co było wczesniej. A pogoda - no mam nadzieje ze nie bedzie padac bo musze do miasta gnac;-)
Tysiolek no to miałas dzien pełen wrazen, tulam mocno, zobaczysz wszystko bedzie dobrze i bedziesz sliczna panna młoda:-D
Justys85 fajna fryzurka, tez chciałabym tak krótko, tyle ze mam bardzo grube włosy i wyglada łabym strasznie:eek:
Klara M ale sie wczoraj usmiałam:-D:-D:-D:-D
 
Klara akurat teraz mi nie przykro z powodu @, wręcz się z niej cieszę :tak: Planuję trzecie dziecko, ale nie aż tak szybko, za bardzo bym się bała straty ciąży:-( Po ciąży z Olisiem zaszłam w ciążę bliźniaczą dosyć szybko i niestety szybko się ona skończyła, jeszcze widziałam na monitorze usg jak tracę dzieci, ale tutaj niestety wczesnej ciąży nie ratują, a duphaston, który udało nam się załatwić przybył już po fakcie :-(
Ja myśle, że na 3 dziecko przyjdzie jeszcze czas;-) Jesteś młoda, odchowaj trochę swoje pociechy:tak: Co do moderatora, to ja również Cię rozumiem, sama ostatnio nie potrafię ze wszystkim być na bierzaco:tak: Mam nadzieję, ze w tym roku wybierzemy się z naszymi "Gizdami" do zoo:-)
U nas nocka już lepsza choć daleko jeszcze do ideału:sorry: Wczoraj wieczorem Di po obaleniu dwóch cyców tak się wydzierał, że podałam butlę, obalił 70:no2: Czy to znaczy , że moje mleko mu nie wystarcza:-(
Serca Dwa, lekarze uważają ze mozna z tym tak długo chodzić:sorry: Ja bym to jak najszybciej usunęła i oczywiście tak jak napisała Kaja jazda do porządnej przychodni medycyny naturalnej. Nigdy nie przedłożyłabym karmienia piersią nad własne zdrowie, pamiętaj że twojemu dziecku najpotrzebniejsza jest zdrowa mama, a nie cyc:sorry:
Tysiolek, kiedy Ten wielki dzien, w ten weekend:confused:
 
reklama
Heloł
Dzis w nocy Olek potanowil dwa rrazy zjesc:wściekła/y:,pomyslalbym ze z przyzwyczajenia sie budzi ale ten wciaga wiecej niz w dzien:szok: chyba czas na kaszki

Hej Dziewuszki :-)

przepraszam ż eostatnio tak mnie tu mało.....ale przygotowania ślubne pochłaniaja mnie całkowicie - do tego w między czasie pisanie pracy mgr a i czasem przeciez musze Amelką się zająć :-D
miałam miec już suknie do odbioru ale wczoraj mi ise nicnie podobało i jeszcze wuchta poprawek jest wrrrr - ale byłam złą- tzn poryczałam się bo mi sie nie podoba sukienka :-D ogólnie wczoraj miałam chumor jak na okres - od fryzjera też wróciłam wściekla bo mnie pofarbowała tak jak nie chciałam - mam brąz a z przodu jakies jaśniejsze refleksy miałybyć a ona mi blond zrobiła - maaatko boska ! na końcu kupie sobie farbe i zafaruje wsztsko bo patrzec nie moge !!

no to się wyżaliłam troszke :-)

Na pewno bedzie sliczna panna mloda:tak:
W zgodzie serc i myśli,
a zawsze dłoń w dłoni
płyńcie tą łodzią,która zwie się życie,
jak teraz w tej godzinie.
Niech Wam życie całe płynie
w wierze,nadziei i miłości!


No to ja się witam, dziś przesiadywać nie będę i w wekend pewno bo małż w doma!!!!

Kacha- co do ciąży - no to dobrze, że jest jak jest... Na trzecie dziecko przyjdzie czas kiedy będziesz spokojniejsza...
No i przykre, że w UK nie pomagają w tak niskich ciążach, C pewnie by nie było.....no chyba że kolejny cud....


A co do dywanu - Roxen ja i przeklinanie ależ skąd - tam same kropki były bo nie wiedziałam co za słowa wpisać:-D

A co do kotów to fakt - wielkie, groźne i ciężkie:-D i same tropy zostały;-)

ed52a7c27745a275med.jpg



Gosia- no dobra, tłumaczenie mętne, ale wybaczam brak foty :laugh2:

Miłego dnia!!!!

Ale tigery:-)

Ok lece bo bajera z miskami sie znudzila:sorry:
 
Do góry