reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Ostatnia edycja:
reklama
Wybaczcie post pod postem, ale jakoś nie mogę edytować i dodać zdjęcia do poprzedniego :/ I nie mogę go nawet usunąć.

To jeszcze się pochwalę :) Tyyyle ubranek przywiozłam dwa dni temu od brata :) Już poprane, a zaraz zabieram się za prasowanie :) Pierwszy raz się cieszę na prasowanie hihi

DSC_0018[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0018[1].jpg
    DSC_0018[1].jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 70
Zółwik też mi się marzył dla maluchów, ale nigdy nie było okazji na niego zapolować :)

fajne te przygotowania.. ehh już prawie ostatnia prosta :)

Sylka - dzięki za Twojego nicka :D
 
Tego zółwia nie kupujcie ! Chyba ze oryginał, bo to co Juliana podała to podróbka. mam, drze sie tak głośno ze umarłego z grobu zdziera i nie można go przyciszyć. Moja Kinga jak go Kuba włączy to krzyczy : mamo wyłącz, wyłącz. A i nie da sie wyłączyć samej muzyki żeby dziecko nie włączało bo to naciśniecie paluszkiem i już włączone. a potem wyłączyć trzeba naciskać kilka razy po programach. Ja nie polecam. Oryginał gra duuużo ciszej a do tego ma regulacje głośności tylko kosztuje od 170 w zwyż :(

acha przypomniało mi sie . Jak kupujecie cos co gra niech ma choć dwie opcje głośności i mozliwośc wyłączenia dzwieku całkiem ;) Dobra rada, bo potem idzie osiwieć jak Wam dziecko 150 raz włączy to na full i jeszcze przystawi do ucha ;)
 
Ostatnia edycja:
Anisen moj wcale nie drze się sprawdzałam wszystkie melodyjki i jest naprawdę ok. Moze taki bubel ci się trafił Melodujki też są bardzo spokojne,więc nie zgadzam się z tobą w przypadku mojego egzemplarza,ale tak jak pisałam Salli tej aukcji juz nie ma poza tym ja mam tez inny kolor ,więc to moze inna partia żółwikow:-)
 
reklama
Do góry