reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Został mi około miesiąc do porodu. A ja nawet się nie mogę zebrać, żeby torbę spakować. Wstępnie naszykowałam rzeczy z listy szpitalnej. I stos ubranek czeka na pranie i prasowanie.
 
Hej :)
Czy mogę dołączyć? Termin mam na luty, ale wątek lutowy przeniósł się na fb, którego nie mam. Do tej pory udzielam się na wątku o skracającej się szyjce, bo od jakiś 9 tygodni leżę (już mi się myli ile dokładnie).
Chętnie służę radą - spodziewamy się piątego dziecka, więc już dużo nietrafnych pomysłów przetestowaliśmy na dzieciach i sobie :p
 
Dziś 35+0. Jakoś tak oboje z partnerem mamy przeczucie, że mała szybciej się będzie pchała na świat niż jest w planie.
Ja nie rozumiem czemu w te małe dziecięce ubranka, nawet w czapeczki takie wielkie metki i to po kilka sztuk.
 
Gratulacje takiej gromadki😁jak dajesz rade ogarnac wszystkie dzieciaczki?obecnie 35 drugie dziecko chciałabym 3 ale nie wiem czy sama dam radę?😁
Czasem jest bardzo ciężko i nerwowo. Szczególnie teraz jak leżę w ciąży.. Zwłaszcza, że u nas małe różnice wieku - córka 8, syn 6, córki 4 i 1.5 roku. Ale z drugiej strony jest ogromnie dużo radości, dzieci się świetnie ze sobą bawią. Życie nie jest dużo droższe niż w rodzinach z 2 - 3 dzieci, mamy mocny recykling ubraniowy i coraz więcej zabawek idzie do sprzedaży niż do nas przychodzi :p No i dużo mamy wokół siebie rodzin wielodzietnych, a to wbrew pozorom też jest ważne.
 
reklama
Zakupiłam w końcu biustonosze do karmienia, zobaczymy jak będzie z rozmiarem. Najwyżej będę odsyłać.
I od kilku dni rozmyślam w co ubrać maleństwo na wyjście ze szpitala.
 
Do góry