reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Moja mierzona i ważona była dawno temu, teraz USG mam 20 grudnia. Ciekawe jaki z niej już kolos :⁠-⁠) Przez chorowanie jeszcze torby nie spakowałam, nawet nie wiem czy mam wszystkie potrzebne rzeczy. Na pewno nie mam laktatora, bo się wącham. Ale chyba zakupię przed porodem, chociaż położna mówi, żeby sobie upatrzeć model i w razie czego kupić.
 
reklama
Moja mierzona i ważona była dawno temu, teraz USG mam 20 grudnia. Ciekawe jaki z niej już kolos :⁠-⁠) Przez chorowanie jeszcze torby nie spakowałam, nawet nie wiem czy mam wszystkie potrzebne rzeczy. Na pewno nie mam laktatora, bo się wącham. Ale chyba zakupię przed porodem, chociaż położna mówi, żeby sobie upatrzeć model i w razie czego kupić.
Moja powiedziała, ze w laktator się zaopatrujemy jak jest konkretny problem - pod ten problem właśnie dopasowany. Mnie to przekonało.
 
Faktycznie spora dziewczyna :D ja mam wizytę ze tydzień i jestem ciekawa ile młody przybrał. 2 tyg temu mial mniej więcej 2100. A na kiedy masz termin? I jak te skurcze u Ciebie wyglądają? Ja mialam na razie takie bóle /skurcze jak na miesiączkę, ale nie czulam spinania brzucha, więc nie wiem czy to to...
Mi się brzuch robi twardy już od 3 tygodni ale da się wytrzymać bo mała też szaleje i pokazuje swoje części ciała 😁 ogólnie mam parę razy w ciągu dnia ból jak na miesiączkę a parę razy chwycił mnie taki ból od góry do dołu brzucha że nie umiałam się wyprostować. Termin mam na 18 stycznia ale moja ginekolog stwierdziła, że jak mała jest o 2 tygodnie większa to może jeszcze w tym roku się urodzi a ja się uda to ostatecznie 4 stycznia była by już cesarka..
 
Ostatnio pomalowałam sobie włosy nigdy nie miałam żadnego uczulenia na farbę. Po tym ostatnim farbowaniu wyszły mi czerwone plamki. Nic nie swędzi nie boli.
 
reklama
Do góry