reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Niestety chyba każda z nas przeżywa stres. Ja również przed każdą wizyta u ginekologa się stresuje czy wszystko jest ok . Ja już po pierwszych prenatalnych i na szczęście wszystko jest ok. To jest moja druga ciąża, ale też przeżywam jak by to była moja pierwsza.
 
reklama
Moja trzecia ciaza i kazda przezywam bardziej i bardziej sie martwie.Chyba to troche wynika z wiekszej swiadomosci co moze byc nie tak i co moze sie zdarzyc.
 
Ja po prenetralnych :) pojechałam na luzie nie stresowałam się. Czułam że będzie wszystko dobrze i że będzie dziewczynka. z om na 1 lutego a z usg 29/30 stycznia. Maluszek 5.8 cm . 180 tętno. Przeziernosc 1.3 kosc nosową widoczna , serduszko, nerki , pęcherz wszystko idealnie No i prawdopodobnie 3 córcia się szykuje choć mój ma nadzieję że coś tam urosnie. To moja 6 ciaza będzie 3 poród.
 
Badania prenatalne mam w przyszłym tygodniu. Niestety również wiążą się ze stresem z uwagi na wcześniejsze poronienie prze wadę genetyczna i wiek. To moja trzecia ciąża ale mam jedno dziecko. Córa ma prawie 13 lat, także tamta ciąża była dawno i porównując do obecnej w zupełnej nieświadomości. W przypadku obecnej ciąży, tak ja napisała jedna z moich przedmówczyń, każde usg wiąże się ze stresem czy serduszko wciąż bije.
Trzymam mocno kciuki za pomyślne badania 🤞🤞🤞
 
Ja po prenetralnych :) pojechałam na luzie nie stresowałam się. Czułam że będzie wszystko dobrze i że będzie dziewczynka. z om na 1 lutego a z usg 29/30 stycznia. Maluszek 5.8 cm . 180 tętno. Przeziernosc 1.3 kosc nosową widoczna , serduszko, nerki , pęcherz wszystko idealnie No i prawdopodobnie 3 córcia się szykuje choć mój ma nadzieję że coś tam urosnie. To moja 6 ciaza będzie 3 poród.
To taka sama sytuacja jak u mnie 🙈🙉🙊
W jakim wieku masz dziewczynki?
Ja mam Zosie 6 lat i Sare 2 latka :-)
 
Już jestem po. Na szczęście niepotrzebne były moje stresy. Ale kto wie ten zrozumie 🤣 wszystko wyglada ładnie, dzieć rozwija się prawidłowo. 8 sierpnia mam mieć zakładany szew ze względu na moją niewydolną szyjkę.
 
Dziewczyny, proszę was o poradę. Za tydzień mam teleporade to zapytam ginekologa. Jak leżę na plecach lub bokiem ale nogi wyprostowane i się mocno śmieje to w sekundzie łapie mnie mocny ból brzucha, wręcz jakby mi mięśnie się na boki rozchodziły, strasznie głupie uczucie, jak się wyprostuje lub usiądę to przechodzi. Czy miałyście podobnie ? Jestem w 16 TC.
 
Już jestem po. Na szczęście niepotrzebne były moje stresy. Ale kto wie ten zrozumie 🤣 wszystko wyglada ładnie, dzieć rozwija się prawidłowo. 8 sierpnia mam mieć zakładany szew ze względu na moją niewydolną szyjkę.
Cześć! Jestem właśnie po założeniu szwu i też mam termin na styczeń. Trzymam kciuki za zabieg! Mam nadzieję, że jakoś dotrwamy do szczęśliwego końca:)
 
Cześć! Jestem właśnie po założeniu szwu i też mam termin na styczeń. Trzymam kciuki za zabieg! Mam nadzieję, że jakoś dotrwamy do szczęśliwego końca🙂

Musimy. Szew masz założony profilaktycznie? Na jaką długość? Ja poprzednie ciąże też miałam niewydolność. W jednej szew, w drugiej pessar, ale już ratunkowo na rozwarcie i efekt lejka. Dotrwałam do terminu ale baaaardzo się oszczędzałam. Teraz niestety musze być bardziej mobilna. Mam nadzieję, że dam radę, nie fizycznie a psychicznie 🤪 bo ja to z tych panikujących
 
reklama
Dziewczyny jakie witaminki jecie ja pregne plus i dha do tego magnez zastanawiam się czt zwykły kwas foliowy by nie był te pregny drogie ale biorę bo lekarz mi je kazal brac
 
Do góry