reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Cześć. Nazywam się Klaudia i jestem w 14tc. Mam jedną córeczkę z pierwszej ciąży. Teraz jestem w 5. Biorę eutyrox, clexane, dopegyt, acard, magnez i witaminy. Mdlosci powoli przechodzą a było bardzo nie wesoło... Brzuszek mam ogromny gdyż przed ciążą miałam już wielką nadwagę. A jak wasze brzuszki ?
 
Ja również miałam lekką nadwagę. Od listopada wzięłam się za siebie do maja schudłam 12kg, zaszlam w ciąże a przez mdłości i wymioty ubyło mi jeszcze 9kg. Brzuszek mi coś odstaje ale nie wiem czy to ciążowy czy z oponki mi nie zeszło 🤣🤣
 
Cześć. Nazywam się Klaudia i jestem w 14tc. Mam jedną córeczkę z pierwszej ciąży. Teraz jestem w 5. Biorę eutyrox, clexane, dopegyt, acard, magnez i witaminy. Mdlosci powoli przechodzą a było bardzo nie wesoło... Brzuszek mam ogromny gdyż przed ciążą miałam już wielką nadwagę. A jak wasze brzuszki ?
Ja jestem w 15 TC, przed ciążą ważyłam 74 kg teraz 69 i waga póki co w miejscu. Brzuszek delikatnie widać w niektórych ciuchach :) dzieciaczek na USG w 13 TC miał 7 cm :)
 
U mnie dzisiaj wskoczyl 16 tydz i brzuszek zaczyna byc widoczny zwlaszcza wieczorem - to chyba zwiazane jest z pelnoscia zoladka bo rano jest zdecydowanie mniejszy 😅


Dzisiaj tez mialam wrazenie ze poczulam piwrwszy ruch dzidzusia ale nie wiem czy to jeat mozliwe🤔😊😊
 
Cześć Dziewczyny!
Śledziłam wątek od początku, ponieważ wszystko wskazuje na to, że będę styczniową mamą. Termin z OM i USG wychodzi na 27 styczni 2023 r.

Nie witałam się wcześniej, ponieważ poprzednią ciąże poroniłam 9 marca br w 8 tc usg/10 tc OM z uwagi na wadę genetyczną. W pierwszym moim cyklu (2-gim po łyżeczkowaniu) udało mi się ponownie zajść w ciąże. OM 22 kwietnia, pozytywny test 10 dpo 18 maja. Z uwagi na złe rokowania nie pisałam na forum. Może dziewczyny z majowego wątku testowania kojarzą mnie i moją historię, ponieważ tam pisałam i to była moja ostatnia aktywność. Potem zamilkłam oczekując na rozwój sytuacji.

Zmieniłam lekarza. Ciąża bez podtrzymania (biorę jedynie euthyrox na niedoczynność tarczycy i witaminy dla ciężarnych). Krwiaki , które miałam musimy się oczyścić (plamilam do 9 tc).


Jestem po wizycie. Termin OM i USG idealnie się pokrywają. Dzisiaj zaczynam 12 tc. Dzidzia ma 5,8 cm. Mam nadzieję, że będę mogła Wam towarzyszyć na prywatnym wątku.
Pozdrawiam ☺️
 
Dziewczyny czy wy też się tak stresowałyscie przed badaniami prenatalnymi? Ja mam w czwartek a już sobie miejsca nie mogę znaleźć. To moja trzecia ciąża a stresuje się jak nigdy.
 
reklama
Dziewczyny czy wy też się tak stresowałyscie przed badaniami prenatalnymi? Ja mam w czwartek a już sobie miejsca nie mogę znaleźć. To moja trzecia ciąża a stresuje się jak nigdy.
Jasne że tak, ja miałam tydzień temu w 13 tyg, ciąża blizniacza, a 3 poronienia na koncie, na początku USG zawsze zamykam oczy dopóki lekarz nie powie dzieci żyją, nie otwieram. Dla mnie każde USG to traumatyczne przeżycie. A jutro znowu mam wizytę, mimo że tydz temu było wszystko ok, jutro 14 tydz, to ja i tak już się stresuje co to będzie.
 
Do góry