reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Tak już lepiej chociaż czasami jeszcze zaboli ale to przez chwile… nie mam plamienia ale przeraziły mnie te skurcze tym bardziej ze pierwszy raz je miałam takie silne ze aż nospe brałam… zawsze takie delikatne kłucie… a przyjechałam do rodziców i dobrze bo w razie w powiedziałam tacie ze go budzę to mnie na izbę zawiezie a syn z mężem zostanie… bo tak jakbym była u siebie w domu to sama musiałabym w nocy jechać… ale liczę na to ze to właśnie sprawdzanie naszej cierpliwości🙈
Kochana a czy bierzesz magnez ? Mi na takie bolesne skurcze bardzo pomigl w 1 ciąży
 
reklama
Tak już lepiej chociaż czasami jeszcze zaboli ale to przez chwile… nie mam plamienia ale przeraziły mnie te skurcze tym bardziej ze pierwszy raz je miałam takie silne ze aż nospe brałam… zawsze takie delikatne kłucie… a przyjechałam do rodziców i dobrze bo w razie w powiedziałam tacie ze go budzę to mnie na izbę zawiezie a syn z mężem zostanie… bo tak jakbym była u siebie w domu to sama musiałabym w nocy jechać… ale liczę na to ze to właśnie sprawdzanie naszej cierpliwości🙈
To dobrze w razie czego pomoc posyawiona na nogi i do dzieła!
Mam nadzieje,ze na tym strachu sie skonczy i juz bedzje dobrze ✊😏.
Ja niestety ciągle sama, stary kierowca i na ogol wpada na weekendy. Jeszvze wczoraj ledwo co pojechak a 50km od domu o 23 dzwoni ze chłodnica kaput tak w skrócie i musualam jechsc na stację po butle z wodą i płyny tak aby dojechal sam na najbliższą z tym co wleje ode mnie 🤦‍♀️ nie wiem ile ale chyba z 10 butli po 5l nosiłam do auta na raty, myslalam ze tam padnę szybko szybko i gdzie mialam nic nie nosić 🤪 a 3 panie na zmianie siedziały i oglądały filmiki i mnie w międzyczasie jak biegam 😑
 
Ja też dzisiaj miałam wizytę. OM 9+6, USG 9+5, więc jeden dzień różnicy tak jak było w 7 tc. Teraz ma 3 cm. Wszystko w normie, macha rączkami i nóżkami jak szalone.
Teraz prenatalne 07.07, a potem 18.07. wizyta u mojej lekarki.
Uspokoiłam się trochę, bo przed wizytą byłam kłębkiem nerwów. Nawet mąż nie chciał bez kija podchodzić. Może na prenetalnych będzie można, żeby mąż też wszedł chociaż na chwilę zobaczyć jak wygląda USG na żywo.

Co do prenetalnych i pappa. To nie trzeba być na czczo, tak dzisiaj powiedziała mi ginekolog.
Ja też mam prenatalne 7 lipca😁 i ciążę o jakieś 3 dni starszą. Fajnie, to pewnie mój też się już tak wierci i rusza. Za tydzień go podejrzę u lekarza.
To dobrze w razie czego pomoc posyawiona na nogi i do dzieła!
Mam nadzieje,ze na tym strachu sie skonczy i juz bedzje dobrze ✊😏.
Ja niestety ciągle sama, stary kierowca i na ogol wpada na weekendy. Jeszvze wczoraj ledwo co pojechak a 50km od domu o 23 dzwoni ze chłodnica kaput tak w skrócie i musualam jechsc na stację po butle z wodą i płyny tak aby dojechal sam na najbliższą z tym co wleje ode mnie 🤦‍♀️ nie wiem ile ale chyba z 10 butli po 5l nosiłam do auta na raty, myslalam ze tam padnę szybko szybko i gdzie mialam nic nie nosić 🤪 a 3 panie na zmianie siedziały i oglądały filmiki i mnie w międzyczasie jak biegam 😑
😮😮Eh, trzeba było pojechać po męża i na najbliższą stację po wodę, żeby sam nosił....
Trochę więcej km, pół godziny dłużej, ale byś nie nosiła 50 l wody! ☹️
 
Ja 6 lipca mam PAPPA, 14 usg u swojego a 18 prenatalne
Ja też mam prenatalne 7 lipca😁 i ciążę o jakieś 3 dni starszą. Fajnie, to pewnie mój też się już tak wierci i rusza. Za tydzień go podejrzę u lekarza.

😮😮Eh, trzeba było pojechać po męża i na najbliższą stację po wodę, żeby sam nosił....
Trochę więcej km, pół godziny dłużej, ale byś nie nosiła 50 l wody! ☹️
 
Fajnie dziewczyny ze macie już poustalane terminy na badania prenatalne. Tez bym już chciała :-D
A tu jeszcze decydująca wizyta przede mną
 
Czemu decydującą?
Ja już miałam problem z terminami, żeby się umówić. Myślę, że jeżeli planujesz to czas siw gdzieś umówić.
Decydująca bo będzie 3tygodnie od ostatniej wizyty i po stratach ciagle jestem w stresie czy wszystko się dobrze rozwija i dalej bije serce 8-)
Myśle ze prenatalne będę omawiać z moim ginekologiem
 
reklama
Dziewczyny, kupiłyście już detektor tętna? Albo miałyście w poprzednich ciążach? Nie mam pojęcia który wybrać.
Te 2 do mnie najbardziej przemawiają. 🤔
 

Załączniki

  • IMG_1540.jpg
    IMG_1540.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_1541.jpg
    IMG_1541.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 31
Do góry