reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Zrobiliśmy przedwczoraj zastrzyk niżej. Boli mnie cala prawa strona. Masakra 😢 chyba będę robic na linii pępka i jakoś muszę przeżyć...
 

Załączniki

  • 7188d460-0694-4728-b6e1-f51afdae0d7b.jpg
    7188d460-0694-4728-b6e1-f51afdae0d7b.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 72
Ja sobie właśnie nie wyobrażam jak przeżyje. Wizytę miałam w poniedziałek teraz, kolejna dopiero 9.07 a 04.07 mam prenatalne. I nie wiem czy nie wskoczyć na szybka wizytę za 300 zł... 🤔
Ja tym bardziej jestem rozwalona po tych wynikach z poradni. Żałuje, ze nie znalałam ich wcześniej i od początku nie mam heparyny.
 
Ja tym bardziej jestem rozwalona po tych wynikach z poradni. Żałuje, ze nie znalałam ich wcześniej i od początku nie mam heparyny.
zszokowalas mnie wczoraj tymi wynikami :/ ale widocznie na zagnieżdżenie nie miało to wpływu. Także trzeba być dobrej myśli 😗. Zastrzyki jak dla mnie teraz coraz gorzej, jak sie zbliża ten moment to jestem blada jak ściana 😢.
 
Myśle ze miało wpływ na pierwszy biochem.
jest taka możliwość. Ale teraz jesteś w ciąży, wszystko jest dobrze takze tego się trzymaj.
Ja też zwlekalam z tymi wynikami 1 .5 po poronieniu bo przed nie miałam pojęcia o tym w ogóle. I tak naprawdę w kwietniu dostałam wyniki wyszły nieprawidłowości ale to olalam bo czekałam na hsg, ale zaczęłam sobie na własną rękę brać jakoś od owu ( nie wiem kiedy była dokładnie ) acard i zaskoczyło. A przez 1.5 roku nic. Także też uważam ze cos to miało na rzeczy.
 
reklama
To dobrze w razie czego pomoc posyawiona na nogi i do dzieła!
Mam nadzieje,ze na tym strachu sie skonczy i juz bedzje dobrze ✊😏.
Ja niestety ciągle sama, stary kierowca i na ogol wpada na weekendy. Jeszvze wczoraj ledwo co pojechak a 50km od domu o 23 dzwoni ze chłodnica kaput tak w skrócie i musualam jechsc na stację po butle z wodą i płyny tak aby dojechal sam na najbliższą z tym co wleje ode mnie 🤦‍♀️ nie wiem ile ale chyba z 10 butli po 5l nosiłam do auta na raty, myslalam ze tam padnę szybko szybko i gdzie mialam nic nie nosić 🤪 a 3 panie na zmianie siedziały i oglądały filmiki i mnie w międzyczasie jak biegam 😑
Denerwuje mnie taka znieczulica… bo ja jak widzę ze komuś mogę pomoc to pomagam… w tu lepsze filmiki… masakra…
 
Do góry