reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Wydaje mi się że to tez kwestia charakteru czy się dzieciaki dogadają czy nie. Do pewnego wieku będzie ciężko, ale w dorosłym już życiu ta różnica się zaciera i myślę że wtedy się docenia, że ma się rodzeństwo mimo ze dużo starsze czy młodsze.
Która jeszcze będzie miała dzieciaczki z dużą różnica wieku? Powiedziałyście już że będzie nowy członek rodziny? My ustaliliśmy, że powiemy córce po badaniach prenatalnych, czyli za tydzień 😀
Ja mam 3 letnia córeczkę i jej powiedziałam już ze mama ma w brzuszku dzidziusia, ucieszyła się i codziennie całuje mi brzuszek i głaszcze go, mam nadzieje ze nie będzie zazdrosna jak się urodzi 😁
 
Ja mam neoparynę 0,4 i polocard 75 i miałabym teraz brać podwójną dawkę, ale nie ma gwarancji czy nie dojdzie do krwotoku. Dlatego zdecydowałam się brać tak jak było wcześniej po jednym. Tym bardziej, że nie wiem nawet co nam sprawdzać, jaki parametr.
 
U mnie dziś początek 11 tygodnia i mam wrażenie że grubieje w oczach. Rano dopiero trzecie spodnie weszły na tyłek, waga codziennie w górę. Czuję się jakby nagle zaczął się intensywny wzrost mojego brzucha. Nie za wcześnie?
 
Mogę cię pocieszyć ze ja 8 tydzień i 3 kg na plusie brzuch mi wywaliło Te się martwię co będzie dalej jak w 8 tyg brzuch widać i 3 kg na plusie coś za szybko poszło w górę
 
reklama
U mnie dziś początek 11 tygodnia i mam wrażenie że grubieje w oczach. Rano dopiero trzecie spodnie weszły na tyłek, waga codziennie w górę. Czuję się jakby nagle zaczął się intensywny wzrost mojego brzucha. Nie za wcześnie?
Ja 9 tydzień i tylko pół kg na plusie. Ale woda się zbiera albo puchnę bo też mi się wydaje, że się gruba robie. No i brzuch też wywaliło.
W pierwszej ciąży jak tylko dwie kreski zobaczyłam to od razu +4kg. W tej ciąży sobie tego nie zrobię, nie będę szła prawie +30kg do porodu. Schudlam 11kg ale zostało mi 5kg do zrzucenia więc mam teraz zamiar się mocno pilnować.
 
Do góry