reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

My w weekend powiedzieliśmy moim i męża rodzicom i naszemu rodzeństwu o ciąży, synek miał taką koszulkę. Moi rodzice dość szybko przeczytali, a teściom trzeba było dać wskazówkę bo chyba do wieczora by nie zwrócili na ten napis uwagi.
Wszyscy się ucieszyli oprócz siostry mojego męża, która nie rozumie dlaczego ktoś może chcieć mieć więcej niż 1 dziecko.
 

Załączniki

  • IMG_20220610_074012.jpg
    IMG_20220610_074012.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Ja 9 tydzień i tylko pół kg na plusie. Ale woda się zbiera albo puchnę bo też mi się wydaje, że się gruba robie. No i brzuch też wywaliło.
W pierwszej ciąży jak tylko dwie kreski zobaczyłam to od razu +4kg. W tej ciąży sobie tego nie zrobię, nie będę szła prawie +30kg do porodu. Schudlam 11kg ale zostało mi 5kg do zrzucenia więc mam teraz zamiar się mocno pilnować.
U mnie podobnie. Z pierwszym synem przytulam 20kg, po porodzie zostało 10kg na plusie, ale waga 60kg przy wzroście 174cm to wyglądałam akurat. Z drugim synem przytyłam ok 10kg, po porodzie znów doszłam do wagi 60kg i przez ostatni rok przytyłam 12kg 🤦‍♀️ ważę więcej niż do porodów. Muszę się teraz pilnować i po porodzie wziąść za siebie.
 
My w weekend powiedzieliśmy moim i męża rodzicom i naszemu rodzeństwu o ciąży, synek miał taką koszulkę. Moi rodzice dość szybko przeczytali, a teściom trzeba było dać wskazówkę bo chyba do wieczora by nie zwrócili na ten napis uwagi.
Wszyscy się ucieszyli oprócz siostry mojego męża, która nie rozumie dlaczego ktoś może chcieć mieć więcej niż 1 dziecko.
Siostrą męża się Wgl nie przejmuj 🙂
 
lepiej zadzwoń do lekarza rodzinnego, bo jeszcze się odwodnisz. Z tym nie ma żartów, tym bardziej jeśli jest gorączka.
DZwonilam do swojej gin i kazała mi końska dawkę węgla… kupiłam w syropie bo nie mogę połknąć żadnej tabletki od razu odruch wymiotny🙈 ale wypiłam tez kubek odgazowanej coli i chyba powoli będę się ruszać 😊 jeszcze na domiar tego Wszytskiego pies sraczkj dostał i taka ledwo żywa z synem za rękę poszłam pod klatkę wyprowadzić bidulka 🙈 a mąż akurat do sklepu i apteki pojechał 🙈zawsze jak się coś dzieje to go nie ma 🙈🤣
 
Ja nie robiłam badań, przy dawce 0,4 nie udawało się donosić ciąży, przy 0,6 donosiłam.
myślałam ze to się stwierdza na podstawie jakichs badań.
U mnie to pierwsza przeprawa z tymi zastrzykami. Mam nadzieję że będzie tym razem dobrze. W pierwszej ciazy serduszko zatrzymało sie Ok 8/9 tc. Też byly krwiaki, ale wtedy nie byłam na żadnych lekach. Przyczyny oczywiście w 100 % nie znam.
 
reklama
Ja biorę clexane tzn. mąż robi mi zastrzyku w pośladek - siniaki mam, ale chyba mam taką tendencje. W brzuch nie chce mi robić teraz w ciąży. W marcu po operacji też miałam clexane- w szpitalu dawali w ramię, a w domu robiliśmy w brzuch.
Boi się robić w brzuch? Ja poprzednia cała ciąże do 38tc robiłam w brzuch, spokojnie igła jest krótka 😉
 
Do góry