reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Nawiązując do poprzednich wypowiedzi prowadzenie ciąży prywatnie to jednak spory wydatek. A na nfz to wiadomo, że nie ma co liczyć ;/ Ja badania krwi robię w ramach pakietu w luxmedzie, ale ciąży u nich nie prowadzę, bo nie mają tam dobrych specjalistow. Jeszcze książkowe ciąże bez żadnych dodatkowych obciążeń to moze i poprowadzą, ale bardziej skomplikowane przypadki to nie zaufałabym ..
Ja mam to szczęście, że mam w pracy dodatkowe ubezpieczenie medyczne i zwracają mi 60-70 % za każdą wizytę i badania u dowolnego lekarza. Więc nie odczuwam póki co tych wydatków.
Ostatnio zapisalam sie na usg prenatalne i test pappa i ma to kosztować łącznie 700 zł 😱 mam takie wrażenie, że w poprzedniej ciąży nie płaciłam wiecej jak 500...
Ja w Katowicach za prenatalne i genetyczne z krwi płacę 400 zł.
 
reklama
Niestety zarówno prywatne wizyty jak i badania USG bardzo mocno podrożały. Dla mnie to są nieosiągalne kwoty. Na szczęście wiem, że jak już jestem u mojej ginki to ona na pewno niczego nie przeoczy. Ufam jej bezgranicznie. Szkoda tylko, że nie będę mogła rodzić w szpitalu, w którym pracuje.
 
Ostatnia edycja:
Ja za swoją pierwszą wizytę, cytologią, usg i koszty samej wizyty zapłaciłam 390 zł.
Dzisiaj idę do innego, bo nie mam możliwości by jechać do tego co byłam 2 tygodnie temu i aż się boję ile zapłacę bo wg cennika 300 zł USG i 200 zł wizyta :o
 
Ja za swoją pierwszą wizytę, cytologią, usg i koszty samej wizyty zapłaciłam 390 zł.
Dzisiaj idę do innego, bo nie mam możliwości by jechać do tego co byłam 2 tygodnie temu i aż się boję ile zapłacę bo wg cennika 300 zł USG i 200 zł wizyta :o
czyli 500 wychodzi łącznie...
 
Poprzednio byłam w Łodzi, ale licząc koszty dojazdu to wyjdzie mnie to samo, a mój lekarz ma teraz urlop a moja niecierpliwość nie pozwala mi czekać dłużej. Jeszcze 2 godzinki i wszystkiego się dowiem :)
 
reklama
Do góry