reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja we Wrocławiu płacę 280zl za wizytę,a za USG prenatalne + pappa będę płacić 600zl, te ceny przerażają mnie teraz. Wolę nie liczyć ile wydam na wizyty w ciąży.
 
Orientujecie sie może, czy jest jakoś sensowny lekarz w luxmedzie w Warszawie? Mam pakiet i chce tam robić część badań, a do tej pory zawsze na kogoś innego trafiam, bo trudno się umówić do tego samego dwa razy. Poza tym chodzę prywatnie
 
W ogóle dziś mam jakiś kryzys, wydaje mi się, że już mi brzuch wywaliło a chciałam żeby jeszcze troche nie było widać, to dopiero 7 tydzień a mnie stresuje sam fakt że musze w ciąży przytyć choć to może dziwne. Trudne są dla mnie kwestie zmieniającego się bez kontroli ciała… poza tym czuję się dobrze, bez dolegliwości
 
W ogóle dziś mam jakiś kryzys, wydaje mi się, że już mi brzuch wywaliło a chciałam żeby jeszcze troche nie było widać, to dopiero 7 tydzień a mnie stresuje sam fakt że musze w ciąży przytyć choć to może dziwne. Trudne są dla mnie kwestie zmieniającego się bez kontroli ciała… poza tym czuję się dobrze, bez dolegliwości
a nie masz zaparć? Też jestem w 7tc i brzuch widoczny jest tylko podczas zaparć. Mi pomaga mleko z płatkami owsianymi rano, organizm się rozrusza.
 
U mnie zaparcia pojawiły się dopiero od tygodnia. Dzisiaj zaczynam 11tc.
Tak się zastanawiam, bo mam ogromny głód. Wczoraj, dzisiaj, nie było tak wcześniej. Czy to może być wina insuliny czy to jakiś zbieg okoliczności?
 
reklama
Do góry