reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Wczoraj i dzisiaj rano przywitałam dzień uściskiem z ceramiką łazienkowa. 😂😂😂
Kurcze, a do tej pory w ogóle nie miałam ani wymiotów, ani mdłości. No cóż, to było za piękne, żeby tak było do końca.
 
A ja powiem wam że wczoraj na wizycie się ważyłam i schudłam kilogram ale to pewnie przez te mdłości.
Maluszek ma 25mm, serce 170 na minute więc super. Równo 9 tydzień.
 

Załączniki

  • IMG_20220603_203526.jpg
    IMG_20220603_203526.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 47
Wczoraj i dzisiaj rano przywitałam dzień uściskiem z ceramiką łazienkowa. 😂😂😂
Kurcze, a do tej pory w ogóle nie miałam ani wymiotów, ani mdłości. No cóż, to było za piękne, żeby tak było do końca.
A który tydzień? Ja sama nie wiem, czy się cieszę z braku objawów, czy bardziej mnie to martwi. W pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz ogromne mdłości i strasznie wymiotowałam, a teraz mdli mnie tylko trochę jak jestem głodna. Sama nie wiem, jak to interpretować i czy z maluchem wszystko okej, skoro ja nic nie czuję 🤷‍♀️
 
A który tydzień? Ja sama nie wiem, czy się cieszę z braku objawów, czy bardziej mnie to martwi. W pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz ogromne mdłości i strasznie wymiotowałam, a teraz mdli mnie tylko trochę jak jestem głodna. Sama nie wiem, jak to interpretować i czy z maluchem wszystko okej, skoro ja nic nie czuję 🤷‍♀️
Miałam podobnie. W pierwszej ciąży już w 7 tygodniu z powodu wymiotów i spadającej wagi trafiłam do szpitala. A teraz właśnie skończyłam 8 tydzień i tylko powiększone i bolące piersi i czasem wydaje mi się że mnie mdli ale też jak coś zjem to jest już ok. Za 2,5 godziny mam wizytę i mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 
A który tydzień? Ja sama nie wiem, czy się cieszę z braku objawów, czy bardziej mnie to martwi. W pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz ogromne mdłości i strasznie wymiotowałam, a teraz mdli mnie tylko trochę jak jestem głodna. Sama nie wiem, jak to interpretować i czy z maluchem wszystko okej, skoro ja nic nie czuję 🤷‍♀️
U mnie tak samo lekarz mi wtedy powiedział że nic tylko się cieszyć,ze dziecko łaskawe 😐
 
A który tydzień? Ja sama nie wiem, czy się cieszę z braku objawów, czy bardziej mnie to martwi. W pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz ogromne mdłości i strasznie wymiotowałam, a teraz mdli mnie tylko trochę jak jestem głodna. Sama nie wiem, jak to interpretować i czy z maluchem wszystko okej, skoro ja nic nie czuję 🤷‍♀️
Dzisiaj jest 7+5. No ja w pierwszej ciąży dzień w dzień budziłam się i wymiotowałam na pusty żołądek. To jakaś masakra była. 🙄
W drugiej było lajtowo, bo tylko od czasu do czasu mi się robiło niedobrze. A teraz już drugi dzień pod rząd mam poranne mdłości i obawiam się, że tak już zostanie.🤷
A tak po za tym męczy mnie okropne zmęczenie od rana do wieczora, ciężko podnieść się z łóżka, żeby cokolwiek zrobić.
 
reklama
Miałam podobnie. W pierwszej ciąży już w 7 tygodniu z powodu wymiotów i spadającej wagi trafiłam do szpitala. A teraz właśnie skończyłam 8 tydzień i tylko powiększone i bolące piersi i czasem wydaje mi się że mnie mdli ale też jak coś zjem to jest już ok. Za 2,5 godziny mam wizytę i mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Trzymamy kciuki i na wieści ✊✊✊
 
Do góry