reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej u mnie według usg 5+5, serduszko już biło :) Wszystko ok kolejna wizyta za 3 tyg :D
Super :) A ten termin 5+5 to zgadza się z terminem wyliczonym z OM? Ja się zapisałam na przyszły tydzień na usg, co prawda mam wizytę za ponad 2 tygodnie, ale pod wpływem czytania wpisów straszących ciążą pozamaciczną i innymi strasznosciami sama się zestresowałam i zapisałam się na usg wcześniej. Już sama nie wiem, który to będzie tydzień i czy nie zawcześnie w końcu pójdę na to usg - według preglife wychodzi mi teraz 6+2.
 
Odebrałam tą ostatnią bete przyrost co prawda 61% ale lekarz też mówił że powyzej 6000 podwajać się na co 96h więc jestem już wyluzowana.

Beta z 11.05 - 7692
Beta z 13.05 - 12415

Uspokoiłam się!
@Nuskalka 🤞🤞
O widzisz to super! Ja w każdej ciąży miałam plamienie, w jednej nawet krwawienie bo był krwiak. Także to nie zawsze oznacza jedno
 
Hej dziewczyny, to moja pierwsza ciąża, więc panikuję. Byłam na becie 3 razy, pierwsza (7 maja) wyszła 41mlU/ml, druga (9 maja) 89mlU/ml, czyli przyrost średnio 117%. Dzisiaj zrobiłam kolejne badanie i wyszło, 250mlU/ml, czyli przyrost o 67%, niby w normie, ale ledwo co. Czy taki spadek na początku ciąży może oznaczać coś niepokojącego? :(
 
Hej dziewczyny, to moja pierwsza ciąża, więc panikuję. Byłam na becie 3 razy, pierwsza (7 maja) wyszła 41mlU/ml, druga (9 maja) 89mlU/ml, czyli przyrost średnio 117%. Dzisiaj zrobiłam kolejne badanie i wyszło, 250mlU/ml, czyli przyrost o 67%, niby w normie, ale ledwo co. Czy taki spadek na początku ciąży może oznaczać coś niepokojącego? :(
Myśle, że możesz być spokojna. Ja tez jestem zaniepokojona i czekam na wynik, który miał być po 15 🤭 wczoraj wyszedł mi przyrost ok. 34%, wiec tym spowodowany jest mój stres.
Gdzieś czytałam, że taki wzrost jak u Ciebie może być związany z tym, że na początku były 2 zarodki, a teraz został tylko 1. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
Nie przejmuj się, wszystko jest w normie. 🤞🏻
 
Jest wszystko dobrze.... Boże jak mi ulzylo... zarodek ma 6mm, serce bije 95bmp, nie ma zagrożenia poronieniem... ten drugi pęcherzyk, który był praktycznie zniknął i stąd moze byc to plamienie i krwawienie... cud ❤ choc teraz się martwię, czy te 95 uderzeń to nie za mało? 6t3d, lekarka mowila, ze prawidłowo
 
reklama
Do góry