reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja przy becie 178 miałam proga 18. Ale przez poprzednie poronienia mam luteine dopochwową mimo iż zdaniem lekarza nie jest konieczna, bo ten prog na pewno by się jeszcze rozkręcił :)
 
Ja mam betę na 6 tydzień wg moich norm więc za wysoką 😔
beta nie okresla wieku tygodnia ani nic, to ze miesci sie w normach 6 tygodnia np. w 4 tygodniu to nie oznacza ze za wysoka. Jednej beta przyrasta szybciej, a drugiej wolniej. Poza tym to tez zalezy kiedy do Ciebie doszlo do zagnieżdżenia, bo u Ciebie moglo dojść w 8dc. a u kogoś innego w 10-12dc. i tutaj juz sie rozni np. beta jak na ten sam tydzień mimo ze owulacja bylaby tego samego dnia.
 
reklama
Kobieto! Przecież Ty masz 6 tydzień! Pisałaś, że owulacje miałaś 19 kwietnia.
Nie strasz dziewczyn, które się będą porównywać i martwić niepotrzebnie, że mają niską betę...😐
bardziej chodziło dziewczynie, ze na 4 tydzirn ma wartości bete przypadające na 6 tydzien, a nie ze jest w 6 tygodniu.
 
Do góry