reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

A dużo tej krwi? Jakieś skrzepy? Spróbuj się skontaktować jeszcze dziś z ginekologiem jeszcze dzisiaj a jak nie masz takiej możliwości to może lepiej do szpitala :/
Nie, nie ma jej na wkładce, jedynie na papierze i jak 'zagladam' do środka... dzwonilam do lekarki, kazala przyjąć 4 tabletki duphastonu i leżeć... tak zrobilam, plamienie na ten moment ustało, ale mam bardzo dużo obaw :( pobolewa mnie podbrzusze, nie mocno, ale czuję je... a wczoraj jeszcze było wszystko tak pięknie 😞
 
reklama
Mamy to, jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu prawie tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️
 
Mamy to, jest zarodek i jest serduszko ❤️🥺 ciąża wg USG 6+1 czyli tak jak liczyłam po przesuniętej owu prawie tydzień młodsza niż wg miesiączki, wszystko się zgadza i wygląda pięknie 🥺 możliwe że obok pęcherzyka jest krwiak, ale może to też być jama macicy, profilaktycznie póki co zakaz seksu. Ale taki problem to nie problem ❤️
Gratulacje 🥰
 
Cześć dziewczyny! U mnie termin z miesiączki to 2.01 ale jest ciąża późniejsza, dziś byłam u lekarza to same jajo na razie nie ma zarodka a bhcg już 3300. Które u was dziecko to będzie?
 
reklama
Do góry