reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej, u mnie 3. Lekarz który tydzień stwierdził?
U mnie tez właśnie będzie trzecie, i jestem przerażona a ty? W jakim wieku starszaki? Lekarz na razie nie stwierdził. Tylko beta ładnie rośnie a jajo 0,5cm i jakis cień widać wiec pewnie zarodek za 2-3 dni będzie. Wizyta za 2 tyg, podejrzewam ze 5 tydzień
 
reklama
U mnie tez właśnie będzie trzecie, i jestem przerażona a ty? W jakim wieku starszaki? Lekarz na razie nie stwierdził. Tylko beta ładnie rośnie a jajo 0,5cm i jakis cień widać wiec pewnie zarodek za 2-3 dni będzie. Wizyta za 2 tyg, podejrzewam ze 5 tydzień
My mamy w sumie 4 dzieci i to będzie 5 :11,10,8,7 lat wiec już całkiem samodzielne dzieciaki ;)
Ja byłam w szpitalu z plamieniami w niedzielę i to był 4t6d i też był sam pęcherzyk 0,55 cm bez zarodka.
 
My mamy w sumie 4 dzieci i to będzie 5 :11,10,8,7 lat wiec już całkiem samodzielne dzieciaki ;)
Ja byłam w szpitalu z plamieniami w niedzielę i to był 4t6d i też był sam pęcherzyk 0,55 cm bez zarodka.
Aha, to wesoło już macie. U mnie niecałe 4 lata i rok i 4 mies. Kiedy teraz wizyta?
 
reklama
Najważniejsze: beta, która spada. Także niestety nie ma szans.. a myślałam, ze będzie dobrze. Test wyszedł już w 29 dniu cyklu wieczorem (cykle 33-34 dni). Ja już nie mam sił..
Bardzo mi przykro, to niesprawiedliwe. Ja juz sobie ulozylam w glowie, że jeśli jutrzejsza beta będzie nieprawidlowa, a 17.05 lekarz potwierdzi, ze nic z tego nie będzie... więcej starań nie podejmuje, jest mi łatwiej w stosunku do innych, bo mam 3 dzieci, za duzo mnie to kosztuje. Za duzo emocji, żałuję, ze nie umowilam się do lekarza w 7 tyg i zaczęłam mierzyć betę, przez to zamiast sie cieszyc, od początku czytam fora, porównuje bety, cykle, zamartwiam się, i czytam jak dziewczyny piszą i wyliczają innym ich ciążę w sztywnych ramach matematycznych ich bety i co lekarz powinien widziec a czego nie powinien, nie słuchając opinii inych mam, ktore dowodzą swoim przykładem, że każda ciąża to osobna historia.....
Przepraszam, wiem, ze gdy sie nie pyta, nie podaje wartosci, nikt na siłe nie radzi.... ale to jest taki ladunek emocjonalny, gdy nie wiesz na czym stoisz, że ma się problem z jego udźwignięciem, ja przynajmniej mam.
 
Do góry