reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstałam pierwszy dzien z Mdłościami, na szczęście zjadłam śniadanie i przeszło. Ogólnie mam spadek energii od wczoraj, pije kawę i mam nadzieje ze samopoczucie się polepszy.
A jak u Was pierwsze objawy ciążowe?
Mnie bolą piersi, brak okresu, częściej chodzę siku i wydaje mi się ze częściej kicham, a tak to nie mam mdłości na szczęście raczej trochę brak apetytu 🤔🤔 do tego czasem boli brzuch ale krótko i umiarkowanie. A jak to jest u was z kawa ? Pijecie czy nie?
 
reklama
U mnie senność od 20 a bezsenność od 5 rano. Do tego rano budze się z uczuciem w głowie jakbym miała giga kaca. Piersi raz bola,raz nie. Brzuch tak samo,jak zaboli to konkretnie mocno i po chwili odpuszcza. W sumie gdybym nie wiedziała to bym nie pomyślała, że mogę być w ciazy. Wczoraj robiłam proga po 72% i z 523 podskoczył na 1801. Wiec chyba dobrze..do wizyty jeszcze szmat czasu 🙄. Ja kawe pije, ale dwie slabe max na dzień, tak z przyzwyczajenia bardziej.
 
U mnie senność od 20 a bezsenność od 5 rano. Do tego rano budze się z uczuciem w głowie jakbym miała giga kaca. Piersi raz bola,raz nie. Brzuch tak samo,jak zaboli to konkretnie mocno i po chwili odpuszcza. W sumie gdybym nie wiedziała to bym nie pomyślała, że mogę być w ciazy. Wczoraj robiłam proga po 72% i z 523 podskoczył na 1801. Wiec chyba dobrze..do wizyty jeszcze szmat czasu 🙄. Ja kawe pije, ale dwie slabe max na dzień, tak z przyzwyczajenia bardziej.
Progesteron czy beta? Czy to progesteron w innych jednostkach?


Ja z objawów obecnie to bóle piersi po bokach ( z rana bolą dużo mniej) budzę się szybko ( zawsze wstawałam szybko ale nie aż tak jak teraz i szybciej jestem zmęczona. Na tym etapie w poprzednich ciążach miałam uporczywe mdłości i wymioty a tu nic....
 
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstałam pierwszy dzien z Mdłościami, na szczęście zjadłam śniadanie i przeszło. Ogólnie mam spadek energii od wczoraj, pije kawę i mam nadzieje ze samopoczucie się polepszy.

Mnie bolą piersi, brak okresu, częściej chodzę siku i wydaje mi się ze częściej kicham, a tak to nie mam mdłości na szczęście raczej trochę brak apetytu 🤔🤔 do tego czasem boli brzuch ale krótko i umiarkowanie. A jak to jest u was z kawa ? Pijecie czy nie?
Ja kawę pije ale do tej pory w expresie moc piłam na 3 ziarenka a od kiedy wiem o ciąży to ustawiam lżejsza na 1 ziarenko i pije z mlekiem. W poprzednich ciążach nie pilam, nie sądzę aby jedna ,dwie lekkie kawy miały jakieś znaczenie.
 
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstałam pierwszy dzien z Mdłościami, na szczęście zjadłam śniadanie i przeszło. Ogólnie mam spadek energii od wczoraj, pije kawę i mam nadzieje ze samopoczucie się polepszy.
A jak u Was pierwsze objawy ciążowe?
U mnie dalej nic, tylko wstaje wcześnie 😅
 
Progesteron czy beta? Czy to progesteron w innych jednostkach?


Ja z objawów obecnie to bóle piersi po bokach ( z rana bolą dużo mniej) budzę się szybko ( zawsze wstawałam szybko ale nie aż tak jak teraz i szybciej jestem zmęczona. Na tym etapie w poprzednich ciążach miałam uporczywe mdłości i wymioty a tu nic....
Ja też miałam i rzyganko, może teraz nas ominie ? 😅
 
Ja kawę pije ale do tej pory w expresie moc piłam na 3 ziarenka a od kiedy wiem o ciąży to ustawiam lżejsza na 1 ziarenko i pije z mlekiem. W poprzednich ciążach nie pilam, nie sądzę aby jedna ,dwie lekkie kawy miały jakieś znaczenie.
Ja nie mam ekspresu, pije rozpuszczalna i tez z mlekiem ale w knajpie lubię sobie wypić latte i tak mi się wydawało, że jedna kawa z mlekiem chyba nie zaszkodzi, ale kupiłam dodatkowo inkę karmelowa i bardzo wszystkim polecam ❤️ Z mlekiem owsianym smakuje fajnie :)
 
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstałam pierwszy dzien z Mdłościami, na szczęście zjadłam śniadanie i przeszło. Ogólnie mam spadek energii od wczoraj, pije kawę i mam nadzieje ze samopoczucie się polepszy.

Mnie bolą piersi, brak okresu, częściej chodzę siku i wydaje mi się ze częściej kicham, a tak to nie mam mdłości na szczęście raczej trochę brak apetytu 🤔🤔 do tego czasem boli brzuch ale krótko i umiarkowanie. A jak to jest u was z kawa ? Pijecie czy nie?
Ja nie pije, ale to dlatego, że nigdy nie piłam, czasem jakieś late w kawiarni, to tyle, nie przepadam 😅
 
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstałam pierwszy dzien z Mdłościami, na szczęście zjadłam śniadanie i przeszło. Ogólnie mam spadek energii od wczoraj, pije kawę i mam nadzieje ze samopoczucie się polepszy.
A jak u Was pierwsze objawy ciążowe?
Teraz czuję się lepiej niż na początku. Też zaczęły mi się delikatne mdłości, ale bez wymiotów. Od początku mam problem z bezsennością, ciężko jest mi zasnąć i wcześnie się budzę.

Nie mogę doczekać się wizyty u ginekologa. Byłam u tego lekarza w enelmedzie, teraz idę do jego prywatnego gabinetu i wkręcam sobie że może ma kiepski sprzęt USG i nie będzie nic widać. Idę jak będzie 6+4 więc teoretycznie serduszko powinno już bić, nie wiem skąd te myśli o złym sprzęcie USG.
 
reklama
Do góry