reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Zrobili USG 15 min szukała.pecherzyka w macicy po czym stwierdziła " znalazłam jakiś 5mm" dostałam luteinę dopochwowo2*1 jutro powtórzyć betę i progesteron....ale ja ma się usunąć to się usunie dziękuję do widzenia...tyle od lekarza. Na palce od USG były takie brązowe fusy.....
bądź dobrej myśli, trzymam kciuki kochana za dobry prog i przyrost bety, odpoczywaj ✊🏼
 
reklama
Aktualnie wkładka czysta, papier również. Jak wsadzę papier do środka jakby to zostają takie fusy brązowe, ani to nie jest śluz ani krew. Ponoć mam nadzerke moze to z nadżerki albo problemem jest moja cytologia gr 3. Ogólnie mało empatyczna lekarka , napewno nie podbudowała.
Jutro rano ogarnę to labo ale jeśli w piątek było 789 to przecież jak od dzisiaj się coś dzieje to i tak jakiś przyrost będzie więc nie wiem co to da za obraz na sprawę...smutno mi dziewczyny, cholernie mi przykro..... Dodatkowo się stresuje bo badanie było mega bolesne i boje się że to może się przyczynić do tego że będzie coś nie tak....ehh
 
Aktualnie wkładka czysta, papier również. Jak wsadzę papier do środka jakby to zostają takie fusy brązowe, ani to nie jest śluz ani krew. Ponoć mam nadzerke moze to z nadżerki albo problemem jest moja cytologia gr 3. Ogólnie mało empatyczna lekarka , napewno nie podbudowała.
Jutro rano ogarnę to labo ale jeśli w piątek było 789 to przecież jak od dzisiaj się coś dzieje to i tak jakiś przyrost będzie więc nie wiem co to da za obraz na sprawę...smutno mi dziewczyny, cholernie mi przykro..... Dodatkowo się stresuje bo badanie było mega bolesne i boje się że to może się przyczynić do tego że będzie coś nie tak....ehh
Kiedy miałaś OM i jakiej długości masz cykle? U mnie było widoczne w pęcherzyku ciałko żółtkowe wczoraj, ale ja miałam w piątek już betę 1107. Od wczoraj też mam takie jakby fusy/serek nie to żółtawy nie to brunatny. Ale w badaniu lekarka powiedziała, że to jest normalna wydzielina i nie ma plamienia.
Skoro pęcherzyk jest to może jeszcze pozytywnie się rozwinie.

@black_angel ja też nie mogę spać 🙄 Mojego starego nie ma, jeszcze jest w trasie. Do tego ciągle mam wrażenie jakby ktoś do podbrzusza włożył mi balon. Niech będzie już wtorek po 14:00 będę już po wizycie i może jakaś spokojniejsza się zrobię.
 
Aktualnie wkładka czysta, papier również. Jak wsadzę papier do środka jakby to zostają takie fusy brązowe, ani to nie jest śluz ani krew. Ponoć mam nadzerke moze to z nadżerki albo problemem jest moja cytologia gr 3. Ogólnie mało empatyczna lekarka , napewno nie podbudowała.
Jutro rano ogarnę to labo ale jeśli w piątek było 789 to przecież jak od dzisiaj się coś dzieje to i tak jakiś przyrost będzie więc nie wiem co to da za obraz na sprawę...smutno mi dziewczyny, cholernie mi przykro..... Dodatkowo się stresuje bo badanie było mega bolesne i boje się że to może się przyczynić do tego że będzie coś nie tak....ehh
Trzymaj się! Wszystko musi byc dobrze! A moze sprobuj pojsc jeszcze raz na wizyte,tylko do kogos prywatnie? Bo moze okaze sie,ze ten lekarz cie tylko niepotrzebnie zestresowal... ja bym chyba tak zrobila.
 
Kiedy miałaś OM i jakiej długości masz cykle? U mnie było widoczne w pęcherzyku ciałko żółtkowe wczoraj, ale ja miałam w piątek już betę 1107. Od wczoraj też mam takie jakby fusy/serek nie to żółtawy nie to brunatny. Ale w badaniu lekarka powiedziała, że to jest normalna wydzielina i nie ma plamienia.
Skoro pęcherzyk jest to może jeszcze pozytywnie się rozwinie.

@black_angel ja też nie mogę spać 🙄 Mojego starego nie ma, jeszcze jest w trasie. Do tego ciągle mam wrażenie jakby ktoś do podbrzusza włożył mi balon. Niech będzie już wtorek po 14:00 będę już po wizycie i może jakaś spokojniejsza się zrobię.
Okres 04.04 ( to był 4t6d) beta z piątku 769 więc podejrzewam że w niedzielę napewno bylo ponad 1000. Z rana wkładka czysta , papier czysty jak aplikowałam luteinę to na palcu tylko resztki luteiny z wieczora i dwa brązowe fuski.

@Jaktomarta 16.05 mam wizytę, też nie chce żeby co chwilę ktoś tam mi grzebał. Mam leki i tak w razie co nic więcej poza to co robię nie jestem w stanie zrobić.
 
Aktualnie wkładka czysta, papier również. Jak wsadzę papier do środka jakby to zostają takie fusy brązowe, ani to nie jest śluz ani krew. Ponoć mam nadzerke moze to z nadżerki albo problemem jest moja cytologia gr 3. Ogólnie mało empatyczna lekarka , napewno nie podbudowała.
Jutro rano ogarnę to labo ale jeśli w piątek było 789 to przecież jak od dzisiaj się coś dzieje to i tak jakiś przyrost będzie więc nie wiem co to da za obraz na sprawę...smutno mi dziewczyny, cholernie mi przykro..... Dodatkowo się stresuje bo badanie było mega bolesne i boje się że to może się przyczynić do tego że będzie coś nie tak....ehh
Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki za przyrost.

Ja się obudziłam z lekko bolesnym brzuchem dziś, ach te ciąże, a mowią, że to nie choroba... no to moglyby być same przyjemne objawy
 
Trzymaj się! Wszystko musi byc dobrze! A moze sprobuj pojsc jeszcze raz na wizyte,tylko do kogos prywatnie? Bo moze okaze sie,ze ten lekarz cie tylko niepotrzebnie zestresowal... ja bym chyba tak zrobila.
Rozumiem Cię doskonale, ja się boję też sama sobie palcem sprawdzić czy czysto... ale moze prywatnie lekarz mialby lepszy sprzęt. A z drugiej strony warto poczekać tydz, bo wtedy moze być duży skok w rozwoju zarodka.
 
Dziś mam tylko takie bóle w plecach i tam gdzie mięśnie proste brzucha takie bóle jakby zakwasowe jakby spinaly mi się mięśnie. Dół brzucha nie boli. Będę wdzięczna za kciuki do wyników badań i do czasu wizyty. Strasznie się stresuje:(
 
Dziś mam tylko takie bóle w plecach i tam gdzie mięśnie proste brzucha takie bóle jakby zakwasowe jakby spinaly mi się mięśnie. Dół brzucha nie boli. Będę wdzięczna za kciuki do wyników badań i do czasu wizyty. Strasznie się stresuje:(
Oby wszystko było dobrze ✊✊✊
 
reklama
Do góry