reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Niestety u mnie jeszcze gorzej, w jamie macicy nie mam nic 😭😭😭
Dostałam zlecenie na betę... lekarz uspokaja ze jeszcze moze się pojawić wszystko, ze mloda ciąża, ze ma czas.
A ja mu nie wierzę, sprawdzil jajniki i czyste są. Od początku ta beta 5,48 mnie martwiła....
Ej! sprawdził jajniki i nie ma nic. Jajowody też pewnie posprawdzał. Pustego jaja nie widział. To same dobre informacje- może faktycznie za młoda ciąża!

Ja właśnie wróciłam z bety. Popołudniu wyniki. I trochę zazdroszczę Wam, że już w tym tygodniu macie wizyty, choć wiadomo- lepiej później i coś zobaczyć niż za wcześnie...
 
reklama
W którym dniu cyklu miałaś bete 5,48 . Ja w 25dc ( na cykle 28) też miałam niska 10,39.

W którym teraz jesteś dniu cyklu?

Pociesze, że z moim jednym synem na dzień przed okresem beta wychodziła 2,4 a urodził się szczęśliwie w 37 tyg

Mocno trzymam kciuki 🤞🤞🤞
 
W którym dniu cyklu miałaś bete 5,48 . Ja w 25dc ( na cykle 28) też miałam niska 10,39.

W którym teraz jesteś dniu cyklu?

Pociesze, że z moim jednym synem na dzień przed okresem beta wychodziła 2,4 a urodził się szczęśliwie w 37 tyg

Mocno trzymam kciuki 🤞🤞🤞
W 25 dniu cyklu 5,48
W 27 dniu cyklu 19.66
W 29 dniu vyklu 73,74
cykle od 28 do 33 dni
Wg kalendarzyka 40 dzień ciąży
Ide na betę prywatnie, a tą ze zlecenia zrobić mam w czwartek.
Idę do labo i rycze jak glupia...
Wg kalendarzyka 40 dzień ciąży
 
@black_angel przyrosty były spoko. A może owu miałaś później?

@xdorotaa bez paniki masz młodszą ciążę niż moja o 6dni, także pęcherzyk ma jeszcze czas. A fusy to tylko fusy, nie ma żywej krwi ani brunatnej to najważniejsze.

Odebrałam dzisiaj wypis z tego jak byłam w sobotę w szpitalu i z tą lekarką jest coś nie halo. Wpisała mi 6+2 tc, a to było 5+2 🙄 Nawet z om nie było jeszcze 6tc 😂 A biedna kilka razy liczyła i jej nie wychodziło, bo u mnie cykle dłuższe przecież.
Powtórzyłam jednak dzisiaj będę, zobaczymy jaki będzie wynik pod wieczór. A jutro wizyta i życie w stresie czy będzie już zarodeczek, no bo w końcu już będzie 5+5 i skoro w sobotę było ciałko żółtkowe, to chyba zarodek powinien być już jutro widoczny.
 
W 25 dniu cyklu 5,48
W 27 dniu cyklu 19.66
W 29 dniu vyklu 73,74
cykle od 28 do 33 dni
Wg kalendarzyka 40 dzień ciąży
Ide na betę prywatnie, a tą ze zlecenia zrobić mam w czwartek.
Idę do labo i rycze jak glupia...
Wg kalendarzyka 40 dzień ciąży
Gdyby co drugi dzień rosła o 66% to wczoraj w 39 dniu wynosiłaby 925, także możesz być na granicy widoczności (mówią, że pęcherzyk widać 1000-1500). Może faktycznie trzeba zaczekać do tego czwartku... może sprzęt do usg był stary i słabej jakości...
Zrób prywatnie tą betę, powtórzysz w czwartek i będzie już dużo wiadomo!🤞🤞🤞
aaaa gdyby to była ciąża mnoga to przy 1500 nie było by nic widać!!!!
 
reklama
Do góry