reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja przytyłam 1,5kg 🥴🤔 to dopiero początek a ja i tak mam nadwagę, a tak sie cieszylam bo na keto schudłam 6 kg ... może dzieki spadkowi udalo mi sie zajść wreszcie.
Ciąża jest warta nawet tych odrobionych teraz kg❤️
Ja dla odmiany walczę non stop że spadkami, a w ciążach tyłam po 4,5 i 6 kg i przez te spadki kilogramów też się pamiętam martwiłam czy wszystko ok.
 
reklama
Dziewczyny czy U Was tez jest tak dużo żółtego śluzu? Dzisiaj mam tak bardzo dużo.. Kurcze zaczynam się martwić bo jest jakiś taki dziwny dla mnie, martwię się ze zaraz będzie brązowy czy coś 🙄🥺
 
Dziewczyny czy U Was tez jest tak dużo żółtego śluzu? Dzisiaj mam tak bardzo dużo.. Kurcze zaczynam się martwić bo jest jakiś taki dziwny dla mnie, martwię się ze zaraz będzie brązowy czy coś 🙄🥺
Ja wczoraj też miałam dość dużo właśnie takiego żółtawego mętnego. Podobno to ok;)
 
Witajcie Kochane,
Czy któraś z Was zaobserwowała może u siebie delikatne jasnoczerwone lub różowe plamienie podczas podcierania się po siku? Ja coś takiego zobaczyłam wczoraj i dziś, tylko po jednym razie. Jestem w 6tc, wizytę mam dopiero w najbliższy piątek, ale oczywiście martwię się czy wszystko jest dobrze. Jeśli któraś z Was miała podobną sytuację proszę napiszcie i powiedzcie, że mam się nie martwić. Pozdrowienia!
 
Witajcie Kochane,
Czy któraś z Was zaobserwowała może u siebie delikatne jasnoczerwone lub różowe plamienie podczas podcierania się po siku? Ja coś takiego zobaczyłam wczoraj i dziś, tylko po jednym razie. Jestem w 6tc, wizytę mam dopiero w najbliższy piątek, ale oczywiście martwię się czy wszystko jest dobrze. Jeśli któraś z Was miała podobną sytuację proszę napiszcie i powiedzcie, że mam się nie martwić. Pozdrowienia!
Ja tez mialam jasnorozowe plamienie jakiś tydz temu i bylam pewna, że to już początek poronienia... dziewczyny na forum mnie pocieszały i rzeczywiście narazie jest oki, choć od czasu plamien głównie leze I się one juz nie powtórzyły. Mimo, ze biore progesteron w zastrzykach i globulkach, to lekarka włączyła duphaston, jak masz to weź, nie zaszkodzi
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane,
Czy któraś z Was zaobserwowała może u siebie delikatne jasnoczerwone lub różowe plamienie podczas podcierania się po siku? Ja coś takiego zobaczyłam wczoraj i dziś, tylko po jednym razie. Jestem w 6tc, wizytę mam dopiero w najbliższy piątek, ale oczywiście martwię się czy wszystko jest dobrze. Jeśli któraś z Was miała podobną sytuację proszę napiszcie i powiedzcie, że mam się nie martwić. Pozdrowienia!
Może to byc za niski poziom progesteronu, warto byloby wiecej lezeć i moze wizytę przyspieszyć? Tak dla własnego spokoju ducha.
 
Może to byc za niski poziom progesteronu, warto byloby wiecej lezeć i moze wizytę przyspieszyć? Tak dla własnego spokoju ducha.
Progesteron mam na poziomie 27,40 więc wydaje mi się że ok.. Nie chce się wczytywać w internet bo tam różnie piszą i wolę poczekać do wizyty lub właśnie zapytać którejś z Was o podobnych doświadczeniach..
 
Progesteron mam na poziomie 27,40 więc wydaje mi się że ok.. Nie chce się wczytywać w internet bo tam różnie piszą i wolę poczekać do wizyty lub właśnie zapytać którejś z Was o podobnych doświadczeniach..
A może po stosunku (o ile był) jakieś lekkie otarcia spowodowały zabarwiony śluz?
 
reklama
A może po stosunku (o ile był) jakieś lekkie otarcia spowodowały zabarwiony śluz?
Nie było stosunku, jakoś czekam z tym do pierwszego usg żeby być spokojna i utwierdzona, że jest OK. Pytałam koleżanek, które już urodziły, że to podobno normalne do 12tc i bardziej niepokojące są skrzepy czy poprostu krwawienie z moczem. Czekam do wizyty aby wszystko wyjaśnić i mam nadzieję się uspokoić.
 
Do góry