reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Nie było stosunku, jakoś czekam z tym do pierwszego usg żeby być spokojna i utwierdzona, że jest OK. Pytałam koleżanek, które już urodziły, że to podobno normalne do 12tc i bardziej niepokojące są skrzepy czy poprostu krwawienie z moczem. Czekam do wizyty aby wszystko wyjaśnić i mam nadzieję się uspokoić.
Sorry nie rozumiem czekania do wizyty kiedy pojawia się krew na papierze. Ja wczoraj znalazłam na papierze grudkę w kolorze brunatnym i podjechałam z tym do szpitala.
Przyjęli mnie, zbadali, dołożyli leki i jestem spokojniejsza.
 
reklama
Progesteron mam na poziomie 27,40 więc wydaje mi się że ok.. Nie chce się wczytywać w internet bo tam różnie piszą i wolę poczekać do wizyty lub właśnie zapytać którejś z Was o podobnych doświadczeniach..
To niestety ja teraz i poprzednio w 2 ciążach nie mialam takich sytuacji, a z corką pierwszą jak pojawilo sie plamienie odrazu bylam na izbie przyjęć z placzem bo poroniłam poprzednią ciążę i balam się, że to powtórka. Zostawili mnie na 5 dni na wyniki i obserwacje i od lekarza prowadzacego dostalam do ktoregos tyg ciąży odrazu dufaston, bo plamilam co jakis czas do około 20 tyg.
 
Ostatnia edycja:
Byłam w szpitalu dostałam plamien jest pęcherzyk ale bardzo malutki długo szukala chce mi się płakać obawiam się że przyjdzie mi się pożegnać :(
Byłaś? Już wróciłaś? Co powiedział lekarz? Bo pęcherzyk ma prawo być jeszcze malutki i może słabo to widać. Co z plamieniami? Dostałaś jakieś zalecenia? Badania?
 
Byłaś? Już wróciłaś? Co powiedział lekarz? Bo pęcherzyk ma prawo być jeszcze malutki i może słabo to widać. Co z plamieniami? Dostałaś jakieś zalecenia? Badania?
Zrobili USG 15 min szukała.pecherzyka w macicy po czym stwierdziła " znalazłam jakiś 5mm" dostałam luteinę dopochwowo2*1 jutro powtórzyć betę i progesteron....ale ja ma się usunąć to się usunie dziękuję do widzenia...tyle od lekarza. Na palce od USG były takie brązowe fusy.....
 
Zrobili USG 15 min szukała.pecherzyka w macicy po czym stwierdziła " znalazłam jakiś 5mm" dostałam luteinę dopochwowo2*1 jutro powtórzyć betę i progesteron....ale ja ma się usunąć to się usunie dziękuję do widzenia...tyle od lekarza. Na palce od USG były takie brązowe fusy.....
Tymi fusami to bym się nie przyjmowała, w końcu przyszłaś do szpitala z plamieniami. A jak lekarka szukała 5mm pęcherzyka 15 minut to albo sprzęt słaby albo ona ślepa. I do tego zupełnie z brakiem empatii! A na rozwój ciąży nie masz wpływu. Zrobiłaś wszystko, byłaś u lekarza, będziesz brała leki. Teraz tylko cierpliwie czekać. Oby było dobrze!🤞
 
Zrobili USG 15 min szukała.pecherzyka w macicy po czym stwierdziła " znalazłam jakiś 5mm" dostałam luteinę dopochwowo2*1 jutro powtórzyć betę i progesteron....ale ja ma się usunąć to się usunie dziękuję do widzenia...tyle od lekarza. Na palce od USG były takie brązowe fusy.....
Kurcze Ja z plamieniami w poprzedniej ciąży brałam luteinę 2x2 pod język + jeszcze duphaston 2x1
trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! :(

Ja dzisiaj tez ten śluz mam dziwny.. jednorazowe takie duże ilości. Wczoraj tez właśnie miałaś taki tak?
Zbliżam się do 6 tygodnia, w poprzedniej ciąży właśnie od 6 tygodnia zaczęły się problemy. Zaczynam się stresować a byłam taka spokojna 🥺
 
Zrobili USG 15 min szukała.pecherzyka w macicy po czym stwierdziła " znalazłam jakiś 5mm" dostałam luteinę dopochwowo2*1 jutro powtórzyć betę i progesteron....ale ja ma się usunąć to się usunie dziękuję do widzenia...tyle od lekarza. Na palce od USG były takie brązowe fusy.....
Ja również mialm plamienia jak byłam z córeczka w ciąży i wszystko skończyło się dobrze, leż jak najwiecej a wszystko będzie dobrze 😊
 
reklama
Byłam w szpitalu dostałam plamien jest pęcherzyk ale bardzo malutki długo szukala chce mi się płakać obawiam się że przyjdzie mi się pożegnać :(
Jeszcze jest szansa na wzrost pęcherzyka, co Lekarz powiedział, że wygląda to nieobiecujaco czy, ze za wcześnie na badanie. Trzymam kciuki, zeby jednak wszystko było dobrze i zeby plamienia ustały, chyba musisz zmniejszyć wysilek w pracy, może za mało odoczynku?

Ja się zaczynam stresować jutrem, moze stąd ta bezsennosc z dzisiaj.
Czuję się brzydka, pękata, i spuchnięta. W niczym sobie się nie podobam, cisnie mnie bielizna i szorty, najchętniej zostalabym w piżamie caly dzień. Chyba za wczesnie jeszcze, zeby cm mi się zwiększyły?
 
Ostatnia edycja:
Do góry