reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Jeszcze powiedzcie mi jakie witaminy bierzecie? :D
Zamówiłam sobie na próbę SYMVITAL MAMA z polecenia pana Tabletki. Może któraś z Was bierze?
Wcześniej brałam omega med optima forte ale były drogie i wiecznie był problem z dostępnością wiec chciałam spróbować czegoś nowego :)
Ja biorę pueria uno+Wit D+metylowany kwas foliowy+magneB6
 
reklama
Dziewczyny, mam wynik bety: 265, przyrost 107%
No i teraz znowu się martwię, czy on nie jest za mały (pierwszy przyrost miałam o 400% - z bety 26 na 128) 😞 i czy w ogóle taki poziom bety jest ok jak na trzy dni spóźnienia miesiączki…
 
Dziewczyny, mam wynik bety: 265, przyrost 107%
No i teraz znowu się martwię, czy on nie jest za mały (pierwszy przyrost miałam o 400% - z bety 26 na 128) 😞 i czy w ogóle taki poziom bety jest ok jak na trzy dni spóźnienia miesiączki…
Przyrost jest w normie to najważniejsze :) to że na początku miałas taki duży przyrost to normalne przy tych początkowych malutkich wartościach. Wydaje mi się że sam wynik też jest ok - wg mojego labo mieścisz się w 4 tyg ciąży, a nawet początek 5. Możesz dla spokoju zdrobic jeszcze jeden przyrost za dwa dni ale moim zdaniem nie ma powodu do zmartwień :)
 
Witajcie! Od kilku dni jestem przerażona. Mój test z 25.04. Ostatni okres 26.03. Wygląda na to, że to moja 3 ciąża. 2 poprzednie poronione w 7 i 8 tygodniu. Nie potrafię myśleć pozytywnie. Termin z aplikacji 1.01. Wizyta 4.05
 

Załączniki

  • IMG_20220425_062813.jpg
    IMG_20220425_062813.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 71
Witajcie! Od kilku dni jestem przerażona. Mój test z 25.04. Ostatni okres 26.03. Wygląda na to, że to moja 3 ciąża. 2 poprzednie poronione w 7 i 8 tygodniu. Nie potrafię myśleć pozytywnie. Termin z aplikacji 1.01. Wizyta 4.05
Witaj :) mam nadzieję że wyczerpałaś już swój limit nieszczęść i za 9 miesięcy będziesz się cieszyć ślicznym bobasem :)
 
Witaj :) mam nadzieję że wyczerpałaś już swój limit nieszczęść i za 9 miesięcy będziesz się cieszyć ślicznym bobasem :)
też na to bardzo liczę. Po drugim poronieniu wykonałam mase badan w kierunku trombo, zespolu antyf., kariotyp moj i meza, mutacja leiden, immunologiczne: imk, kir, mlr i cba. Lekarz stwierdził, że wyniki są bardzo dobre- jedynie nk 23% (stwierdził, że encorton powienien dac rade). Jako przyczyne poronienia obstawiał wady zarodka albo niewartościowe owulacje. Zaszlam w ciaze teraz w 1 cyklu stymulacji letrozole+ fostimon. Poprzednie ciaze to efekt roku staran (pierwsza) i pol roku staran (druga).
 
Ja bym jednak wolała 2023.
Ja jestem ze stycznia, mój synek z lutego, więc byłoby miło mieć kolejne dziecko z początku roku 😉 ale mi pokazuje termin na 01.01 lub 02.01, więc może byc naprawdę różnie
ja lubię cyfrę 3 wiec myślami jestem w 2023, mam urodziny w lutym i jakoś dobrze mi z myślą porodu na początku roku 😙

Ja biorę Mama DHA Premium +, Wit D 2000, Magnez z wit B6
 
też na to bardzo liczę. Po drugim poronieniu wykonałam mase badan w kierunku trombo, zespolu antyf., kariotyp moj i meza, mutacja leiden, immunologiczne: imk, kir, mlr i cba. Lekarz stwierdził, że wyniki są bardzo dobre- jedynie nk 23% (stwierdził, że encorton powienien dac rade). Jako przyczyne poronienia obstawiał wady zarodka albo niewartościowe owulacje. Zaszlam w ciaze teraz w 1 cyklu stymulacji letrozole+ fostimon. Poprzednie ciaze to efekt roku staran (pierwsza) i pol roku staran (druga).
Ja od grudnia miałam 3 ciąże biochemiczne, zrobiłam pakiet na trombofilię i wyszła mi mutacja v leiden. Teraz wystarczyło że od owulacji brałam Acard i pierwszy raz mam ciążę z ładnym przyrostem. Strach jest i myślę że jeszcze długo będzie ale mam nadzieję że mając odpowiednie leki uda się szczęśliwie donosić i urodzić :)
 
Ja od grudnia miałam 3 ciąże biochemiczne, zrobiłam pakiet na trombofilię i wyszła mi mutacja v leiden. Teraz wystarczyło że od owulacji brałam Acard i pierwszy raz mam ciążę z ładnym przyrostem. Strach jest i myślę że jeszcze długo będzie ale mam nadzieję że mając odpowiednie leki uda się szczęśliwie donosić i urodzić :)
ja jestem obstawiona: acard, neoparin, luteina, encorton
 
reklama
Do góry