reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Jakoś dziwnie wyszlo, chyba w środę powtórzę....
Jak ja podczas wizyty w labo zazartowalam ze na anomalie laboratoryjne mowi się wśród ciężarnych ,,może pomyłka w labo" to zasmiala się, że tez to slyszała czasem, ale powiedziała, ze nie ma mowy... więc u Ciebie moze to ten skok, i teraz jest juz wszystko tak, jak powinno, bardzo w to wierzę.
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Kamilad - wizyta 10.05
@Madlein - wizyta 10.05
@WIKTORIA93 - wizyta 10.05
@stella33 - wizyta 11.05
@Moniunia199 - wizyta 12.05
@Nuskalka - wizyta 13.05
@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
 
@Olga089 @ZachwyconaA - jak dzisiejsze wizyty? 💖 prosimy o meldunek!

Dziewczyny prośba organizacyjna, jak chcecie być wpisane na listę usg to cytujcie proszę post z lista bo łatwiej mi wtedy znaleźć wasze daty a powoli sporo się tego robi 🙈

Dziękuję, ze pytasz, właśnie pisałam teraz 😂 Z om mi wychodziło 7+0, ale wiem, ze owulacja była później, usg to potwierdziło, na podstawie rozmiaru pęcherzyka (1,68 cm) wyszlo 6+2, ale zarodek ma 2mm, wiec może być nawet wcześniej. Nie było jeszcze serduszka, na początku się zestresowałam, ale lekarz mówił, ze jeszcze jest czas, z resztą patrząc na zarodek faktycznie jeszcze spokojnie może się pojawić. Koleżanki tez mnie uspokajały, ze u nich w tym tygodniu tez nie było widać, a serduszko tydzień później już było, także chcę być dobrej myśli. Badania i reszta to dopiero po wizycie na NFZ, bo cebula liczy piniondz 🤣
 
reklama
Do góry