reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Gdyby co drugi dzień rosła o 66% to wczoraj w 39 dniu wynosiłaby 925, także możesz być na granicy widoczności (mówią, że pęcherzyk widać 1000-1500). Może faktycznie trzeba zaczekać do tego czwartku... może sprzęt do usg był stary i słabej jakości...
Zrób prywatnie tą betę, powtórzysz w czwartek i będzie już dużo wiadomo!🤞🤞🤞
aaaa gdyby to była ciąża mnoga to przy 1500 nie było by nic widać!!!!
Mnoga??? Nie, bo skąd, z racji wieku? W rodzinie nie mamy :(
A ja mam piersi o rozmiar wieksze, te otoczki brazowe i duże i ogolnie spuchlam, bo wkladam ciuchy i czuje sie nabrzmiala i ten brzuch, nie dosc ze o tam mam rozstep mięśnia wiec jest wystający to teraz większy jak przed okresem. I juz widzę oczami wyobrazni, ze ta ciąża moze urojona albo w brzuchu, no ryczec mi sie chce😭😭😭
 
Mnoga??? Nie, bo skąd, z racji wieku? W rodzinie nie mamy :(
A ja mam piersi o rozmiar wieksze, te otoczki brazowe i duże i ogolnie spuchlam, bo wkladam ciuchy i czuje sie nabrzmiala i ten brzuch, nie dosc ze o tam mam rozstep mięśnia wiec jest wystający to teraz większy jak przed okresem. I juz widzę oczami wyobrazni, ze ta ciąża moze urojona albo w brzuchu, no ryczec mi sie chce😭😭😭
nie, no szukam po prostu w głowie opcji co mogłoby się stać, że ciąża jest zdrowa, a nie widać jej jeszcze.
Poczekamy, zobaczymy. Ale póki gin nie zobaczył nic niepokojącego to głowa do góry!
 
Mam wynik bety, na proga jeszcze czekam. Wydaje się być chyba niska, jak policzylam z 29.04 od 73,74 przyrost do dziś 9.05 863 to nie wrozy dobrze, bo przyrost 64%
 

Załączniki

  • Screenshot_20220509-133904_Chrome.jpg
    Screenshot_20220509-133904_Chrome.jpg
    49 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki!! Musi być wszystko okej ❤️

Tutaj tez trzymam kciuki!! 🥰❤️


Ja sobie zaklepalam tez wizytę na 13, w ten piątek. To będzie 6+2, mam nadzieje ze już będzie serduszko, choc ciagle się waham czy nie lepiej by było jakbym została przy tej wizycie na 20.05 🤨
ja idę w te środę na 8.15 rano, tez przełożyłam o tydzień wcześniej, będę 6+1 wiec czekam na relacje @Kamilad i @Madlein i trzymam kciuki za piękne zdjęcia waszych fasolek a może i już nawet serduszko, tak jak u @Nuskalka 💖 ogólnie trochę się boje i mam już powoli stres🙈

Zrobie dziś wieczorem nowa listę badań ☺️

Tymczasem idę gotować ogórkowa bo nauczyłam się ujarzmiać te mdłości ale jem tylko kwaśne i słone 😅

@black_angel dobrze ze zrobiłaś betę, jesteś spokojniejsza, ręka na pulsie z przyrostami a za tydzień pewnie zobaczysz zarodek na usg 😉
 
reklama
Do góry