reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Koniecznie zrób przyrost za 48h, ten wynik nie oznacza jeszcze nic złego, chociaż oczywiście przyrost mógłby być wyższy. Póki co spokojnie :)
Mam wynik bety, na proga jeszcze czekam. Wydaje się być chyba niska, jak policzylam z 29.04 od 73,74 przyrost do dziś 9.05 863 to nie wrozy dobrze, bo przyrost 64%
 
reklama
Też mam już wynik bety z dzisiaj. Wyszło 2846, w piątek była 1107 wg kalkulatora przyrost 87,6% to ok czy za mało? Bo jakoś szału nie ma z tym wynikiem i martwi mnie to.
 
Już jestem spokojniejsza... za wcześnie poszłam i narazilam się na stres i niepotrzebny płacz. Sprawdzę za 48h przyrost, wierzę ze będzie prawidłowy a wizyta 17.05 powinna być moją pierwszą, za bardzo sie pospieszyłam, biorąc pod uwagę betę 5,48 z dn 25.04... normalnie lekarz ustaliłby pierwszą wizytę miedzy 7 a 8 tyg a ja polecialam w 5 tyg bo pielęgniarka tak zaproponowała i liczylam na nie wiem co.
Przeliczylam sobie też od 1 bety od 25.04 5,48 do dzisiejszej bety i usrednilo mi przyrost 100% wiem, ze liczy sie tylko ten po 48h ale jesli w tamtych byl dobry - czuję spokoj o liczę że pojuttze wynik tez powinien wyjsc taki jak powinien
 
Ostatnia edycja:
Ja już nic nie rozumiem w piątek beta 769 a dzisiaj prawie 4700...progesteron urósł z 23 na 38.....ehhh
 

Załączniki

  • Screenshot_20220509-181023-884.png
    Screenshot_20220509-181023-884.png
    16,5 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Cześć dziewczyny, wyjdę i ja w końcu z ukrycia :) podczytuje Was tu od momentu pozytywnego testu, czyli 29.04. Zrobiłam wtedy bete i był wynik 105. Powtarzałam badanie dopiero 4.05 bo w majówkę byłam na wyjeździe i drugi wynik był 820. Więcej nie powtarzałam.
Z terminu ostatniej miesiączki dzisiaj mi wychodzi 5t2d. Czekam teraz na teleporade w środę rano, mam nadzieję że wypisze mi skierowanie na usg i się uda pójść w następnym tygodniu.

Stresuję się strasznie, bo to moja druga ciąża a pierwsza się okazała pustym jajem :( na początku lutego poroniłam. Teraz udało sie za drugim razem, ale bardzo się martwię, że znów na usg zobaczę czarny ekran w środku pecherzyka. Okropny to widok 😔

Trzymam za każdą z Was bardzo mocno kciuki i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych dobrych nowin 😁🥰
 
Do góry