reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, doradźcie… ostatnia miesiączka 29.03.2022, w 29 dniu cyklu blada kreska, na drugi dzień ciemniejsza (cykle 30-34 dni). Stosunek w 15 i 19 dniu cyklu. Wszystko się zgadza.. w czwartek byłam u ginekologa (wiem, szybko, ale poprzednią ciążę poroniłam - to było 1,5 roku temu). To był 38 dzień od początku cyklu. Lekarz nie widział nawet pęcherzyka 😓. Kazał czekać. Co o tym myślicie? (Mam już jedno dziecko, 7 lat, tamta ciąża była wręcz książkowa).
Mam podobne parametry
@31.03
Owu prawdopodobnie 13.04 ewentualnie 14.04
Wizyta u lekarza 9.05 czyli 5 tyg +5 dni
czyli 40 -ty dzien ciąży, po cichutku liczę na dobre wiesci i potwierdzenie. Serduszko to marzenie, ale chociaz pęcherzyk z zarodkiem 🤔
 
reklama
Mam podobne parametry
@31.03
Owu prawdopodobnie 13.04 ewentualnie 14.04
Wizyta u lekarza 9.05 czyli 5 tyg +5 dni
czyli 40 -ty dzien ciąży, po cichutku liczę na dobre wiesci i potwierdzenie. Serduszko to marzenie, ale chociaz pęcherzyk z zarodkiem 🤔
Widzę ze wszystko u nas to samo :D ja tez okres 31.03 owi 13, 14 lub 15 (najprawdopodobniej) i dzisiaj 5+3 :D
Daj koniecznie znać czy już będzie serduszko, ja się dopiero zapisałam na 20.05, ciagle myśle czy jednak nie przepisać się wcześniej :p
 
Mam podobne parametry
@31.03
Owu prawdopodobnie 13.04 ewentualnie 14.04
Wizyta u lekarza 9.05 czyli 5 tyg +5 dni
czyli 40 -ty dzien ciąży, po cichutku liczę na dobre wiesci i potwierdzenie. Serduszko to marzenie, ale chociaz pęcherzyk z zarodkiem 🤔
U mnie wyliczony 5 tydzień (ale ze cykle dłuższe, to ciąża młodsza) i nic nie było. Może wszystko być dobrze, ale z drugiej strony każdy bol to strach
 
18 maja wizyta.
I tak sobie jeszcze myślę, skoro ginekolog określa termin porodu na podstawie wielkości zarodka/pęcherzyka. A widoczność pęcherzyka (zatem i jego wielkość) jest ściśle skorelowana z beta to jednak jej poziom trochę świadczy o tym na jakim etapie rozwoju jest ciąża. Oczywiście dla pełnego obrazu przydałoby się usg, bo np w ciazy mnogiej będą inne wartości bety itd...Ale jednak ta wartość coś tam o tej ciąży mówi chyba...
Z tym podwajaniem to zgłupialam w takim razie.😅
Zrobię w poniedziałek to badanie, to będę miała co analizować dalej... chyba za dużo myślę, ale to silniejsze ode mnie.🙈🙈🙈
No ja tez myśle ze po prostu zrób w poniedziałek i zobaczysz czy wyjdzie tyle ile zakładasz :) jeśli będziesz mieć wątpliwości to zrobisz sobie przyrost
 
Mogę dołączyć kolejny objaw ciąży... bezsenność - obudzilam się 3.30 i nie moglam zasnąć, więc pouczylam się do egz i dopiero czuję zmęczenie... co za noc...
Ogólnie od tyg wybudzam się co kilka godz w nocy 🤔🥴😱
 
Widzę ze wszystko u nas to samo :D ja tez okres 31.03 owi 13, 14 lub 15 (najprawdopodobniej) i dzisiaj 5+3 :D
Daj koniecznie znać czy już będzie serduszko, ja się dopiero zapisałam na 20.05, ciagle myśle czy jednak nie przepisać się wcześniej :p
Hihi, ja mam te same terminy😄😄😄 czyli 31.03 oraz 13 lub 14.04😄😄😄
 
reklama
Mogę dołączyć kolejny objaw ciąży... bezsenność - obudzilam się 3.30 i nie moglam zasnąć, więc pouczylam się do egz i dopiero czuję zmęczenie... co za noc...
Ogólnie od tyg wybudzam się co kilka godz w nocy 🤔🥴😱
Ja też gorzej śpię, może nie obudziłam się tak wcześnie jak Ty, ale o 5, i wieczorem nie mogłam zasnąć 😔
 
Do góry