reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

@pietraczkaa bardzo mi przykro. Przechodziłam przez to nie raz, dużo siły dla Was ❤️.


Po co zaraz straszyć dziewczyny? Wystarczy, że ma się nieregularne lub dłuższe cykle niż książkowe 28 dni i ciąża młodsza z Om niż z usg jest normalna. Mojej kuzynki ciąża, która była tydzień młodsza na usg niż wynikało z Om właśnie dziś obchodzi 3 urodziny.

Obawiałam się ze zaraz któraś z was napisze ze straszę ale zupełnie nie o to mi chodzi bo strach nam teraz zupełnie nie jest teraz potrzebny.
Podzieliłam się tylko swoim doświadczeniem i tym ze u mnie owulacja pokrywała się z terminem OM a ciąża ewidentne nie rozwijała się tak jak powinna.
Oczywiście za nas wszystkie trzymam mocno kciuki a tym którym się nie udało bardzo współczuje i kibicuje bo na pewno będą miały jeszcze okazje cieszyć się szczęśliwa ciąża
 
reklama
Chodziło mi o to, że nie jedna dziewczyna tu ma młodsza ciąże i po przeczytaniu może zacząć się stresować, a jak wiadomo stres w ciąży nie jest wskazany. Sama mam teraz młodsza ciąże o ponad tydzień. Jestem mamą 2 ziemskich dzieci i 7 Aniołków, ale myślę, że teraz nie jest czas i miejsce na opisywanie moich doświadczeń, bo po co inne dziewczyny mają się stresować. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.
 
Za to chętnie Wam napisze, że po 5 latach i 7 stratach mam mój wymarzony cud, który 07.07. skończy 2 lata 😍

Ciąża była młodsza bo pewnie owulacje miałaś później :-)
Ale masz racje nie ważne…
Gratuluje cudu 😍 oby każda kobieta która pragnie dziecka mogła tego cudu doświadczyć :-)
A teraz jesteś w którym tygodniu ? :-)
 
Ciąża była młodsza bo pewnie owulacje miałaś później :-)
Ale masz racje nie ważne…
Gratuluje cudu 😍 oby każda kobieta która pragnie dziecka mogła tego cudu doświadczyć :-)
A teraz jesteś w którym tygodniu ? :-)
Dziękuję ❤️ i jeszcze raz przepraszam Cię, jeśli Cię uraziłam.
Wg OM 8+3, wg usg 7+0. U mnie jeszcze po porodzie miesiączki nie wróciły do normalności przez KP więc prawdopodobnie owu była później. Z resztą spodziewałam się tego, bo pierwszy pozytywny test wyszedł po tygodniu spóźnienia.
 
Kochane, a jak u was z mdlosciami i innymi objawami? Bo u mnie to sinusoida. W czwartek zaniemoglam, zyganko praktycznie caly dzien, a dzis np. Jest prawie ok. Ja sie oczywiscie juz stresuje, czemu sie tak dobrze czuje. Tez macie sinusoidy?
 
Dziękuję ❤️ i jeszcze raz przepraszam Cię, jeśli Cię uraziłam.
Wg OM 8+3, wg usg 7+0. U mnie jeszcze po porodzie miesiączki nie wróciły do normalności przez KP więc prawdopodobnie owu była później. Z resztą spodziewałam się tego, bo pierwszy pozytywny test wyszedł po tygodniu spóźnienia.
Nie uraziłaś. Sama się wystraszyłam ze mogę napędzić strachu innym dziewczyną a sama się zawsze nakręcam na głupoty w internecie gdy przeszukuje różne fora 😁
A co do Twojej ciąży to super ze udało się można powiedzieć odrazu :-)
 
Kochane, a jak u was z mdlosciami i innymi objawami? Bo u mnie to sinusoida. W czwartek zaniemoglam, zyganko praktycznie caly dzien, a dzis np. Jest prawie ok. Ja sie oczywiscie juz stresuje, czemu sie tak dobrze czuje. Tez macie sinusoidy?
Ja również mam sinusoidy. Raz mnie mdli, później przechodzi, raz jestem śpiąca a nastepnego dnia pełna energi do sprzątania :-D tak w koło . Jedynie piersi mam większe
 
reklama
Nie uraziłaś. Sama się wystraszyłam ze mogę napędzić strachu innym dziewczyną a sama się zawsze nakręcam na głupoty w internecie gdy przeszukuje różne fora 😁
A co do Twojej ciąży to super ze udało się można powiedzieć odrazu :-)
Tak od razu nie, rok czasu się staraliśmy, przez brak miesiączki ciężko było wcelować w owu, jak już się w końcu pojawiła to w 3 cyklu.
Kochane, a jak u was z mdlosciami i innymi objawami? Bo u mnie to sinusoida. W czwartek zaniemoglam, zyganko praktycznie caly dzien, a dzis np. Jest prawie ok. Ja sie oczywiscie juz stresuje, czemu sie tak dobrze czuje. Tez macie sinusoidy?
U mnie mdłości cały dzień i w nocy jak się przebudzę też. W czwartek nie mogłam wstać znad toalety, dziś tylko mdłości męczą. Brak apetytu. Jak za szybko się podniosę, to ciągnie w jajnikach. No i wrażliwość na zapachy. O i senność jeszcze, niestety mąż od rana do wieczora w pracy i nie mam kiedy się położyć przy moim prawie dwulatku. Wczoraj starszy miał trening, to wcześniej pojechaliśmy do mojej mamy i mogłam się położyć 🙈
 
Do góry