reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Bardzo mi przykro 😢 coś cie niepokoiło?
To jest to czego boję się najbardziej...
Ciąża była o 12 dni młodsza niż wynikało z OM lekko mnie to niepokoiło chociaż lekarze uspokajali. Poszłam na USG z pakietu lux med aby sprawdzić czy zarodek rośnie. Okazało się, że urósł jednak nie ma czynności serca. Natychmiast pojechałam do innego lekarza, który to potwierdził i powiedział, że ciąża nie rozwija się prawidłowo, mam za duży pęcherzyk żółtkowy, który wskazuje na być może jakaś wadę genetyczna. Zrobimy badania genetyczne powinniśmy się dowiedzieć czemu tak się potoczyło.
 
Ostatnia edycja:
Ciąża była o 12 dni młodsza niż wynikało z OM lekko mnie to niepokoiło chociaż lekarze uspokajali. Poszłam na USG z pakietu lux med aby sprawdzić czy zarodek rośnie. Okazało się, że urósł jednak nie ma czynności serca. Natychmiast pojechałam do innego lekarza, który to potwierdził i powiedział, że ciąża nie rozwija się prawidłowo, mam za duży pęcherzyk ciążowy który wskazuje na być może jakaś wadę genetyczna. Zrobimy badania genetyczne powinniśmy się dowiedzieć czemu tak się potoczyło.
Dziękuję Ci za tą odpowiedź. Trzymaj się mocno! Mam nadzieję, że szybko uda Ci się zajść w kolejną, zdrową ciążę i mam nadzieje, że to przypadkowa wada, nie wynikająca z Waszych genów.
 
Ciąża była o 12 dni młodsza niż wynikało z OM lekko mnie to niepokoiło chociaż lekarze uspokajali. Poszłam na USG z pakietu lux med aby sprawdzić czy zarodek rośnie. Okazało się, że urósł jednak nie ma czynności serca. Natychmiast pojechałam do innego lekarza, który to potwierdził i powiedział, że ciąża nie rozwija się prawidłowo, mam za duży pęcherzyk ciążowy który wskazuje na być może jakaś wadę genetyczna. Zrobimy badania genetyczne powinniśmy się dowiedzieć czemu tak się potoczyło.
Kochana, tak mi cholernie przykro :((( dasz nam znac co wyszło w badaniach genetycznych? Teraz najważniejsze, żebyś doszła do siebie, daj sobie czas. Będę trzymała mocno za ciebie kciuki!
 
Ja mam aż 25 czerwca też się stresuje bardzo ale to jest nieuniknione dziewczyny jak z waszymi wagami ja tyje masakryczne 8 tydzień zaczelam od 68 a już mam 71.5 ciagke chodze glodna i brzuch wielki się zrobił juz a co będzie później
 
reklama
Ja mam aż 25 czerwca też się stresuje bardzo ale to jest nieuniknione dziewczyny jak z waszymi wagami ja tyje masakryczne 8 tydzień zaczelam od 68 a już mam 71.5 ciagke chodze glodna i brzuch wielki się zrobił juz a co będzie później
U mnie waga stoi na 67 kg ale brzuch wam wklejałam wcześniej
 
Do góry