reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Super zdjęcie!

Obstawiaxie jakos plec,przeczuwacie coś? Wiadomo, najważniejsze ze dzidzi zdrowe.
Ale wiadomo ze pogdybać można;)
Ja się śmiałam do rodziny najbliższej ktora wie, że robimy listę kto co uwaza i przegrani sa dla nas po paczce pieluch. Ot dla rozluźnienia teoche hazardu. 😂 ja z moim myślimy ze chlopak. Nie wiem czemu. Nawet mi się raz snilo ze synek o niebieskich oczach. (A nikt u nas nie ma niebieskixh) 😐😂. Wiec odwrotność snu to pewnie panna 😜
My mamy 2 chłopców i 2 dziewczynki więc w zasadzie bez różnicy, śniła mi się dziewczynka ale przeczucie mówi że chłopiec, natomiast płci znać nie chcę aż do rozwiązania , mam nadzieję że lekarz się nie zapomni i nie wygada;)
 
reklama
Tez z Warszawy jestem, 1,5 roku temu za usg+test pappa płaciłam 600zl. Teraz się jeszcze nie zapisalam. Ale za pierwszą wizytę USG i cytologię 560zl.
Ogólnie mam pakiet i dużo placówek w tym pakiecie tylko zależało mi na szybkiej wizycie I zapisalam się do doktor, która nie przyjmuje w ramach towarzystw ubezpieczeń.
kochana warszawa. Są też lekarze którzy biorą mniej. Ale chodziłam do tych tańszych też i wolę chyba tu zapłacić 🙂
 
Super zdjęcie!

Obstawiaxie jakos plec,przeczuwacie coś? Wiadomo, najważniejsze ze dzidzi zdrowe.
Ale wiadomo ze pogdybać można;)
Ja się śmiałam do rodziny najbliższej ktora wie, że robimy listę kto co uwaza i przegrani sa dla nas po paczce pieluch. Ot dla rozluźnienia teoche hazardu. 😂 ja z moim myślimy ze chlopak. Nie wiem czemu. Nawet mi się raz snilo ze synek o niebieskich oczach. (A nikt u nas nie ma niebieskixh) 😐😂. Wiec odwrotność snu to pewnie panna 😜
Ja mam przeczucie że będzie chłopak. Nawet do brzucha gadam w rodzaju męskim xD, ale jest mi to obojętne, byleby było zdrowe :)
 
Mnie się kalendarz chiński za pierwszym razem nie sprawdził, wychodził chłopiec a okazała się córka. W pierwszej ciąży w głębi ducha marzyłam o dziewczynce ale nastawiałam się na chłopca, teraz tak samo.
 
Zaczyna się 9h w pracy jeszcze jedna klientka i do domu. A tymczasem pasiBRZUCH na gastrofazie 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20220611_150123_423-01.jpeg
    IMG_20220611_150123_423-01.jpeg
    267,7 KB · Wyświetleń: 65
I mnie też piersi od kilku dni nie bolą, lekkie mdłosci i lekka nadwrażliwość na zapachy została. Ale porównaniu do tego co było wcześniej to mam aktualnie 30% mocy tych objawów 😁
Jutro rozpoczynam 12 tydzień 🥰
Ja jak porównam ta ciążę do poprzednich to można powiedzieć że jest wręcz bezobjawowa, tam pełne spektrum obajwow, aczkolwiek ta jest równie problematyczne jak poprzednie - na podtrzymaniu i w ciągłym stresie z tego tytułu.
 
reklama
Witam was najdroższe🙂
Wczoraj miałam drugą wizytę, wszystko jest super, wyniki badań w porządku, moje Cudeńko zdrowo rośnie🙂😊
Z Om 10tydzień i 1 dzień, a z USG 9tydzień i 4 dni, maluszek ma 2,6cm🙂
Cudne zdjęcie ❤️ W 3D już widzę. Właśnie zastanawiałam się kiedy warto zrobić USG 3D/4D

@xdorotaa to jaką będziesz wyprawkę kompletować? Z ciekawości pytam. Czy masz jeszcze coś po poprzednich pociechach?
 
Do góry