reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

U mnie zaparcia pojawiły się dopiero od tygodnia. Dzisiaj zaczynam 11tc.
Tak się zastanawiam, bo mam ogromny głód. Wczoraj, dzisiaj, nie było tak wcześniej. Czy to może być wina insuliny czy to jakiś zbieg okoliczności?
Wiesz że mnie od 2 dni też non stop gastrofaza męczy, non stop ssanie, a 11 zaczynam jutro więc albo zbieg okoliczności albo organizm podkręca pracę i potrzebuje więcej kcal 😁
 
reklama
Dziewczęta, ja nie czytam wszystkich postów, wybaczcie. Tylko te pierwsze i ostatnie:). Witam sie. Moj termin to 13.01. I tym razem wszystko chyba jest w porzadku ( w styczniu poronienie), wiec juz do was dołaczam. Juz tez mam jakby brzuch, chociaz to poczatek 9tego, ale po poronieniu na wczesnym etapie tez mi brzuch automatycznie zszedl, wiec cos w tym jest, ze ten brzuch sie u niektorych od poczatku powieksza.
 
Ufff, już po wizycie za mną. Ciąża wg Om 8+0,wg usg 6+5, więc zdecydowanie młodsza i niepotrzebnie się obawiałam pustego jaja 😅 maleństwo ma 8 cm, bije serduszko, echo crl 8. Teraz wszystkie badania krwi i ponowna wizyta za 2 tygodnie. Już mam zwolnienie że względu na pracę z trującymi oparami.
 
W ogóle dziś mam jakiś kryzys, wydaje mi się, że już mi brzuch wywaliło a chciałam żeby jeszcze troche nie było widać, to dopiero 7 tydzień a mnie stresuje sam fakt że musze w ciąży przytyć choć to może dziwne. Trudne są dla mnie kwestie zmieniającego się bez kontroli ciała… poza tym czuję się dobrze, bez dolegliwości
Tez sie tak w pierwszej ciazy przejmowalam, ale tak naprawde, to nie musi tak byc. Teraz mam na to jakos bardziej wylane, bo wiem, ze jak za bardzo przytyje, to po ciazy schudne. Czasem z wysilkiem, czasem nie, ale dasz rade ;). Rozkoszuj sie ciaza i daj se na luz.
 
I zaczęłam od wczoraj nowy wieczorny rytuał. Przed kąpaniem szczotkuje ciało na sucho, po nakładam na brzuch i piersi olejek migdałowy. Niestety mam straszną tendencje do rozstępów po mamie i już trochę się wzięłam za to żeby jakos ta skórę ujedrnic, mam nadzieję że to pomoże :)
Ja szczotkuje od miesiąca. Jest różnica w skórze. Mam nadzieję, że też uniknę rozstępów.
 
reklama
Hej dziewczyny dołączam do waszego grona termin porodu na 25.01. 2023 4 lata walki o maleństwo i wkoncu się udało! Co do objawów to jestem pełna Energii poza budzeniem się wczensiej rano i nudnościami które po paru minutach ustępują nic mi nie jest aaaa mam nieziemski apetyt przytyłam już 2 kg 🤣
 
Do góry