reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej wszystkim:) jestem tutaj nowa :) 5 dni temu zrobiłam test i zobaczyłam upragnione 2 kreski :) troszkę się stresuje bo to moja pierwsza ciąża a wizytę mam dopiero w czwartek bo lekarz stwierdził, że wcześniej i tak nic nie zobaczy więc muszę się uzbroić w cierpliwość:) apka pokazuje mi już 5 tydzień,objawy też już trochę odczuwam zwłaszcza tkliwe piersi, senność i czasem bóle w podbrzuszu co mnie trochę martwi , ale muszę być dobrej myśli :) gratuluję wszystkim przyszłym mamom bo dopiero poczułam jak taka wiadomość potrafi pozytywnie wpłynąć na kobietę 😍😍😍
Wyliczyłam, że jeśli wszystko będzie w porządku to poród wypada na 22.01 , ciekawa jestem co powie lekarz :)
 
Też mieszkam za granicą. Byłam u ginekologa prywatnie w 5+1 (według wielkosci pęcherzyka. Z OM wychodzi kilka dni wiecej, owulacja przesunięta). Był widoczny pecherzyk z czymś w środku. Jutro idę znowu prywatnie, będzie 7+1. Powinno być widać serduszko, jeśli wszystko z ciążą jest ok. Jeśli jesteś cierpliwa, to 8 tydzień powinien być już w miarę pewny. jeśli nie, to są tutaj też dziewczyny, które zobaczyly serduszko wcześniej [emoji846]
Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 Z cierpliwością u mnie na bakier, ale daleko mam do polskiego lekarza (około 2 godz drogi) więc wolę jechać raz a porządnie 🤣 zresztą wizyty też nie są zbyt tanie co dodatkowo ćwiczy moją cierpliwość. 😁 Dlatego też pytam kiedy najlepiej żeby się nie rozczarować 😬
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 Z cierpliwością u mnie na bakier, ale daleko mam do polskiego lekarza (około 2 godz drogi) więc wolę jechać raz a porządnie 🤣 zresztą wizyty też nie są zbyt tanie co dodatkowo ćwiczy moją cierpliwość. 😁 Dlatego też pytam kiedy najlepiej żeby się nie rozczarować 😬
Ja byłam w 6+4 i było serduszko :) lekarz powiedział, ze to same początki. Wiec jak chcesz jechać raz a porządnie to lepiej końcówka 6 lub początek 7 :)
 
Wiem coś o tym [emoji38] ceny z kosmosu. W tej ciąży znalazłam ginekologa, który ma szybkie terminy i ma atrakcyjną cenę, inaczej było by ciężko [emoji16] liczę na to, że na kolejne usg wyśle mnie położna [emoji846]
Bardzo dziękuję za odpowiedź [emoji846] Z cierpliwością u mnie na bakier, ale daleko mam do polskiego lekarza (około 2 godz drogi) więc wolę jechać raz a porządnie [emoji1787] zresztą wizyty też nie są zbyt tanie co dodatkowo ćwiczy moją cierpliwość. [emoji16] Dlatego też pytam kiedy najlepiej żeby się nie rozczarować [emoji51]
 
I jak sytuacja? Co powiedział lekarz?
Zrobil usg na którym widac pęcherzyk, mówi że jest w środku macicy bo pytałam czy jest w odpowiednim miejscu ;);) umówił się ze mną na przyszla sobotę gdzie mowil ze powinno być już widoczne serduszko. A jeśli o plamienie to do tej pory juz nie było żadnych plamien a jak zapytałam jego o plamienie odpowiedzial ze mogło to być macicy o I tyle 🤣🤣🤣🤣 ale ok jestem spokojniejsza ze nie jest poza macicy i ze plamienie ustało
 
reklama
Do góry