reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Do tego nie mam pojęcia co mam zrobić z wyborem lekarza 😰
Mam ochotę iść do swojego - zaufanego bo czuję się przy nim bezpiecznie i pierwsza ciążę prowadził mi rewelacja. To jest na NFZ i tu mam tylko podstawę, żadnych 3d, prenatalnych.
Mam też możliwość iść gdzieś indziej, mam prywatną opiekę zdrowotną wykupioną w pracy i też lekarz jest mega a te wszystkie badania dodatkowe, typu prenatalne i 3d miałabym w pakiecie.
Mąż radzi mi iść do tego drugiego - mówi, po to to opłacasz a zawsze jak Ci się nie spodoba to możesz iść do swojego z powrotem ale ja sama nie wiem co mam robić 😰
Spędza mi to sen z powiek od dwóch dni.
Myśle, ze najlepiej zrobić tak jak Ty czujesz a wydaje mi się ze skłaniasz się bardziej do tego na NFZ
 
reklama
Ja z kolei w ogóle nie czuje głodu najchętniej nie jadlabym nic :( a to z kolei nasila mdłości 😭 Odkryłam ze sok jabłkowy trochę mi pomaga

Ja mam to samo, zupełny brak apetytu, wszystko mnie odrzuca, wystarczy, ze pomyślę o niektórym jedzeniu i mam nasilone mdłości i nadmiar śliny w buzi. W dodatku wszystko mi śmierdzi, kiedy to sie skonczy 😥😥
 
Ja mam to samo, zupełny brak apetytu, wszystko mnie odrzuca, wystarczy, ze pomyślę o niektórym jedzeniu i mam nasilone mdłości i nadmiar śliny w buzi. W dodatku wszystko mi śmierdzi, kiedy to sie skonczy 😥😥
Jak przeczytałam, ze poprawa może nastąpić dopiero przy 13 tygodniu to dostałam depresji 😂 jak tu dożyć do 13, jak ja w 8 i ledwo funkcjonuje
 
Dziewczyny teraz wyczytałam, że po Luteinie są takie fatalne skutki uboczne. Mdłości, złe samopoczucie. Ja dzisiaj już mam jakieś apogeum. Do kiedy lekarze zalecają mniej więcej ją brać?
 
Na prawdę do 13 tygodnia powinny być mdłości? Boże, ja już ich prawie nie mam... zalamalyscie mnie. Bardzo się teraz martwię co ze mną będzie dalej...
Nie „powinny być”, bo każda ma inaczej, nie ma co porównywać ze sobą objawów, każdy organizm jest inny 😁 Tak jak pisałam kilka stron temu, bratowa męża dwie ciąże miała zupełnie bez objawów, tylko brak okresu i rosnący brzuszek i dwójka zdrowych chłopaków z tego jest. Jak Ci przechodzą to się ciesz, bo są i takie kobiety, które mają mdłości i wymioty przez całą ciąże ;) Powtórzę i będę powtarzać: nie ma się co martwić na zapas, pozytywna głowa też jest ważna! ☺️
 
reklama
Na prawdę do 13 tygodnia powinny być mdłości? Boże, ja już ich prawie nie mam... zalamalyscie mnie. Bardzo się teraz martwię co ze mną będzie dalej...
Myśle, ze nie masz się co martwić. Moja siostra dwie ciąże przeszła zupełnie bezobjawowo. Gdyby nie brak okresu i rosnący brzuch moznaby powiedzieć ze wgl w tej ciąży nie była 😂😂🙈 inne dziewczyny piszą, ze chce im się spać. Mi za to wgl. Czuje się za to jakbym miała kaca giganta i potworne mdłości. Czy to powinno mnie martwić? Nie :) bo każdy organizm jest inny. Musisz tak do tego podchodzić, bo inaczej zamartwisz się na smierć
 
Do góry