reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Do tego nie mam pojęcia co mam zrobić z wyborem lekarza 😰
Mam ochotę iść do swojego - zaufanego bo czuję się przy nim bezpiecznie i pierwsza ciążę prowadził mi rewelacja. To jest na NFZ i tu mam tylko podstawę, żadnych 3d, prenatalnych.
Mam też możliwość iść gdzieś indziej, mam prywatną opiekę zdrowotną wykupioną w pracy i też lekarz jest mega a te wszystkie badania dodatkowe, typu prenatalne i 3d miałabym w pakiecie.
Mąż radzi mi iść do tego drugiego - mówi, po to to opłacasz a zawsze jak Ci się nie spodoba to możesz iść do swojego z powrotem ale ja sama nie wiem co mam robić 😰
Spędza mi to sen z powiek od dwóch dni.
A nie chcesz chodzić do dwoch lekarzy jednoczesnie? Ja tak chodziłam. Jeden lekarz byl z pakietu medycznego z pracy, natomiast drugi lekarz prywatnie pracujacy w szpitalu w ktorym planowalam rodzic.
 
reklama
A nie chcesz chodzić do dwoch lekarzy jednoczesnie? Ja tak chodziłam. Jeden lekarz byl z pakietu medycznego z pracy, natomiast drugi lekarz prywatnie pracujacy w szpitalu w ktorym planowalam rodzic.
A to tak można ? 🙈😱
Tutaj mój nie pracuje w żadnym szpitalu a ten drugi pracuje tylko w Poznaniu na Polnej, gdzie tak daleko na pewno nie pojadę rodzic więc żadnego nie będę miała przy porodzie😰.
 
A nie chcesz chodzić do dwoch lekarzy jednoczesnie? Ja tak chodziłam. Jeden lekarz byl z pakietu medycznego z pracy, natomiast drugi lekarz prywatnie pracujacy w szpitalu w ktorym planowalam rodzic.
A co wtedy z kartą ciąży, który lekarz zakłada? Bo w sumie też mam pakiet w pracy + swojego ginekologa prywatnie. I właściwie czemu chodziłaś do dwóch? 😁
 
A co wtedy z kartą ciąży, który lekarz zakłada? Bo w sumie też mam pakiet w pracy + swojego ginekologa prywatnie. I właściwie czemu chodziłaś do dwóch? 😁
ja jak narazie to tez chodzę do dwóch. Jeden z pakietu a drugi profesor ze szpitala w Poznaniu, który mi założył książeczkę ciąży w sumie tamta tez mi założyła i mam dwie 🤷‍♀️ chce żeby to on mnie prowadził ale u niego się wizyty umawia co 4-6 tygodni a z pakietu mogę co tydzień i jak tylko zadzwonie jest termin. 😃 myśle, ze w drugim trymestrze przestane do tej z pakietu chodzić jak już wszystko co trzeba będzie wiadomo i wszystko będzie dobrze.
 
ja jak narazie to tez chodzę do dwóch. Jeden z pakietu a drugi profesor ze szpitala w Poznaniu, który mi założył książeczkę ciąży w sumie tamta tez mi założyła i mam dwie 🤷‍♀️ chce żeby to on mnie prowadził ale u niego się wizyty umawia co 4-6 tygodni a z pakietu mogę co tydzień i jak tylko zadzwonie jest termin. 😃 myśle, ze w drugim trymestrze przestane do tej z pakietu chodzić jak już wszystko co trzeba będzie wiadomo i wszystko będzie dobrze.
Aha, ok, rozumiem, dzięki! ☺️ W takim razie u mnie nie miałoby to sensu, bo właśnie z pakietu są raczej odległe terminy, a do mojego w który dzień pojadę to mam wizytę, bo tam gdzie przyjmuje 3 razy w tygodniu obowiązuje po prostu kolejka 😁 A badania i tak będę z pakietu robić
 
Okolice Gostynia 😊 mała wioska nieopodal. Do Poznania mam około 100km, pierwsze dziecko w Gostyniu rodziłam, zastanawiam się nad drugim porodem czy nie jechać do Środy Wielkopolskiej😊
Środę sporo babek z mojego otoczenia sobie chwali, to muszę przyznać 😉
Szczerze sama będę ją rozważać przy porodzie, wszystko zależy od sytuacji, bo lekarza prowadzącego mam, który pracuje na Polnej właśnie 🙂
 
reklama
Środę sporo babek z mojego otoczenia sobie chwali, to muszę przyznać 😉
Szczerze sama będę ją rozważać przy porodzie, wszystko zależy od sytuacji, bo lekarza prowadzącego mam, który pracuje na Polnej właśnie 🙂
No u nas właśnie też sporo osób sobie chwali 😊A do kogo chodzisz?😊 Bo lekarz, którego rozważam nazywa się Wróblewski.
 
Do góry