reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny a mnie dziś ciągnął pachwiny, i od jakiegoś czasu czuję pobolewanie w lewym jajniku... Już się zaczynam martwić bo na lewym jest ta torbiel 😥
 
Dobry wieczór kobietki💕
Nieśmiało dołączam choć jeszcze nie wierzę😱 Testy pokazują jednak, że się udało. Wg aplikacji 4 +2. Pierwszy test pozytywny miałam jeszcze 4 dni przed terminem spodziewanej miesiączki czyli 18.05. ostatnią miesiączka 23.04.
Termin porodu aplikacja pokazuje 28.01.2022
Mieszkam w UK u nas pierwsza wizyta z USG dopiero jest w 12 tyg. Wcześniej tylko położna bada chyba krew i mocz i tyle. Jutro chcę umówić się do ginekologa w polskiej klinice. Doradźcie proszę , na który tydzień najlepiej aby było widoczne serduszko?
 
reklama
Też mieszkam za granicą. Byłam u ginekologa prywatnie w 5+1 (według wielkosci pęcherzyka. Z OM wychodzi kilka dni wiecej, owulacja przesunięta). Był widoczny pecherzyk z czymś w środku. Jutro idę znowu prywatnie, będzie 7+1. Powinno być widać serduszko, jeśli wszystko z ciążą jest ok. Jeśli jesteś cierpliwa, to 8 tydzień powinien być już w miarę pewny. jeśli nie, to są tutaj też dziewczyny, które zobaczyly serduszko wcześniej [emoji846]
Dobry wieczór kobietki[emoji177]
Nieśmiało dołączam choć jeszcze nie wierzę[emoji33] Testy pokazują jednak, że się udało. Wg aplikacji 4 +2. Pierwszy test pozytywny miałam jeszcze 4 dni przed terminem spodziewanej miesiączki czyli 18.05. ostatnią miesiączka 23.04.
Termin porodu aplikacja pokazuje 28.01.2022
Mieszkam w UK u nas pierwsza wizyta z USG dopiero jest w 12 tyg. Wcześniej tylko położna bada chyba krew i mocz i tyle. Jutro chcę umówić się do ginekologa w polskiej klinice. Doradźcie proszę , na który tydzień najlepiej aby było widoczne serduszko?
 
Do góry