reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Zrób jutro i daj znać co wyszło 🙂
Ja czuję takie rozpieranie w dole brzucha.

I dziś miałam pierwsze mdłości myślałam że nie dojadę autem na miejsce (przy 2 ciążach nigdy nie miałam mdłości a tym bardziej wymiotów)

Dziewczyny czy powiedziałyscie już bliskim? Ja narazie powiedziałam mężowi i 2 przyjaciółka bo miałyśmy wyjść więc i tak by się zorientowały. Ale rodzicow i teściów chce poinformować po wizycie jak wszystko będzie ok
Zrób jutro i daj znać co wyszło 🙂
Ja czuję takie rozpieranie w dole brzucha.

I dziś miałam pierwsze mdłości myślałam że nie dojadę autem na miejsce (przy 2 ciążach nigdy nie miałam mdłości a tym bardziej wymiotów)

Dziewczyny czy powiedziałyscie już bliskim? Ja narazie powiedziałam mężowi i 2 przyjaciółka bo miałyśmy wyjść więc i tak by się zorientowały. Ale rodzicow i teściów chce poinformować po wizycie jak wszystko będzie ok
ja mam pomysł na rodziców 😍 na 26 maja damy takie kartki zamówione na Allegro wśród jakichś drobiazgów z informacja o zostaniu babcią:dziadkiem taki prezent na dzień matki i ojca przy okazji. Nie wiem czy to nie za wcześnie? To będzie 8tc3d 🙂
 
reklama
dzieki 💜💜 5 dni temu robilam i byla biel ale wychodzi na to ze sie pospieszyłam, wiec jutro sie okaze. Chyba ze @ przyjdzie szybciej😬
Mogło być zwyczajnie za wcześnie. Ja robiłam 3 dni przed terminem i była biel a w terminie @ już druga kreska 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210502_211844.jpg
    IMG_20210502_211844.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 114
Zrób jutro i daj znać co wyszło 🙂
Ja czuję takie rozpieranie w dole brzucha.

I dziś miałam pierwsze mdłości myślałam że nie dojadę autem na miejsce (przy 2 ciążach nigdy nie miałam mdłości a tym bardziej wymiotów)

Dziewczyny czy powiedziałyscie już bliskim? Ja narazie powiedziałam mężowi i 2 przyjaciółka bo miałyśmy wyjść więc i tak by się zorientowały. Ale rodzicow i teściów chce poinformować po wizycie jak wszystko będzie ok
jutro zrobię i dam znać 😊 dzieki!
 
ja mam pomysł na rodziców 😍 na 26 maja damy takie kartki zamówione na Allegro wśród jakichś drobiazgów z informacja o zostaniu babcią:dziadkiem taki prezent na dzień matki i ojca przy okazji. Nie wiem czy to nie za wcześnie? To będzie 8tc3d 🙂
Nie myślę że to bardzo dobry termin żeby powiedzieć najbliższym 🙂 wydaje mi się że ja nie wytrzymała bym dłużej przy rodzicach i że prędzej by się sami domyślili 🙈🤣
 
Zrób jutro i daj znać co wyszło [emoji846]
Ja czuję takie rozpieranie w dole brzucha.

I dziś miałam pierwsze mdłości myślałam że nie dojadę autem na miejsce (przy 2 ciążach nigdy nie miałam mdłości a tym bardziej wymiotów)

Dziewczyny czy powiedziałyscie już bliskim? Ja narazie powiedziałam mężowi i 2 przyjaciółka bo miałyśmy wyjść więc i tak by się zorientowały. Ale rodzicow i teściów chce poinformować po wizycie jak wszystko będzie ok
Ja powiedzialam partnerowi, mamie, babci i kuzynce. To sa osoby, ktore beda mnie wspierac cokolwiek sie wydarzy i nie chcialabym przed nimi niczego ukrywac. Byli wtajemniczeni w starania I sie ciesza, ze w koncu sie udalo. Chyba nie ma dobrego terminu zeby powiedziec, bardzo indywidualna sprawa :)
 
U nas wie mąż, mama i przyjaciółka, bo myślałam, ze wybuchnę jak jej nie powiem, a sama jest w ciąży 🙈 reszta dowie się po 3 miesiącu. Największy problem jest z teściami, bo mąż chce oczywiście powiedzieć jak będzie serduszko, ale teściowa jest taka ze nawet jak się jej powie, że ma nie mówić nikomu to zaraz pół miasta wie 😕 tak było w poprzedniej ciąży, prosiłam ją żeby nie mówiła a później dowiedziałam się od kuzynki, ze powiedziała jej mamie... (aż bym chciała jej zrobić na złość żeby dowiedziała się na końcu). Ja po poronieniu boję się mówić wcześniej, bo później tłumaczenie wszystkiego nie jest miłe
 
U mnie póki co wie tylko mąż. Czekam 2 tygodni na wizytę do ginekologa i dopiero po niej powiem najbliższej przyjaciółce. Rodzina i reszta znajomych będzie musiała poczekać do 3 miesiąca. Moi rodzice to straszni panikarze i mocno hmmm.. niedelikatni 😅, wiec nie chce im mówić dopóki dziecko nie będzie na bezpiecznej drodze.
 
reklama
U nas wie mąż, mama i przyjaciółka, bo myślałam, ze wybuchnę jak jej nie powiem, a sama jest w ciąży 🙈 reszta dowie się po 3 miesiącu. Największy problem jest z teściami, bo mąż chce oczywiście powiedzieć jak będzie serduszko, ale teściowa jest taka ze nawet jak się jej powie, że ma nie mówić nikomu to zaraz pół miasta wie 😕 tak było w poprzedniej ciąży, prosiłam ją żeby nie mówiła a później dowiedziałam się od kuzynki, ze powiedziała jej mamie... (aż bym chciała jej zrobić na złość żeby dowiedziała się na końcu). Ja po poronieniu boję się mówić wcześniej, bo później tłumaczenie wszystkiego nie jest miłe
Mam dokładnie to samo, po pierwszej stracie wiem jak bardzo kruche sa te pierwsze miesiace i sie sama staram za bardzo nie nakrecac. Bede czekac cierpliwie do prenatalnych i jak wszystko bedzie ok to oznajmie:) Ale nie dziwie sie dziewczynom ktore zaszly pierwszy raz - tez chcialam wszystkim od razu powiedziec:):):)
 
Do góry