reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny [emoji4]
Ja jadę dziś na wizytę, tak dziś tez lekarz przyjmuje [emoji846] martwię się czy wszystko jest tam gdzie być powinno... tyle się naczytałam przez te 10 miesięcy o różnych sytuacjach, ze budzę się rano i tylko to mi w głowie [emoji2962]
Powiedzcie mi jak u Was z pracą? Ja pracuje w supermarkecie, gdzie No ludzi jest dużo na codzień i bardzo dużo dźwigam, zapytam lekarza co mam w tej sytuacji zrobić... nie chce zrobić dzidzi krzywdy, tyle się o Nią staraliśmy... dam znać po wizycie czy coś tam widać, ide na 17.30zl.

Trzymajcie kciuki i miłego dnia! [emoji3590]

Trzymam kciuki! [emoji256][emoji256]

Ja jak tylko dowiedziałam się o ciąży to wzięłam od rodzinnego zwolnienie i mam nadzieje ze ginekolog przedłuży. Dźwigam i tez nie chce ryzykować
 
reklama
Cześć dziewczyny! Zapisuje się do Was, ponieważ aplikacja pokazuje mi 3-4 tydzień :D ostatni okres miałam 6 kwietnia przy średnim cyklu 28 dni. Pozytywne testy wychodzą mi od piątku, robiłam już 3 😅 według kalkulatorów termin na 10-13 stycznia 2022.
Oczywiście jutro idę na betę :)
Ale głowę mam pełna myśli, naprawdę tyle pytań na godzinę.
Trzymacie się cieplutko! Trzymam kciuki za Was wszystkie 😍
U nas to pierwsza ciąża więc super będzie z kimś pogadać, wymienić się doświadczeniami.
PS. spać to mogłabym całą dobę 😀 na co dzień raczej nie potrafię usiedzieć na tyłku
 
Fałszywy alarm dziewczyny, dostałam informacje, ze dziś wizyta OD 400zl... No nie oszalałam jeszcze 😅 jutro może idą mi się wyprosić przez pakiet u swojej wizytę na 5 minut. Będę dobijać się od otwarcia 😆 a do pracy jutro nie chce isc :( odkad się dowiedziałam każdy karton dla mnie jest „za ciężki” No 12 kg to chyba sporo i tak z 30 takich pod rząd np... bo cała paletę mam np mleka czy mąki i weź to przerzuć 😳 to koja pierwsza ciąża i nie wiem jak się zachować. Do pracy na 13.30 wiec może lekarz mi wypisze zwolnienie... do toalety tez ciężko tam isc ostatnio po 6h mogłam zejść na przerwe z kasy... a pęcherz mi rozwalało 🥲
 
Fałszywy alarm dziewczyny, dostałam informacje, ze dziś wizyta OD 400zl... No nie oszalałam jeszcze 😅 jutro może idą mi się wyprosić przez pakiet u swojej wizytę na 5 minut. Będę dobijać się od otwarcia 😆 a do pracy jutro nie chce isc :( odkad się dowiedziałam każdy karton dla mnie jest „za ciężki” No 12 kg to chyba sporo i tak z 30 takich pod rząd np... bo cała paletę mam np mleka czy mąki i weź to przerzuć 😳 to koja pierwsza ciąża i nie wiem jak się zachować. Do pracy na 13.30 wiec może lekarz mi wypisze zwolnienie... do toalety tez ciężko tam isc ostatnio po 6h mogłam zejść na przerwe z kasy... a pęcherz mi rozwalało 🥲
Fałszywy alarm dziewczyny, dostałam informacje, ze dziś wizyta OD 400zl... No nie oszalałam jeszcze 😅 jutro może idą mi się wyprosić przez pakiet u swojej wizytę na 5 minut. Będę dobijać się od otwarcia 😆 a do pracy jutro nie chce isc :( odkad się dowiedziałam każdy karton dla mnie jest „za ciężki” No 12 kg to chyba sporo i tak z 30 takich pod rząd np... bo cała paletę mam np mleka czy mąki i weź to przerzuć 😳 to koja pierwsza ciąża i nie wiem jak się zachować. Do pracy na 13.30 wiec może lekarz mi wypisze zwolnienie... do toalety tez ciężko tam isc ostatnio po 6h mogłam zejść na przerwe z kasy... a pęcherz mi rozwalało 🥲
Ja myśle, ze lekarz bez problemu wystawi Ci od razu zwolnienie😀 niezle się cenią w święta 😂😂
 
Cześć dziewczyny 😊
Ja jadę dziś na wizytę, tak dziś tez lekarz przyjmuje 🙂 martwię się czy wszystko jest tam gdzie być powinno... tyle się naczytałam przez te 10 miesięcy o różnych sytuacjach, ze budzę się rano i tylko to mi w głowie 🤯
Powiedzcie mi jak u Was z pracą? Ja pracuje w supermarkecie, gdzie No ludzi jest dużo na codzień i bardzo dużo dźwigam, zapytam lekarza co mam w tej sytuacji zrobić... nie chce zrobić dzidzi krzywdy, tyle się o Nią staraliśmy... dam znać po wizycie czy coś tam widać, ide na 17.30zl.

Trzymajcie kciuki i miłego dnia! ❤️
Też nie wiem co z pracą, nie chcę mówić kierownikowi jeśli nie mam potwierdzenia od ginekologa. Ale z drugiej strony pracuję na magazynie na 3 zmiany, też trochę dźwigam, czasem trzeba jeździć wózkiem, co też nie jest bezpieczne. A to narazie za wcześnie żeby lekarz cokolwiek powiedział, bo apka pokazuje mi 4t+4d. Jestem skołowana jak narazie i nie wiem co robić.
 
Naprwno nie będziesz mogła pracować na nockach. Ciezko powiedzieć ale myślę że ok 5tyg możesz iść do lekarza w takiej sytuacji. Ja idę bo nie wiem czy brać zastrzyki ale w sumie nie wiem czy nie przełożyć jej na za tydzień czy to nie oby za szybko [emoji2368]
Też nie wiem co z pracą, nie chcę mówić kierownikowi jeśli nie mam potwierdzenia od ginekologa. Ale z drugiej strony pracuję na magazynie na 3 zmiany, też trochę dźwigam, czasem trzeba jeździć wózkiem, co też nie jest bezpieczne. A to narazie za wcześnie żeby lekarz cokolwiek powiedział, bo apka pokazuje mi 4t+4d. Jestem skołowana jak narazie i nie wiem co robić.
 
Też nie wiem co z pracą, nie chcę mówić kierownikowi jeśli nie mam potwierdzenia od ginekologa. Ale z drugiej strony pracuję na magazynie na 3 zmiany, też trochę dźwigam, czasem trzeba jeździć wózkiem, co też nie jest bezpieczne. A to narazie za wcześnie żeby lekarz cokolwiek powiedział, bo apka pokazuje mi 4t+4d. Jestem skołowana jak narazie i nie wiem co robić.
No ja mam dziś 5t1d, wstanę o 7 i będę dzwonić bo muszę ich poinformować odrazu ze mnie nie będzie jak coś... będzie dobrze dziewczyny 💜

Nadal się czuje tak nierealnie 🤔 10 miesięcy nic i nagle świat się o 180’ zmienia 🙉🧡
 
Rozumiem twoje obawy. Noszę mojego 9kg szkraba. Nauczyłam ją podrzucania i teraz się domaga[emoji854]
No ja mam dziś 5t1d, wstanę o 7 i będę dzwonić bo muszę ich poinformować odrazu ze mnie nie będzie jak coś... będzie dobrze dziewczyny [emoji171]

Nadal się czuje tak nierealnie [emoji848] 10 miesięcy nic i nagle świat się o 180’ zmienia [emoji86][emoji3448]
 
reklama
No ja mam dziś 5t1d, wstanę o 7 i będę dzwonić bo muszę ich poinformować odrazu ze mnie nie będzie jak coś... będzie dobrze dziewczyny [emoji171]

Nadal się czuje tak nierealnie [emoji848] 10 miesięcy nic i nagle świat się o 180’ zmienia [emoji86][emoji3448]
Oby się udało z rana załatwić zwolnienie[emoji4]

Kurcze dziewczyny jak ja się szybko męczę, robiłam dziś krokiety, postalam godzinę przy tym potem poszliśmy na spacer z dzieciaczkami tylko pół godziny a ja czuję jakbym przebiegla maraton... [emoji6]
 
Do góry