reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja też na tym samym etapie bólów brzucha... Co do humoru no mam taką huśtawkę [emoji52] ciągle mi się wydaje że @ przyjdzie... I ogólnie milion myśli jak ja dam w ogóle rade
Dziekuje [emoji3526] Również gratuluje wszystkim którym się udało [emoji3590] no ja właśnie jestem na etapie bólu brzucha :( No i humor mam bardzo kiepski :(
 
reklama
Dziewczyny piszecie ze boli was brzuch jak na okres czyli jaki konkretnie to ból? Boli was cale podbrzusze czy czy jajniki? :D Ja przed okresem zawsze mam wrażenie że puchne, boli mnie podbrzusze , czuje tez plecy w dolnej części. Mi @ sie spoznia 2 dzien i będę robić jutro test ale ciągle mam wrażenie że zaraz dostane bo objawy typowo okresowe.( nie jestem zapisana na waszej grupie pytam tylko z ciekawości bo mnie to meczy od wczoraj :D )
 
Ja też na tym samym etapie bólów brzucha... Co do humoru no mam taką huśtawkę [emoji52] ciągle mi się wydaje że @ przyjdzie... I ogólnie milion myśli jak ja dam w ogóle rade
Rozumiem was bo ja po tej pierwszej ciąży biochemicznej też w strachu bo bardzo to przeżyłam, nadal się boję ale wciąż sobie powtarzam ze nie mam wpływu na to co będzie i złe myśli nie mogą mi zatruwać radości z ciąży, noi zdecydowanie znikają gdy znika ten okresowy ból brzucha, trzymam kciuki za lepsze nastroje👍
 
Dziewczyny piszecie ze boli was brzuch jak na okres czyli jaki konkretnie to ból? Boli was cale podbrzusze czy czy jajniki? :D Ja przed okresem zawsze mam wrażenie że puchne, boli mnie podbrzusze , czuje tez plecy w dolnej części. Mi @ sie spoznia 2 dzien i będę robić jutro test ale ciągle mam wrażenie że zaraz dostane bo objawy typowo okresowe.( nie jestem zapisana na waszej grupie pytam tylko z ciekawości bo mnie to meczy od wczoraj :D )
Mnie typowo jak zawsze na okres bolało podbrzusze i plecy i uczucie puchnięcia z tą różnicą ze okres nie przyszedł a już chciałam się najeść Ibuprom bo ile dni można cierpieć więc zrobiłam test🙂
 
Mnie typowo jak zawsze na okres bolało podbrzusze i plecy i uczucie puchnięcia z tą różnicą ze okres nie przyszedł a już chciałam się najeść Ibuprom bo ile dni można cierpieć więc zrobiłam test🙂
no ja jutro mam zrobić bo nie pamiętam zeby az tyle sie spozniala ... ale czuje ze wredota przyjdzie bo dolegliwości te same co zawsze :/ chociaz z tego co piszesz mamy identycznie 😅😅 uczucie puchnięcia myslalam ze to zwiastuje tylko jedno🙊
 
Dziewczyny piszecie ze boli was brzuch jak na okres czyli jaki konkretnie to ból? Boli was cale podbrzusze czy czy jajniki? :D Ja przed okresem zawsze mam wrażenie że puchne, boli mnie podbrzusze , czuje tez plecy w dolnej części. Mi @ sie spoznia 2 dzien i będę robić jutro test ale ciągle mam wrażenie że zaraz dostane bo objawy typowo okresowe.( nie jestem zapisana na waszej grupie pytam tylko z ciekawości bo mnie to meczy od wczoraj :D )
Mnie boli podbrzusze, plus trochę plecy. Przy szybkiej zmianie pozycji odczuwam mocniejsze uklucie, no i czuję się napuchnieta.
Powodzenia w testowaniu [emoji4] trzymam kciuki
 
no ja jutro mam zrobić bo nie pamiętam zeby az tyle sie spozniala ... ale czuje ze wredota przyjdzie bo dolegliwości te same co zawsze :/ chociaz z tego co piszesz mamy identycznie 😅😅 uczucie puchnięcia myslalam ze to zwiastuje tylko jedno🙊
Trzymam kciuki za owocny test😂
 
Mnie boli podbrzusze, plus trochę plecy. Przy szybkiej zmianie pozycji odczuwam mocniejsze uklucie, no i czuję się napuchnieta.
Powodzenia w testowaniu [emoji4] trzymam kciuki
dziekuje bardzo... robilam 28 kwietnia test i byla biel ale z tego co widzę to mocno sie z nim pospieszyłam😏
 
reklama
dzieki 💜💜 5 dni temu robilam i byla biel ale wychodzi na to ze sie pospieszyłam, wiec jutro sie okaze. Chyba ze @ przyjdzie szybciej😬
Zrób jutro i daj znać co wyszło 🙂
Ja czuję takie rozpieranie w dole brzucha.

I dziś miałam pierwsze mdłości myślałam że nie dojadę autem na miejsce (przy 2 ciążach nigdy nie miałam mdłości a tym bardziej wymiotów)

Dziewczyny czy powiedziałyscie już bliskim? Ja narazie powiedziałam mężowi i 2 przyjaciółka bo miałyśmy wyjść więc i tak by się zorientowały. Ale rodzicow i teściów chce poinformować po wizycie jak wszystko będzie ok
 
Do góry