reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny a robiła któraś betę? Ja po poronieniu mam fioła i zrobiłam w dniu miesiączki (czwartek) i była 140,2 i powtórzyłam na drugi dzień, bo w sobotę święto wypadało to nie miałabym jak i po 24 godz było 290 to chyba dobrze? Bo w sumie tyle to powinno w 48h urosnąć
 
reklama
Dziewczyny a robiła któraś betę? Ja po poronieniu mam fioła i zrobiłam w dniu miesiączki (czwartek) i była 140,2 i powtórzyłam na drugi dzień, bo w sobotę święto wypadało to nie miałabym jak i po 24 godz było 290 to chyba dobrze? Bo w sumie tyle to powinno w 48h urosnąć
Jest jak najbardziej ok.
Ja robiłam trzy razy w tej ciąży, nie ukrywam ze korci mnie jeszcze we wtorek zrobić. Wizytę mam w środę i już doczekać się nie mogę.
 
Cześć dziewczyny dołączam i ja🙂to moja 3 ciąża i drugi dzidziuś (pierwsza biochemiczna). Mam już synka z końca grudnia 2018, który miał być styczniowy i to dzieciątko ma taki sam termin jak mial mieć synek 7.01🙂na razie kreska jeszcze blada ale jestem dobrej mysli🙂
Pieknie 🤩🤩🤩 gratulacje!
 
Cześć dziewczyny to i ja do was dołączam ☺️ Chociaz nie wiem czy tez tak macie, ze cały czas nie dowierzam ze się udało 😮 Na początku byłam przekonana ze test na pewno mnie oszukuje 😂Aczkolwiek jestem jeszcze przed beta która potwierdzi wiec trochę się stresuje. Jak tam się ogólnie czujecie, jakieś objawy już macie? ☺️
 
Cześć dziewczyny to i ja do was dołączam ☺️ Chociaz nie wiem czy tez tak macie, ze cały czas nie dowierzam ze się udało 😮 Na początku byłam przekonana ze test na pewno mnie oszukuje 😂Aczkolwiek jestem jeszcze przed beta która potwierdzi wiec trochę się stresuje. Jak tam się ogólnie czujecie, jakieś objawy już macie? ☺️
cześć😍
Ja tak mam caaaly czas. Jak sobie siądę i uświadomię co w tym moim brzuchu się dzieje to głowa mała 🥰 ja bety chyba nie będę robić. Nie chce się stresować przyrostami itd... ide 7.05 do ginekologa będzie to 5t5d i zobaczę co mi powie 😌 z objawów to chyba większy apetyt na jedzenie No ciagle coś bym jadła, bolał brzuch w terminie @ i było dużo śluzu wodnego. Aaa i zaparcia 😒😄
 
Cześć dziewczyny to i ja do was dołączam ☺️ Chociaz nie wiem czy tez tak macie, ze cały czas nie dowierzam ze się udało 😮 Na początku byłam przekonana ze test na pewno mnie oszukuje 😂Aczkolwiek jestem jeszcze przed beta która potwierdzi wiec trochę się stresuje. Jak tam się ogólnie czujecie, jakieś objawy już macie? ☺️
Cześć i garatulacje🙂ja w sumie objawów nie mam, na szczęście minął ten okropny ból brzucha jak na okres który miałam przez ostatnie dni i myślałam że małpa w każdej chwili przyjdzie, spędziłam nawet dwa dni w podpaskach żeby być w gotowości a tu taki psikus😆
 
cześć😍
Ja tak mam caaaly czas. Jak sobie siądę i uświadomię co w tym moim brzuchu się dzieje to głowa mała 🥰 ja bety chyba nie będę robić. Nie chce się stresować przyrostami itd... ide 7.05 do ginekologa będzie to 5t5d i zobaczę co mi powie 😌 z objawów to chyba większy apetyt na jedzenie No ciagle coś bym jadła, bolał brzuch w terminie @ i było dużo śluzu wodnego. Aaa i zaparcia 😒😄
Ja chyba musze zrobić bo tak to nie uwierzę 😂 Daj koniecznie znać co ci powiedział ginekolog. Sama się zastanawiam czy pójść wcześniej czy jednak wytrzymać i poczekać.
 
reklama
Cześć i garatulacje🙂ja w sumie objawów nie mam, na szczęście minął ten okropny ból brzucha jak na okres który miałam przez ostatnie dni i myślałam że małpa w każdej chwili przyjdzie, spędziłam nawet dwa dni w podpaskach żeby być w gotowości a tu taki psikus😆
Dziekuje ☺️ Również gratuluje wszystkim którym się udało ❤️ no ja właśnie jestem na etapie bólu brzucha :( No i humor mam bardzo kiepski :(
 
Do góry