reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć, jak się czujecie? U mnie krecha na teście ciemnieje więc jest dobrze👍prócz tego czuje się normalnie tylko tak trochę nierealnie, bo tym razem szybko się udało, przy synku starania trochę trwały i teraz myślałam że też nam zejdzie ale jak widać reguły nie ma🙂
Hejka, u mnie też ciemnieje 🙂 jutro lecę na betę zobaczyć co i jak 🙂
Czasem podbrzusze pobolewa, dość często senna jestem i bardzo często siusiam, ale tak już od półtorej tygodnia, więc przywykłam.
Ja również jeszcze nie dowierzam, bo wgl mało przytulanek mieliśmy w tym cyklu bo wypadło mężowi szczepienie akurat w dni płodne. Może ma jeszcze ukryte działanie te szczepienie, haha 😁 Ale miło się zaskoczyłam, był to delikatnie spóźniony ale jednak urodzinowy prezent dla mojego męża 😍
 
Cześć, jak się czujecie? U mnie krecha na teście ciemnieje więc jest dobrze[emoji106]prócz tego czuje się normalnie tylko tak trochę nierealnie, bo tym razem szybko się udało, przy synku starania trochę trwały i teraz myślałam że też nam zejdzie ale jak widać reguły nie ma[emoji846]
Hej, ja dziś mam planowany dzien @ ale nie przyszła [emoji6] także jutro postaram się skoczyć na betę.. Czuję się tak sobie, podbrzusze dalej pobolewa, rozmyślam nad wyborem lekarza i ogólnie milion myśli... Ja jeszcze nikomu nic nie mówię.. U nas to nieplanowana Dzidzia, mezowi powiem jak potwierdzę betę i przyrost.. Nie wiem jak zareaguje, ale nie chce was tu męczyć moimi dylematami, rozterkami. Ja w każdym bądź razie będę kochać najmocniej jak potrafię, mimo szoku ze jestem w ciąży staram się myśleć pozytywnie.. Czasem czarne myśli przychodzą, ale odganiam... Reakcja bliskich też napewno nie będzie entuzjastyczna bo to 4 dziecko... Ale jak to się mówi nikt za mnie życia nie przeżyje, ja kocham dzieciaczki i mam nadzieję że jakoś sobie ze wszystkim poradzę i wszystko się poukłada...oby tylko ciaza była spokojna i dzidzia zdrowa... Czasami nie dowierzam że to w ogóle się dzieje naprawdę.. [emoji2356] Ale widocznie takie było moje przeznaczenie [emoji8][emoji4]
Miłego dnia dla wszystkich [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Wszystkim wam gratuluje dziewczyny! Mocno trzymam za nas kciuki ❤
U nas termin 5.01
Na maxa wyczekiwane ..ale tez jestem mocno przestraszona od początku było trochę nerwów bo pośpieszyłam się z wizyta u gin a opóźniła się owulacja.. w środę 6.05 mam kontrole i mam nadzieje ze będzie widać już coś więcej bo jak dotąd to ziarenko maku 😭❤️
 
Wszystkim wam gratuluje dziewczyny! Mocno trzymam za nas kciuki ❤
U nas termin 5.01
Na maxa wyczekiwane ..ale tez jestem mocno przestraszona od początku było trochę nerwów bo pośpieszyłam się z wizyta u gin a opóźniła się owulacja.. w środę 6.05 mam kontrole i mam nadzieje ze będzie widać już coś więcej bo jak dotąd to ziarenko maku 😭❤️
To kiedy byłaś u gina?
 
Hejka, u mnie też ciemnieje 🙂 jutro lecę na betę zobaczyć co i jak 🙂
Czasem podbrzusze pobolewa, dość często senna jestem i bardzo często siusiam, ale tak już od półtorej tygodnia, więc przywykłam.
Ja również jeszcze nie dowierzam, bo wgl mało przytulanek mieliśmy w tym cyklu bo wypadło mężowi szczepienie akurat w dni płodne. Może ma jeszcze ukryte działanie te szczepienie, haha 😁 Ale miło się zaskoczyłam, był to delikatnie spóźniony ale jednak urodzinowy prezent dla mojego męża 😍
Cudownie :) U mnie też wielkie niedowierzanie. Dzisiaj rano pierwszy raz się obudziłam i było mi trochę niedobrze. A tak to siusianie 5 razy na godzinę i czuje bóle w podbrzuszu jak na okres :)
 
Jak z objawów to faktycznie więcej sikam, plecy mnie pobolewają i brzuch, ale nie tak okresowo tylko bardziej po bokach i czasem coś ciągnie w pachwinach. Zaczyna mi wszystko śmierdzieć, jak otworze zmywarkę albo kosz to masakra 🤦🏼‍♀️ Dzisiaj nawet mąż musiał mi zrobić inną herbatę, bo mi śmierdziała 😂 I piersi mam takie pełniejsze, ale nie bolą. A pamietam, że z córką mnie bolały okrutnie, aż płakałam z bólu i musiałam spać od początku w stanikach sportowych 🙈
 
Cześć dziewczyny 😊
Ja jadę dziś na wizytę, tak dziś tez lekarz przyjmuje 🙂 martwię się czy wszystko jest tam gdzie być powinno... tyle się naczytałam przez te 10 miesięcy o różnych sytuacjach, ze budzę się rano i tylko to mi w głowie 🤯
Powiedzcie mi jak u Was z pracą? Ja pracuje w supermarkecie, gdzie No ludzi jest dużo na codzień i bardzo dużo dźwigam, zapytam lekarza co mam w tej sytuacji zrobić... nie chce zrobić dzidzi krzywdy, tyle się o Nią staraliśmy... dam znać po wizycie czy coś tam widać, ide na 17.30zl.

Trzymajcie kciuki i miłego dnia! ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊
Ja jadę dziś na wizytę, tak dziś tez lekarz przyjmuje 🙂 martwię się czy wszystko jest tam gdzie być powinno... tyle się naczytałam przez te 10 miesięcy o różnych sytuacjach, ze budzę się rano i tylko to mi w głowie 🤯
Powiedzcie mi jak u Was z pracą? Ja pracuje w supermarkecie, gdzie No ludzi jest dużo na codzień i bardzo dużo dźwigam, zapytam lekarza co mam w tej sytuacji zrobić... nie chce zrobić dzidzi krzywdy, tyle się o Nią staraliśmy... dam znać po wizycie czy coś tam widać, ide na 17.30zl.

Trzymajcie kciuki i miłego dnia! ❤️
Trzymam mocno! Daj znać jak po :)
 
Do góry