reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@apap ja mam takie bóle miednicy/spojenia maakra czasem ledwo chodzę
Byłam u fizjo dała jakieś czwiczenia, pas i zobaczę czy pomoże
Jutro jadę do szefa i mówię ze rezygnuje z pracy bo się całkowicie doprawie (miałam jeszcze wrócić na dwa tygodnie)

@askkka2 ja mieszkam w innym kraju, całkiem
Inne zasady tu obowiązuje, prawie tak jak w UK;

@iryski dziś dzwoniłam do szefa i mu powiedziałam ze od niedzieli wracam na dwa tygodnie ale teraz po całym dniu i wizycie fizjo wiem, ze nie dam rady, zreszta Mąż w następnym tygodniu wyjeżdża wiec i tak musieliby kogoś mieć
Jutro idę rano do niego porozmawiać
Później do księgowej po zaświadczenie i składam na macierzyński;
Iryski współczuje teściowej co za baba, myśle ze to wina wychowania w tamtych latach, teraz my mamy większa wiedzę, lepszy dostęp do wszelkich pomocy, informacji i nie przejmuj się naprawdę

A ja miałam poranione sutki i taka prawda gdyby nie doradzca mi nie pokazal jak przystawiać to ja bym nie wiedziała, i prawda miałam wtedy poranione sutki i wiecie co kobieta, nie zapomnę Jej chyba do końca życia, pokazała jak przystawiać i nawet na te poranione sutki nie bolało mnie wtedy;
Ale zabijcie mnie, aż się boje (karmiłam 2 lata i 2 mce); i nie wiem czy znów będę umiala tak przystawiać takiego malucha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@apap ja mam takie bóle miednicy/spojenia maakra czasem ledwo chodzę
Byłam u fizjo dała jakieś czwiczenia, pas i zobaczę czy pomoże
Jutro jadę do szefa i mówię ze rezygnuje z pracy bo się całkowicie doprawie (miałam jeszcze wrócić na dwa tygodnie)

@askkka2 ja mieszkam w innym kraju, całkiem
Inne zasady tu obowiązuje, prawie tak jak w UK;

@iryski dziś dzwoniłam do szefa i mu powiedziałam ze od niedzieli wracam na dwa tygodnie ale teraz po całym dniu i wizycie fizjo wiem, ze nie dam rady, zreszta Mąż w następnym tygodniu wyjeżdża wiec i tak musieliby kogoś mieć
Jutro idę rano do niego porozmawiać
Później do księgowej po zaświadczenie i składam na macierzyński;
Iryski współczuje teściowej co za baba, myśle ze to wina wychowania w tamtych latach, teraz my mamy większa wiedzę, lepszy dostęp do wszelkich pomocy, informacji i nie przejmuj się naprawdę

A ja miałam poranione sutki i taka prawda gdyby nie doradzca mi nie pokazal jak przystawiać to ja bym nie wiedziała, i prawda miałam wtedy poranione sutki i wiecie co kobieta, nie zapomnę Jej chyba do końca życia, pokazała jak przystawiać i nawet na te poranione sutki nie bolało mnie wtedy;
Ale zabijcie mnie, aż się boje (karmiłam 2 lata i 2 mce); i nie wiem czy znów będę umiala tak przystawiać takiego malucha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień dobry :) dziś ja pierwsza :) nocka całkiem niezła. Mała przespala 12 godzin bez pobudki Także jest sukces :) dziś wraca mąż - nie mogę się już doczekać :)))
Ja też mam małe obawy co do karmienia. Chciałabym kp mam nadzieję że się uda i tym razem. Z córką właściwie nie było problemów. Głównie dlatego że była cały czas głodna także rozkrecila mi laktacje a po drugie od pierwszej minuty fantastycznie sama się przyssawala. Właściwie nie trzeba było nic poprawiać. Mało też bolało z wyjątkiem okresu hartowana. Nie miałam żadnych ranek a to też może dzięki lanolinie. Co pokaże drugie dziecko nie wiem ;) podobno każde jest inne.
 
@maryqska Fajnie, ze małżonek się zaangażował . Moze to jakieś zboczenie, ale mi się ogromnie podoba widok sprzątającego mężczyzny . Trzymam kciuki za dzisiejsze załatwianie formalności, to nigdy nie jest ńie przyjemnego. A przy okazji - mieszkasz w jedynym kraju, do którego chciałabym wyemigrować. Co roku latem namawiam męża , ale on się z kraju nie ruszy, bo chce pracować w zawodzie ( nauczyciel - trener piłki nożnej). Teściowa jest strasznie przemądrzała i zawsze wie lepiej, dlatego jestem do niej uprzedzona. Chciałabym bardzo kp, ale jak mi się nie uda to trudno. Po 8 latach ciąża sama w sobie jest dla ,nie cudem.
@apap to dzis czeka Cię miły dzień
Dziewczyny wiadomo, co u @aniay ?
 
Hej Dziewczyny mam nadzieję że u @aniay wszytko dobrze!

Nie było mnie raptem półtorej dnia, starałam się na bieżąco Was czytać, ale nie miałam kiedy odpisywać. W pracy jakoś tak się wszystko ponawarstwiało, w domu dalej robimy remont sypialni i ciągnie się to i ciągnie. Szczególnie, że u nas z czasem kiepsko, bo wymieniamy się z mężem opieką nad synkiem raz on w pracy a raz ja a przy małym nic się nie da zrobić z tym remontem, bo to zbyt niebezpieczne.
 
Wyniki z glukozy miałam jeszcze tego samego dnia około południa na internecie. Wyszło 83/93,8/82,4. I zastanawia mnie ten wynik na czczo, bo jak na mój gust te 83 to dużo szczególnie że w pierwszej ciąży wynik na czczo 66. Ale wiadomo człowiek się starzeje.;) To i wyniki mogą być gorsze.:biggrin2:
 
reklama
Do góry