reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@aniay mi lekarka powiedziała że to badanie z glukozą wypłukuje magnez. Może przez to skurcze wróciły? Może przez chwilę zwiększ dawkę.
Ja przez to mam przesunięte badanie, bo przez jeden tydzień miałam problemy bólowo ciśnieniowe.

@iryski ja tuż przed wylądowaniem w szpitalu z sączącymi się wodami przez chwilę myślałam o wyprawie do Ikea ;-) Ale zrezygnowałam i byłam w jakimś mniejszym sklepie. Poźniej się zastanawiałam czy jakbym pojechała do ikei to czy jakoś poród by mi sprawniej nie poszedł, he, he. To był dokładny termin z karty ciąży. Ale lekkie skurcze (takie niebolące) powodowały, ze mnie żebra bolały (maluszek, który nie był taki malutki, siedział mi wciśnięty pod żebrami) i powiedziałam dość, wracamy do domu.
 
reklama
@iryski a jeszcze się dopytam co to za sklepy internetowe? Może znajdę czas żeby je przejrzeć. Coś nie mogę się zmobilizować i jeszcze wyprawki nie zaczęłam kompletować. Niby dużo po starszaku ale dla młodej coś warto byłoby kupić.
 
Shariotka ciesze się, że dziś się lepiej czujesz:tak:

Kamila na pewno jest wszystko ok, a kiedy masz wizytę?

Aniay i jak, znalazły się ciuszki? Mam nadzieję, że dołek szybko minął. Może na te skurcze relaksująca kąpiel, oczywiście w nie za gorącej wodzie.

Iryski to teraz kciuki za dobry wynik glukozy, dobrze, że lekko to zniosłaś i miałaś towarzystwo, ja pewnie Męża wyciągnę:) ja jestem zakupoholiczką, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieciowe rzeczy, sama przyjemność wybierać jak to wszystko takie piękne:) może jeszcze będziesz mogła trochę pobuszować po normalnych sklepach.

Ikea jest przyjazna dla matek z dziećmi i w ogóle to może by się poczuli w obowiązku, próbuj to się dowiemy haha:D
 
@MiMeMi h&m on linę, coccodrillo (kombinezonik, dzis przyszedł,b.fajne rozwiazanie bo moze być śpiworkiem albo po rozsunięciu suwaka i zapićiu zatrzasków ma nóżki) i smyk, dzis mi przysłali SMS, ze w 5 10 15 promocja minus 30% z kodem rabatowym. A dzis zaczęłam polowanie na Allegro:)
@ aniay znalazły się rzeczy po córce? Ja wczoraj miałam dola, ale swietnie wiem, ze to wizyta teściowej i siostry męża była przyczyna. Po raz kolejny wysłuchałam, ze to od kobiety i jej głowy zależy donoszenie ciąży i karmienie. Ach, i ze nie ma możliwości, żeby dobrze dostawione dziecko raniło piersi. Jak tak się dzieje, to kobieta złe dostawia i tego typu mądrości. Dzis mi już lepiej, czego i Tobie aniay życzę - jutro będzie lepiej.
 
@iryski właśnie taki kombinezonik planuję. Ale w weekend na coccodrillo nie znalazłam. Ile zapłaciłaś? Bo w sklepie bodajże 199zl kosztował.
No i w kwestii karmienia to rodzinka ma ciut racji. Inna sprawa to podłączenie takiego małego ssaka. Moja znajoma nawet przy drugim dziecku miała problemy a powinna niby mieć doświadczenie i błędów nie popełniać ... Mnie rany ominęły ale już w szpitalu położna powiedziała żeby kupić nakładki silikonowe bo mam za płaskie sutki i dziecko nie może złapać. Także jak już przystawialiśmy w domu do piersi (przez cc początkowo dostawał w szpitalu butlę) to z nakładkami. A po miesiącu odstawiliśmy nakładki (troszkę późno, ale początkowo położna środowiskowa powiedziała żeby tak karmić po czym doradca laktacyjna powiedziała, że jeszcze chwilę i będzie dramat bo czym starsze dziecko tym silniej ssie). Także nam się udało bez bólu i krwi. W szkole rodzenia chyba pokazują jak przystawiać prawidłowo.
 
Dzięki lepiej mi to wyjaśniłaś. Zapłaciłam chyba 129zl. Przesyłka gratis. Na forum wyprawkowym wstawiałam link, bo faktycznie jakoś kiepsko w menu się szuka.
 
Ja miałam wizyty raz w miesiącu i wydawało mi sie ze pod koniec ciąży są częściej a tu odstęp miedzy wizyta wyjdzie 5 tygodni
emoji15.png
i zaczynam sie zastanawiać co u malucha i czy wszystko jest ok.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ja w ostatnim miesiącu ciąży będę mieć co tydzień. a mając teraz co 3 zawsze się martwię przed wizytą a co 5 to by już była masakra ale na szczęście ruchy mnie uspokajają, ale to też chyba zależy od jak przebiega ciąża jeśli wszystko jest ok to nie ma potrzeby częstych wizyt

[Ja taka zwykle skąpa chyba wpadłam w szał zakupowy. Wcześniej się powstrzymywałem, a teraz buszuje w sklepach on line z dziecięcymi rzeczami.alez to przyjemne! Szkoda, ze nie wolno mi chodzić iwybierac na żywo. Ale już zapowiedziałam mężowi, ze w przerwie po Bożym Narodzeniu jedziemy do ikei po łóżeczko i przewijak itp. Wtedy to już będę mogła rodzic, Matka Polka blisko. Swoją droga ciekawe czy ikea przyznałaby jakieś bonusy za poród w niej

ja też żałuję, że nie mogę wybierać już na żywo :(( ale liczę na to, że mój nakaz leżenia przejdzie na tryb oszczędny po następnej wizycie :) a jak nie to tak jak mówisz - na początku stycznia akurat na zimowych wyprzedażach mogę już rodzić ;)

Jem magnez I juz bylo dobrze, nez skurczow ale wczoraj wrocily I sie dzisiaj nasilily do tego z naciskiem na pecherz.
Do tego właśnie dopadl mnie dolek I siedze ze lzami w oczach I nie wiem czemu.

wszystko się ułoży - ja na takie zmiany nastroju pozwalam sobie na płacz a potem włączam dobrą muzykę albo idę spać ;) a jak są mocne skurcze to nie powinnaś się zgłosić do lekarza?
 
reklama
Do góry